Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

danca27
16. bře 2008

Holky držím vám všem palce ráda sem chodím a čtu si tady co píšete už se taky těšim až to bude za mnou🙂..tak hodně štěstíčka! 😉

kozimura
17. bře 2008

Danca:i Tobě 🙂 A těš se,máš na co!Je to to nejkrásnější,co nás mohlo potkat.Nádherných 9.měsíců a pak ten nádherný pocit být maminkou!

kozimura
17. bře 2008

PROPOUŠTĚJÍ NÁS!!! 😀

werminka
17. bře 2008

Kozim: hurááááááá!! 🙂 já měla taky velkou radost, když jsem mohla z porodky konečně domů! Už jen proto, že v novojičínské nemocnici byl zákaz návštěv - tak nám bylo smutno ☹

janinininka
17. bře 2008

Kozimůra- děkujeme za gratulaci a taky přejeme hlavně hodně zdravíčka, to je nejdůležitější, my papáme hezky, a často teda přes den, akorát mě napadlo, abych neměla málo mlíčka, pořád máme hlad, ve st jdeme k pí. dr, tak se na to zeptáme 😉

werminka
18. bře 2008

Ahoj holky, chci se zeptat, jak a kde se žádá o porodné? 😒 Je tam nějaká lhůta, dokdy se musí požádat? a co je k tomu všechno potřeba, nevíte?

paolin
18. bře 2008

werminko, potrebujes zadost o porodne-urco pujde stahnout z netu a rodny list ditete. ten ti vystavi tak 14 dni po porodu. nejlepsi, kdyz tam posles manzela 😉

werminka
18. bře 2008

Paolin: děkuji 😉 Porodné může jít vyřídit manžel? já myslela, že musím osobně....?!

paolin
18. bře 2008

no, byl to vyrizovat manzel. otazka, jak je to v jinych mestech. ale preci te nebudou s mimcem honit po uradech 😉

janinininka
18. bře 2008

Holky nevíte co je s Kristou, neporodila už? 😅

zanetka82
18. bře 2008

Janinininka...Krista už ma týden miminko 😀

zanetka82
18. bře 2008

Jmenuje se Kristynka narodila se 8.3. 🙂 😎

blueberry
19. bře 2008

Holky...kde jste všechny? Já k Vám sice nepatřím, ale ráda Vás sleduju...o miminko se snažíme už víc jak rok a zatím jsme neměli štěstí...miminko je to jediné, co nám ke štěstí chybí...
Těm, co už porodily z celého srdce gratuluju a těm, co na to teprve čekají přeju spoustu statečnosti...díky za tohle téma...jednou tady snad taky budu moct prožívat chvíle do plánovaného porodu....Mějte se krásně a važte si toho, co máte v náručí 🙂

svetluska.l
19. bře 2008

Tak ja porad nic...vcera mi na kontrole rekli,ze se mimcu ven nechce...treba budeme mit velikonocni miminko?Holky kdyby neco,jak se to da urychlit,nevite?Krome sexu...nechci prenaset dlouho,mam strach ze zkazene plodovky...

werminka
19. bře 2008

Svetluska: no já jsem se taky snažila miminku trochu pomoct 🙂 přenášela jsem 4 dny.... a myslela jsem,že snad nikdy neporodím 🙂 Tak jsem si vyšla jednoho dne pořádný kopec, pak jsem umyla doma okno, vyběhla schody v paneláku a 3x denně "tančila" - kroutila jsem se-prostě takové jakoby bříšní tance - pohyby pánví (opisování pánví osmičky) ........ prý to pomáhá. No a je fakt, že druhý den večer jsem jela do porodky 😉 a to mi už hrozilo za pár dní vyvolávání...... Takže přeji moc štěstíčka a doporučuji nějakou tu fyzickou zátěž 🙂)))))))

krista
19. bře 2008

Ahojky holky čekatelky 🙂
Po dlouhý době jsem se zašla podívat, nějak neni čas 😅

Všem co porodily moc gratuluju!!!! A ostatním přeju ať to maji rychle za sebou 🙂

Jinak já jsem si k porodu asi pomohla prací, ale nevim no, ještě dva dny před porodem jsem spárovala obklad a podlahu a uklízela hodně tak nevim no 🙂

marosovalucie
19. bře 2008

Ahoj maminky, já mám v Pátek třetí termín takže uz mi taky hrozí vyvolání všechno co pisete uz sem zkoušela a nevím si rady co mám delat abych nepřenášela...☹

kachnicka01
19. bře 2008

Ahojky holcinky - maminky.. tak ja mam termin dneska podle poceti, podle MS az 26.3. tak sem teda zvedava, kdy to prijde... mam takove jako navaly do hlavy horka - meli jste to taky?

smiling
19. bře 2008

ahojík holky🙂) nevíte jak to dopadlo s catrin1 ?..v pondělí měla pokud se nepletu nástup do špitálu...
jinak všem čekatelkám přeju at to máte brzo zasebou a novím maminám gratulece k mimískům...
jinak já přenášela,ale návaly jsem neměla...pěkný večer 😉

capy
19. bře 2008

smiling: catrin je opat doma. povedali jej ze je uple zatvorena tak jej nemozu ani vyvolat porod. a ze prenasa len styri dni tak je to vraj v pohode. ale catrin ma z toho poriadnu depku. aj ja by som mala na jej mieste

catrin1
20. bře 2008

hej hej tak ako pise capy...pustili ma domov..lenze prenasam uz pomali 3 tyzden...len ony si mysli ze len 4 dni...ale zajtra idem na prietoky a na zaznam tak to tam budem riesit ze dokedy ma chcu nechat cakat...

kozimura
20. bře 2008

Ahojky holky!Zrovna mám chviličku klid,tak píšu.Všem mamuškám gratuluji!
Blueberry:držím pěstičky,ať se brzy zadaří a miminko je co nevidět i v Tvém bříšku.
Všem přenašečkám-ať to co nevidět přijde!Nám se to rozjelo v den,kdy už jsem měla nastoupit na vyvolání,ale mám takový nepříjemný pocit,že právě to přenášení mělo vliv na to,že Terezka lokla hodně krve při průchodu por.cestami a byla tak

kozimura
20. bře 2008

týden na JIPce.Byla na infuzi a dávali jí jen malé příděly mlíčka,takže pořád plakala hlady.Naštěstí to už máme za sebou a dovezla jsem si krásné zdravé miminko 🙂

smiling
20. bře 2008

catrin1..ahojky tak pokus přenášíš 3 týdny tak si skuz dupnout co já vím má se nechat maximálně 14 dní 😖 ..sou napalicu?...první mě taky vyvolávali po 14 dnech byla jsem tam dva dny a pak honem všechno rychlo páč jak mě odtekla voda zjistili že je zakalená že je špatná a už měli fofry aby se něco nepřihodilo..tím tě něchci strašit ...a to jsem taky chodila na měření a průtoky a všechno bylo ok...držím palečky 😉

catrin1
20. bře 2008

smiling..ja uz mam taky strach..zajtra mam prietoky a monitor tak sa opytam ze co..a ked nic rozmyslam nad inou porodnicou...

alififi
20. bře 2008

catrin uz som myslela, ze tu nejsi a rodis a kukam terasz, ze tomu tak neni. termin si mala vypocitany dobre ?

catrin1
20. bře 2008

hej urcite dobre...lebo viem kedy som otehotnela...

werminka
20. bře 2008

Ahoj Catrin, tak koukám, že stále na to svoje miminečko čekáš - to bude velký krasavec, když na sebe nechává tak čekat 🙂 Držím moc palečky, aby už to přišlo každou chvílí .... Já taky myslela, že už rodíš a ty zatím pořád čekáš a čekáš. Je zvláštní, že tě nechávají pořád přenášet. Já měla termín také 6.3. a za týden už mi chtěli porod vyvolávat.... holt-jiný kraj-jiný mrav ....... Ale neboj, vše bude v pořádku a ty se brzy dočkáš - miminku je prostě v bříšku moc dobře 😵

smiling
20. bře 2008

catrin 1 ..kdyžtak se skuz poradit se svím gynekologem 😉

alififi
20. bře 2008

catrin a podla ultrazvuku ? len 4 dni ?
no zajtra daj debatu. drzim ti palce. to prenasanie je fakt peklo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru