Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

smiling
10. bře 2008

tak zase nakukuju..jakpak to vypadá s našema maminama sem napnutá jak špagát...holky vy jste měli klistýr mě ho nedělali ani jednou 😀

catrin1
10. bře 2008

ahojte...tak ja pozeram ze werminka uz asi rodi,ze??dnes tu vobec nebola??

mien
10. bře 2008

ahojte maminy, každý deň si prečítam vaše poznatky, veľmi sa mi páči táto téma, naozaj vám držím všetkým palce aby ste mali čo najrýchlejší pôrod a bez bolesti, ale dneska ani napíšete alebo všetky rodíte, zatiaľ sa majte a prajem vám všetko dobré pa

danca27
10. bře 2008

Holky tak werminka asi fakt už rodí nebo jí bolí bříško?☹...držím palečky at už to má za sebou a je vše ok však já vás tady sleduju🙂 😉 😉

anjelik85
10. bře 2008

jeee, žienky ahojte, tak kukám, že niektoré už rodia. už viete, čo je s kozimurou? a werminka?

smiling
10. bře 2008

kozi je od rána ve špitále a vypadalo to na dýl nic novýho se mě nedoneslo..

catrin1
10. bře 2008

no vyzera to tak ze som tu zostala sama-cakatelka.... ☹

petruna
10. bře 2008

ahoj holky, tak kozimura uz to ma za sebou 😵
porodila v 18:30 jestli se neplůetu...je to v breznovkach.....
u me zatim nic nenasvedcuje porodu.....tvrdnuti nijak extra neboli 😒

petruna
10. bře 2008

Má Terezku - 3380g,49cm 🙂

petruna
10. bře 2008

catrin : neboj, ja tu budu s tebou 🙂
vcera jsem se tak tesila, ze to mam za par a dneska mi to fakt na porodnici nepripada 😒
co bych taky chtela, kdyz jsem teprve den po terminu

catrin1
10. bře 2008

petruna...dakujem si zlata... 🙂 ...
ale neboj to neznamena ze este dnes neporodis...ved to moze prist aj za hodinku..
😉

catrin1
10. bře 2008

kozimura...gratulujeeeem....aj ja uz chceeeeeeem 😀

bystricanka
10. bře 2008

catrin ahoj....kukám, že si z NR...ideš tam aj rodiť, alebo stihneš do inej porodnice?

catrin1
10. bře 2008

bystricanka hej v nitre budem rodit..a ty si v nitre rodila??? 🙂

bystricanka
10. bře 2008

ano v nitre. Bolo super..sestričky(pôrodné) super, doktor super...šestonedelie a novorodenecké sestričky -no coment. Ale keby som mohla, tak by som s radosťou ešte raz išla rodiť do NR.

catrin1
10. bře 2008

jeej tak to si ma potesila....lebo som zatial pocuvala vseliake nazory..

bystricanka
10. bře 2008

ja som rodila ani nie pred rokom...takže v podstate čerstvé novinky...Ale v 42tt som už pekne ležela ne oddelení a už mi aj pichli vyvolávačku..u teba lekári na čo čakajú? 😒

catrin1
10. bře 2008

no to by som aj ja rada vedela... ☹ ..koho si mala doktora??chodila si aj do rizikovej??kedy presne ti vyvolavali..kolko si prenasala...??lebo ja mam podla ultrazvuku termin 6.3..a toho sa oni drzia...
sorry ze tolko otazok.. 😅

bystricanka
10. bře 2008

v pohode..na otázky odpoviem...takže rodila som u Kellnera...super, super, super doktor - kiež by si ho aj ty mala. Do rizikovej som nechodila. Mňa len poslali do nemocnice na sono a na druhý deň ma už prijali. Mala som termín 15.3. a 22.3 ráno mi pichli vyvolávačku a v noci som dostala kontrakcie a ráno 23.3 som porodila.

bystricanka
10. bře 2008

väčšinou lekári vedia čo robia, ale pre matku to je zlé na psychiku, keď vie, že už dávno má mať bábo v náručí a ono si ešte hovie v mamičkinom brušinku 😒 Lekári by mali aj na toto trošku myslieť. 🙄

catrin1
10. bře 2008

vdaka za odpovede.. 😉 ..no na kellnera som pocula len same chvaly tak dufam zeho budem mat aj ja.... 🙂 ..takze si prenasala 7 dni..ja podla ultrazvuku 5 dni prenasam..ale mas pravdu...je to hlavne o tej psychike..uz by som mala maleho najradsej pri sebe... 😵

smiling
10. bře 2008

kozimura..tak mooocinky gratuluju hodně štěstíčka a zdravíčka Terezce i celé tvé rodince 😉

anjelik85
10. bře 2008

kozimurke a terezke gratulujemeee. 😉

misakri
10. bře 2008

tak koukám po celém dni a kozi už má mimíska u sebe v náručí... tak velikááááánská gratulace, hlavně zdravíčko.... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kozimura
10. bře 2008

Děkuji,holky.Moc děkuji za tu ranní podporu.Bolesti byly příšerné a doktor furt strašil,že budu rodit až vnoci,ne-li ráno.Pak jsme se dohodli na Epi a vše se rozjelo.Strašně mi pomáhala sprcha.Terezka je nádherná a je to vlasatice.Všichni ji tady okukují.Bolesti hnus,ale samotný porod paráda-na 3.zatlačení a bez výkřiku-lékařka to zhodnotila jako ukázkový porod.Jen kdyby těch stehů nebylo tolik...

kozimura
10. bře 2008

Ju a taťka u porodu-super!Celou dobu byl u mě,při bolestech mě chytal za ruku a dýchal se mnou.Nakonec asistoval doktorce u porodu a ač původně nechtěl,přestřihoval i šňůru.Bez něj bych to nedala.

smiling
11. bře 2008

kozimura ..ahoojky..vidíš to že jsi to zvládla 😉 tak hodně adpočívejte a ono to uteče jak voda a budete doma..už se těším na fotečky..zatím se měj a příjemný pobyt 😉

kozimura
11. bře 2008

No,vesele to moc nezačalo.Terezka je na JIPce-zvrací krev.Zatím nic nevím.Měla jsem ji u sebe jen po porodu a ráno jsem se šla na ni podívat,jak ji odváželi.

s2007
11. bře 2008

jeje to fakt nezačalo ti dobře, ale neboj doktoří si budou vedět rady, bude to určitě dobrýýýý pak napiš až něco budeš vedět hlavně bud v klidu 😉 a odpočivej

smiling
11. bře 2008

kozi..to je mě líto tak buď silná určitě to bude dobrý uvidíš Terezka to zvládne..tak držím palečky a pak písni..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru