Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

monaberuska1
28. lis 2007

ahojky holky:_)
no já když to nebude nutný tak bych epidural nechtěla🙂nebo co myslíte vy skušení???

lenkazdenek
28. lis 2007

Já měla epidurál a můžu jen doporučit,fakt božská úleva,po hodinách bolestí jsem tu druhou dobu zvládla s úsměvem 🙂

delfi30
28. lis 2007

Já epi neměla i když jsem teda ke konci žadonila, že ho chci! Pokud dostanete na posílení kontrakcí kapačky oxytocinu, tak si epi rozhodně dejte, nestojí to za to zbytečně se trápit, akorát je pak člověk totálně vysílený.

lenkazdenek
28. lis 2007

Souhlasím s delfi,já jsem za něj byla fakt vděčná

jahodka11
28. lis 2007

ahojte, ja epi rozhodne odporucam!!! Bolesti boli hrozne a po epi uplna pohoda az do sameho tlacenia a to sa dalo vydrzat,,,a na porod mam krasne spomienky a tesim sa na dalsi 🙂))

vladkaz1
28. lis 2007

ahojte ja som nemala a potom mi ho ani dok neodporucila ZEVRAJ BY MI TO PREDLZILO POROD.

lenkazdenek
28. lis 2007

No á nevím,mě to ten porod urychlylo,dostala jsem ho při necelých 6 cm a do půl hodinky 8 pak během minuty 10 🙂

monitaa
28. lis 2007

ja si ho dam, lebo som dosť citlivka 😅 a doktor vravel že to jednoznačne skracuje prvu dobu porodnu, tak uvidim, dufam, že budem môcť zhodnotiť už čo najskôr...

poupe
28. lis 2007

Ja prijela do porodnice a byla jsem uz 8cm otevrena,tak to uz jsem mela smulu

delfi30
28. lis 2007

Já ho taky chtěla na urychlení, místo toho jsem dostala ty debilní kapačky na větší bolesti 😖 Vymlouvali se na všechno možný, jen aby mi ho nemuseli dávat!

lenkazdenek
28. lis 2007

Já tam tak řvala,že mi ho dali ještě rádi abych jim prej neděsila ostatní 😀 😀

monitaa
29. lis 2007

ja byvam v michalovciach a tu mi povedali že mimo ordinačnych hodin alebo v noci mi to nikto zaviesť nepride... 😠 tak idem rodiť do humenneho to je cca 30 km a tam som si to vybavila u anesteziologa, že mu mam zavolať ked pojdem do porodnice tak mi to pride dať. tak dufam, že dokial sa tam dotrepem tak mi to potom stihnu teda dať... Môžem sa este spytať, aj vam ku koncu byvalo tak strasne zle? mna z ničoho nič len tak napne pride zle a už mam hlavu nad zachodovou misou ☹ už som z toho fakt unavena

maryam
29. lis 2007

monitaa, mne je zle, len ked dlhsie nieco nezjem... To dlhsie su asi 3 hodiny, napr. teraz pred tromi hodinami som zjedla 3 krajce chleba a teraz uz mi zacina byt zle, tak bezim rychlo nieco zjest.
Normalne citim trpnutie v ustach, zoslabnem a je mi na vracanie.
Asi si pojdem aj lahnut nachvilku, hadam to prejde.

monaberuska1
29. lis 2007

Ahojky🙂
tak já uvidím jak na tom budu 😉 Mám strach že mi to nějak blbě píchnou, ☹ a navíc špatně snáším injekce, takže mám ztoho větší strach jak z porodu🙂

vladkaz1
29. lis 2007

No ja som mala streptokoka stale som bola napojena na kapacke a ked ma odpojili bolo to lepsie lebo mat kontrakcie a lezat pripojena na lozku to je des.Aj ja som sa vtedy modlila nech mi ju daju ale doktor mi povedal ze to je zbytocne ze mi to spomalí otvaranie kontrakcie ze budu slabsie a oddiali mi to porod takze neviem.Ale zasa mne vyvolavali prostinalom zeby to malo stym nieco spolocne? Uz som stoho magor 😝 😀

lenkazdenek
29. lis 2007

Moni,já měla taky,ale onp to skoro necejtíš 😉

paolin
29. lis 2007

mne taky z vysledku kultivace zjisitli streptokoka. napichli mi kanylu a davali antibiotika. pichli mi to nejak spatne, takze to strasne bolelo a na celem porodu to bylo snad to nejhorsi 🙂
pichance fakt nemusim a predstava, ze me nekdo bude pichat mezi kontrakcemi do patere..ale pry je to vterinka. spis jsem se pak bala tech nasledku. nekdo z epiduralu zvraci, boli ho hlava. pritel rikal, ze by to s epiduralem bylo jeste horsi a ze mam vydrzet 🙂
posledni dve hodiny se mi mozek rozhodl vysadit, takze si stejne nic nepamatuju. taky dobra anestezie 😀 nebo to mozna byl oxytocin, ktery mi museli dat.

lenkazdenek
30. lis 2007

Ono nejdřív dostanete kapačku,pak njákou injekci,pak vám to opíchaj takže nic necítíte,já jinak nesnesu ani odběr krve 😅 nejhorší je vydržet mít nahrbený záda přes kontrakci

monaberuska1
30. lis 2007

Ahojky🙂
já toho streptokoka nemám, jsem ráda🙂Takže to fakt lení necejtíš jo?Ty brďo, já ti úplně závidím že už to máš za sebou🙂a co ta loucna víš něco?

lenkazdenek
30. lis 2007

Loucna se ještě neozvala,asi nestíhá 😕 já už pak fakt nic necítila,dokonce jsem se začla i usmívat

monitaa
30. lis 2007

😲 ja už chcem miminko , to je des to čakanie. To každému robili toho streptokoka? Mne to nerobili.... 😠 mam o to požiadať??? Tiež dufam, že epidural pomôže. Este sa chcem opýtať mal niekto problémy s dýchaním, mne ako keby stále zastávalo na nos už neviem čo s tým robiť trvá to hrozne dlho.... ☹

lenkazdenek
30. lis 2007

no já kapku problém s dýcháním měla,hlavně že jsem se to učila,pak jsem tam řvala,že se jim na njáký dýchání mohu vy..... 😅 monitaa,tak držím palečky,už to máš za pár 😉

kattyn
30. lis 2007

čau holky... 😉
já sem to teda vydržela bez epiduralu a to sem rodila 20 hodin KP .... 😖
no a teď mě zae čeká jeden konec pánevní 😅 😎
takže vím do čeho jdua epidural si asi nenechám, vím, že se to dá vydržet i bez něj .. 🙂 😉
navíc epidural má taky své pro a proti ...

jinak bych to už taky chtěla mít za sebou .. poslední dny jsem jako bych měla už jet a furt nic ☹

monaberuska1
30. lis 2007

lenkazdenek- hm asi nestíhá, mě jen zajímalo kolik měl její drobeček,minule psala že jí DR. říkal že bude mít okolo 4kg.tak jsem chtěla vědět jak to vše zvládla🙂Jo a stým dýcháním -to se taky bojím☹a jak dlouho že ti trvaly ty porodní bolesti?jako než si se otevřela?
monitaa-no já si myslím, že to dělají asi každý těhulli ne?teda co znám holky tak všem to dělali. tak nevím, být tebou tak se na to zeptám DR.
kattyn-kámoška mi právě taky říkala že se to dá zvládnout i bez něho, no já uvidím, říkat si jestli to nebude nutný nebudu, a když mi ho budou chtít píchnout sami jako doporučení tak si to nechám asi🙂

paolin
30. lis 2007

jasnem, ze se to da i bez epiduralu. zensky neco vydrzeji, ne? 😀
ja mela krizovy bolesti 7hodin a reknu vam...zadna sranda 😒
porad jsem se pripravovala na bolesti briska, dychani, ruzne ulevove polohy
a nakonec z toho nebylo nic ☹
tak snad to druhe bude vic v pohode 🙂

monaberuska1
30. lis 2007

paolin- ahojky a ty jsi měla jenom ty křížové bolesti?nebo se pak přidali i stahy v břiše??

lenkazdenek
30. lis 2007

já byla otevřená už týdny před porodem,pak o půlnoci jsem byla na 3 a na 5 a půl pro epidurál až okolo sedmý 😖

monaberuska1
30. lis 2007

lenkazdenek🙂-teď jsem koukala na tvoje fotečky s mlaou🙂ta je úplně úžasná🙂ta se vám tedy povedla🙂taková princeznička.-)fakt moc krásný fotečky🙂já asi ještě otevřená nejsem ani na 1 protože DR.nic neříkala☹

lenkazdenek
30. lis 2007

Děkuju 🙂 neboj máš ještě čas,pak to jde ráz na ráz 😉

kattyn
30. lis 2007

teda ne že bych o něm jednu chvilku neuvažovala 😀 jak sme měla ty bolesti..
jenže to bych musela ležet a to sme teda nechtěla ,. já sme byla furt ve sprše a u KP je nejlepší chodit a chodit aby se nasměroval zadeček ..
a pak sme měla super pocit, jakej sme machr, že sem to zvládla i bez něj 🙂 😉 😎
doufááám, že budu takovej machr i teď 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru