Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

klarves
27. led 2009

Slunce3,
to si musíš zařídit sama, tvůj gyndr. tě maximálně může informovat, kde se co koná, případně ti dá letáčky. Zkus se podívat na internetu, kde se v tvém okolí konají nějaký předporodní kurzy, většinou je pořádají právě porodnice. Já třeba chodila na kurz konaný porodnicí, kde chci rodit, probrali jsme tam fáze porodu, úlevové polohy, dýchání, šestinedělí, kojení, ukázali nám porodní pokoje, odd. šestinedělí a porod na videu. Akorád teda už jsi docela těsně před porodem, tak nevim, jestli ještě bude někde volno, většinou se musíš na ten kurz přihlásit dřív, aby neměli plno ☹ Ale upřímně ti řeknu, že si to dýchání stejně moc nepamatuju, při porodu ti stejnak bude pomáhat a radit PA, takže si myslim, že ten kurz vůbec není podstatný k tomu, abys to zvládla, to se fakt neboj 😉

lucia19
3. únor 2009

klarves halooo dako dlho si tu uz nebola uz to asi mas za sebou 😉

markchina
3. únor 2009

Nazdar holčiny čekatelky, už mi to těhu leze krkem. Chci rodit!!!!! 😠 Jak se to do pondělí nerozjede, tak příští týden na vyvolání ☹ .

veronika81
3. únor 2009

aha Lucka 😉 tak ty si ešte celá. V poslednom čase všetci okolo mňa rodia o týždeň - dva skôr.. A ja iba vyzerám tému "Pôrodnica v Lučenci", že kedy tam pribudne nový príspevok a že bude od teba 😀

lucia19
3. únor 2009

veronika81 no bohuzial este cela zajtra idem ku dokimu tak som zvedava co mi poviem inak cakam aj ja ze to o daky tyzden dva bude skor mohlo by byt lebo uz ledva sa gulam 😀

trace
3. únor 2009

Ahoj holky!!! Tak jsme se dnes vrátili z porodnice... malej se narodil 30.2.2009 ve 22:14. Marchino ty pořád nic??? myslela jsem na tebe jestli už... 🙂

skurinka
3. únor 2009

trace 30.111111111111111111111111111111111111111111111111111111111 ne 222222222 😀 😀 😀

rinuska
3. únor 2009

ahoj 🙂 , ja tiež čakáááááám

markchina
3. únor 2009

trace, gratulujuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! a zavidím 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilux
5. únor 2009

a ja tiez len cakam...a cakam 😀

beke
5. únor 2009

aj ja už by som išla...už mám toho dosť, všetko ma bolí 😀

lilux
5. únor 2009

beke...ved ideme spolu...sme sa dohodli 😀

kkvetuska
5. únor 2009

Ahoj holky. Tak si tady čtu a souhlasím s Váma, že těm naším mimi se nechce ven. My máme termín v pondělí a dnes mi dr.řekl, že mimi je ještě vysoko a že máme ještě čas. Taky mně to ničí. Nespavost a otoky nohou. To je věc. První dcera šla o týden dříve, tak jsem věřila, že to bude stejný. A nic. Tak taky čekáme ☹

lilux
6. únor 2009

ja som aj so synom trochu prenasala..sice teraz este som tak ako v termine (1.2 a 15.2) ale uz by to mohlo skoncit 😀 a este ked si pomyslim, ze v 36.tt malá uz mala 3050g, tak sa dopredu bojim, ako to zvladnem ked bude mat 4 kg, nebodaj viac 😀 syn mal 3840g a mala som co robit 😀 vcera ma chytil panický strach z toho vsetkeho, cely den som sa s nikym ani nerozpravala... 😀

petronelie
8. únor 2009

Ahoj holky, tak všechny máme stejné trable. No přeju, ať si mimča pospíší, pokud už je nemáte u sebe 🙂

lilux
9. únor 2009

no veru nie 🙂 beke už porodila, a darmo čaka na mna..dnes som bola u dokiho, este to nevyzera na porod 😀 ja asi neporodim nikdy 😀

kkvetuska
9. únor 2009

Já jsem dnes byla na ozvy. Dr.mě poslal domů, že mám kontrakce po 5 min, ale děložní hrdlo na to ještě není připravený. Takže od 11h čekám a zatím žádná změna, tak snad se to už rozhýbe. Přeji maminkám brzký a rychlý porod. 🙂 🙂 🙂 Snad už něco budeme mít

petronelie
9. únor 2009

lilux: to je otrava, co?
kkvetuska: Jůůů, máme ... ehm, měli jsme stejný termín. Držím palce, ať se to rozjede 🙂

lilux
11. únor 2009

petronelie...no to je...dnes mi odisla zatka....a mam aj kontrakcie...nie take hrozne este a v takych vselijakych intervaloch, ale snad sa to uz rozbehne...

monika77
11. únor 2009

hoky sory že som sa vám tu zamotala ... ale ako tak čítam, tým naším februárovým drobcom sa nejak nechce von, nemyslíte? 🙂

lilux
11. únor 2009

monika77...no vyzera to tak...ved komu by sa chcelo v takomto pocasi? 😀

monika77
11. únor 2009

lilux to je pravda ... celkovo to počasie, raz teplo, že jupí už je jar .. potom prší, mrzne, sneží .. no hrúza 😀

kozimura
11. únor 2009

HOlky, držím vám pěstičky. My zrovna vzpomínáme, jak jsme rodily a vás to čeká... Hlavně zdravíčko vám i dětem a bezproblémový a rychlý porod!

petronelie
11. únor 2009

Ahoj holky, tak já byla na monitoru a nic. Klid po pěšině. Děloha klidná, mimi klidné. A jakmile zavřeme dveře ordinace, řádí jak černá ruka. Bolí mě záda, břicho, nohy...už chci rodit.
Jinak...má některé z vás vyšší tlak? Já ho měla poprvé a docela mě to udivilo.....

lilux
11. únor 2009

ja som vzdy mala nízky tlak, ale posledné 2 poradne mám uz vyssie...neviem ci to s niecim suvisi, ale pochybujem...
.
petronelie...ja ked dnes v noci neporodim, zajtra idem k dokimu...uvidime..ani molej malej pricezne sa nejak nechce ist von...sice dnes uz mam take vselijake kontrakcie, odisla mi rano zatka...no PEVNE VERIM ze v noci pojdeme 😀 uz ledva chodim..kazdy pohyb mi posobuje namahu...ale dlazku som este dnes umyla 😀

etnicka
11. únor 2009

lilux, na predporodnom kurze nam hovorili, ze obcas pomaha zehlenie, ked babatko nechce ist von 😉

kozimura
11. únor 2009

Holky, nechci vás sklamat, ale když kouknete jen o pár stránek zpět, zjistíte, jak jsme něco podobného řešili před rokem. Nepomáhalo vůbec nic... 😒 Rodila jsem nakonec až 11 dní po termínu.. 😉

monika77
11. únor 2009

kozimura presne tak, súhlasím s tebou ... ja som už vyskúšala úplne všetko a robím to tak od začiatku februára a drobec je ešte stále v bruchu ... je to hlúposť ... a ak sa toniekomu podarilo, bola to určite len náhoda že sa bábenko narodilo

petronelie
11. únor 2009

kozimurko: Já si tě pamatuju, sledovala jsem tuhle diskuzi 😀 Tebe a Kristu si pamatuju 😉

kozimura
11. únor 2009

Petronelie, ju, to je pěkné 🙂 Vidíš a už to bude příští měsíc rok... Ju, bylo to kruté, psala jsem tu od těch nejhorších bolestí někdy kolem jedné ráno a pak až tuším do osmi. Od 12 jsem už měla kontrakce, pak epidural, napíchnutí vody a šííííílené kontrakce, epi nezabralo a porod až v 18.30, ale vše to stálo za to. Terka je éro a jsem ráda, že ji máme. Na bolesti jsem už zapomněla hned druhý den a už se těším na další mimi - to plánujeme na jaro 2011 - zase bychom rádi březňátko, tak to snad vyjde... A co ty? Jak se držíš - vidím, že už ti tam taky kůň nasadil ten 41tt - to mě dost vytáčelo... 😅

Moni, je to jak píšeš - ani chození po schodech, ani mytí oken, či sex. Prostě buď příjde doba, kterou si mimi vybere samo, nebo lékaři trošku přírodě pomůžou. Mi hrozila v pondělí 10.3. vyvolávačka a to už jsem rodila. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru