Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
15. lis 2007

No on narozdíl odmně je přesvědčen že budu v úterý i s malou doma 😀 takže moc nervní není 🙂
No já jsem včera měla pocit,že je to prostě ono,jako by to tvrdlo a táhlo dolu navíc to bylo i pravidelný ,jenže pak se to ztratilo ☹ takže nic no.
Ale určitě když to bude pravidelný tak to bude asi ono 😕
Jasně při příštím mimču už si starosti dělat nebudeme 😀

loucna
15. lis 2007

Hele alespon ti chlapi jsou optimisti 😉
ale jen aby je u porodu nepřešel,ten můj vidí injekční stříkačku a omdlívá 😀 Aby se pak o něj nestarali víc jak o mě.Jdu si umýt hlavu a pádím na ty úřady at to mám z krku. 😝 tak papa pak se ozvu

lenkazdenek
15. lis 2007

tak ten můj je co se tohohle týče celkem v pohodě 🙂 ,tak papa a moc neutíkej ,by se to nemuselo mimču líbit 😀

monitaa
15. lis 2007

Ahoj, tak to mate super, že všetky už v najbližšich dňoch idete na vec.Mňa teda čakajú ešte dobré dva týždne a nemám pocit že by to mohlo byť čo i len o deň skôr, prave naopak... Musím teda skúsiť ten maliník a asi sa začnem pomaly hopsať na fitke nech sa to do tych dvoch tyždňov da do pohybu, pretože aj mamča šla neskôr, tak by som ju nerada opakovala. Stale sa bojim že budem potom v nemocnici až do vianoc 😒 A s tým omdlievaním máte pravdu, to asi všetci chlapi 😀

lenkazdenek
15. lis 2007

Montiaa:neboj všechny se musíme dočkat

monitaa
15. lis 2007

Ale keď to je je už ozaj tak strááááááášne dlho 😀

lenkazdenek
15. lis 2007

No o tom mi povídej 😀

petulienka
15. lis 2007

Ahojte baby,

aj vy uz sa citite na prasknutie a tak priserne velke? Ja uz mam pocit ze uz snad ani nemam kam rast 😀 vcera mi dokina povedal ze to asi nevyzera ze by som do terminu (25.11) porodila ☹ tak ze 28 novembra idem na vyvolavacku ak dovtedy nic, tak dufam ze sa maly zlakne 😀

monitaa
15. lis 2007

Mne povedali že ak do 4 dec nič, tak sa este počka asi 6 dni a pojdem... Ale tak mne sa zda skoro o tom este hovoriť ved za dva tyždne sa toho tolko može zmeniť... 26.11 vraj budeme mudrejši tak som zvedava 😀

giorgina
15. lis 2007

nevite, jestli muze plodovka odtekat po castech? mam porad trosku mokro... 😔

danullinnka
15. lis 2007

ahojky holky,giorgino,bud z tebe hrkne proudem a nebo pomalinku bude vytékat... 😉 takže nevím,jestli ti už třeba pomaličku neteče,ze mě teda hrkla proudem-poprvé a podruhé mi ji pichli.
Leni,a jak ty,??přešlo to,že??a tak jsem na tebe myslela.to přijde,neboj,navždy v tobě zůstat nemůže 😉 to bude parádnice,uvidíš

lenkazdenek
15. lis 2007

Ahoj Dani,no přešlo to ☹ dneska jsem znovu jak netěhotná,teda až na tu běhavku 😅 jinak jsem už s tím úterkem smířená 😔

danullinnka
15. lis 2007

ale nechávají tě docela dlouho,třeba se to přes víkend konečně rozběhne 😉 Luky má taky pořád průjem,ale to je tím zoubkem a mám pocit,že chce ven další.. 😉

nanda
15. lis 2007

Ahoj holky,Giorgina me treba zrovna voda odtykala po troskach.Neco jako kdyz curam ale nepotrbovala jsem.Slo to samo. 😉 .Dani,me porod zacal prujmem 😉 😉 😉

lenkazdenek
15. lis 2007

dani,no nechávaj běžne 10 dní po termínu,někde prý dokonce14 😖 ale dneska mi porodní babička napsal,že to vypadá nadějně a na rozjezd při vyvolání prej super 😵

danullinnka
15. lis 2007

no vidíš,to ještě půjde samo 🙂

lenkazdenek
15. lis 2007

Dani no já doufám,dneska zkusím přemluvit manžu k njáký činosti 😉 musíme si užít dokud to jde,protože sex po porodu si teda nedovedu představit 😖

danullinnka
15. lis 2007

já jsem ho taky zneužila každý den 😅 a nezabralo to,asi jsem proti přírodní typ,na mě působí jen ta chemie 😖 jinak po porodu to je SKORO stejné,my jsme teda šestinedělí nedodrželi 😅

loucna
15. lis 2007

Taaak jsem tu.No to já bych asi nepoznala že ze mě odtéká voda,protože jsem každých 10minut na záchodě,prostě ten pocit že potřebuju na malou mám furt.a pokaždé něco vyčůrám,tak nevím.Ale v pondělí mi dr.říkal že mám plodovky dost.No zítra uvidím jestli bude nějaká změna.Holky máte koupenej monitor dechu nebo chůvičku???A máte s tím některá už zkušenost??

lenkazdenek
15. lis 2007

Dani,no my to přírodní vyvolání zkoušíme obden,ale teď už má manža strašnej strach,že malý ublíží,tak musím ukecávat 😀
Ahoj loucna,tak jak bylo venku? Já jsem taky na záchodě každou chvíly ,navíc poslední dobou mě to šíleně v podbřišku tlačí a píchá 😖
Já mám chůvičku od philipsu ,bydlíme sice v paneláku,takže by jsme ji určitě plakat slyšely,ale na táhle je slyšet i to když se otočí ,navíc se nám bude hodit na chalupu 🙂

loucna
15. lis 2007

Na úřadech to šlo,ale teď mě jaksi začly dost brutálně bolet záda a to musím se psem ven.Jediná výhoda je ta že když chodím tak je to lepší.No nic,frčím at se chudinka nepočůrá.

lenkazdenek
15. lis 2007

Já asi budu vraždit,včera večer psala kamarádka manžovy jestli nerodím(o hodinu před tím mluvil s jejím přítelem,tak asi myslela,že by manža řešil auto když rodím nebo co 😠 ) a před chvílí další kamarádka jestly už jsem mamina 🙄 takže na tak stupidní dotazy už neodpovídám

loucna
15. lis 2007

Leni,koukám že máš stejnej problém jak já 😒 ,ale mě kamarádka radila dobře že mám všem mimo manžela a samo že jí,říct termín o 3 týdny pozdější 😲
Mám denně takových telefonátů tak 5,ale je pravda že já budu zítra už 2 týdny po termínu.No mám docela strach ze zítřejší kontroly,že mě řeknou že mám ještě týden vydržet,to už bych asi nedala ☹ ,ale co by mi zbylo,možná odjet do jiné porodnice 😢

danullinnka
15. lis 2007

Leni,tak ukecávej,malé nijak neulíží 😉 já budu dnes ukecávat taky,ale my už vyvolání nepotřebujem 😀 😀
Loucna,já mám chůvičku od Chicca,fakt dobrá věc,bydlíme v rod.domě,takže když malý spí venku nebo doma a já jsem venku,tak ho slyším.Jak jsou baterky nově nabité,tak jde slyšet úplně věechno i od cesty.Jinak je to na baterky i do sítě.

loucna
15. lis 2007

Danul:děkuji za typ,no my zatím máme mon.dechu a přemýšlím jestli pořídit ty chůvičky,spíš tak na spinkání do kočárku a když půjdu se psem před panelák venčit,nebo s prádlem.No s tím sexem je to u nás ted obdobně,vždycky musel přemlouvat manžel mě,ted já jeho 😉

lenkazdenek
15. lis 2007

Loucna,neboj,možná už tam zítra rovnou zůstaneš,těch 14 dní už je fakt hodně 😕 😕 takže spíš popčítej s tím,že budeš muset volat manžovy aby ti dovrzl tašku 😉
Dani,tak to mám dnes slíbený
Jinak jsme se dneska stavily u mekáče a já si ještě koupila 3 polárkáče na každý večer jeden 😀 takže v neděli už malá musí ven jelikož mi dojdou 😀

danullinnka
15. lis 2007

Leni,ty jsi fakt dobrá 😀 co když ji zachutnají a bude chtít přídavek?? 😀

lenkazdenek
15. lis 2007

Dani,tak má smůlu už nikam nejedu,já už fakt nemůžu chodit,strašně to bolí dole 😝

danullinnka
15. lis 2007

ona už se asi fakt pomalu chystá k mamince a tatínkovi 😅 no,manža šel hrát floorbal a jak přijde,osprchuje se,tak na něho vběhnu 😀

lenkazdenek
15. lis 2007

Dani,myslíš že to že mě to tlačí dole má něco společnýho s porodem ? 😕 Mě to teda takhle hodně ještě nikdy nebolelo ,připadám si jak po sex maratonu 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru