Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

monitaa
2. pro 2007

Moni môj otec sa narodil 10.12 a svokor 12.12 😀 preto by som nechcela dovtedy prenašať aby sa nahodou nepobili 🙂 aj ked by to bolo zaujimave 😅 ja sa len bojim toho že bude mať miminko žltačku a to tam musis byť takych 14 dni v nemocnici tak to by som nechcela. držme prsty nech sme vsetky na vianoce doma aj s drobcami 😵

monitaa
2. pro 2007

beate mna to tiež tak boli tu panvu myslim

monaberuska1
2. pro 2007

monitaa🙂
je tak to máte dobrý🙂u nás je to podobné🙂můj švagr je 4.12. moje babička je 6.12.můj taťka je 9.12. moje teta je 12.12. a mýho manžela babička je 13.12.dobrý co??? 🙂 tak uvidíme mezi koho se trefíme😀a nebo že by jsme se přímo trefili do datumu??necháme se překvapit🙂jo ta pánev ta bolí jako blázen 😒 ale dneska mi to docela dalo pokoj🙂

monitaa
2. pro 2007

zabudla som na môjho uja ten je 4.12 😀 hej ta panva je fakt hrozna . mna bolia aj kostičky na prstoch ako keby som mala reumu ☹ a stále tie bolesti ako pri MS

monaberuska1
2. pro 2007

monitaa🙂
ty brďo ty určitě pojedeš rodit, prý ty bolesti jako při MS tak to můžou být porodní bolesti v začátku🙂a nebo poslíčci☹ale stejně ty už to máš teď klidně můžeš dneska rodit🙂

monitaa
2. pro 2007

to by som bola strááááááááásne rada. hm... vies ty čo? idem asi skusiť ten sexik, viem že to možno nepomôže a miminko vyjde kedy sa mu bude chcieť ale čo ked nahodou??? 😀 lebo toto som este posl. mesiac dva neskusala... tak ked sa zajtra neozvem tak rodíííííííííím 😎

beate1
2. pro 2007

monitaa-aj ja by som si dala ten sexik 😀 ,ale neni zatial s kym....ten moj este stale drie v kancli no a ked dojde konecne domov,tak ho uz nechcem trapit 🙂 ...ma toho dost,ale rano mu to nedarujem 😵 😵 😵

monitaa
2. pro 2007

no ja už som po... 😀 ale tak mna to teda vôbec nebavilo 😠 ja skôr kôli tomu účelu... tak dufam, že zajtra som v porodnici, inak som sa teda citila ako keby to telo snad ani nebolo moje, no čudny pocit... 🙄 Baby, sak mi normalne tých nasich chlapov znásilnujeme 😅

beate1
3. pro 2007

mon-tiez som po,stihli sme to este okolo druhej v noci 😀 ..normalne som sa citila,ako keby som uz rodila,myslim ten pocit plnosti,ze mi nieco uz vychadza cez 😀 😀 😀 ...ale to je asi ta psychika,ze clovek na ten porod nepretrzite mysli. ☹

monitaa
3. pro 2007

😀 prisla doba ked ženy utočia na mužov 😀 ale veď ako sa tam dostalo, tak by malo aj vyjsť... 😀 lenže ja som stale doma a nič zvlastne necitim a ako vidim aj ty si tu bola, takže asi to budeme musieť skusiť zas, alebo čakať 😠 na mna sa tie bociany asi fakt vykaslali, tak musim čakať na mikulasa 🙂 Inak ako sa mate???

monitaa
3. pro 2007

Inak na mna nezabera ani upratovanie, ani pohyb, sex, škorica, vaňa nič, moje babo sa tam drži ako kliesť...

beate1
3. pro 2007

no mikulas je tu "co by dub" 😀 ...tiez nic zvlastne necitim okrem bolesti panvy a krizov a neustale pohyby babatka... 😖 ..moja mama nas tri sestry rodila v 37tt,tak pevne verim,ze som aspon to po nej zdedila... 😅 stale sa utesujem,ze ked ona,tak aj ja 🙂 ...idem teraz nieco uvarit a prezliect postele a vyvesit pradlo...ozvem sa... 😵

monitaa
3. pro 2007

tak to si ma velmi s tym dedenim nepotešila, pretože ja som sa narodila tyžden či dva po termíne... tak ja zasa z toho dedenia nadsena nie som... 😠 ale ty to máš fajn

beate1
3. pro 2007

mon-no tak velmi by som si priala,aby to takto bolo aj u mna...ale zarucene tonie je 😖 ...uz sme sa napapali,idem sa vonku trochu prejst a rozhybat tie tehotne kosti 🙄 ...lebo mi z toho sedenia doma uz preskoci 😒 ...este sa ta opytam,pijes vinko niekedy?ja odkedy som tehu som vypila asi dva pohare,ale uz posl.dva mesiace nic a mam strasnu chut na cervene vinko..myslis,ze by som mohla?

beate1
3. pro 2007

kamoska mi prave volala,ze jej odisla zatka....je v 38tt a caka dievcatko...takze to bude mat uz coskoro za sebou,nie?kedy asi bude porod,ked odide zatka?ci je to individi?? 😵

monitaa
3. pro 2007

BEate ja som čitala tu na konikovi že niektorym babam odisla zatka aj niekolko tyždnov pred pôrodom, niektorym par dni a pytala som sa na to kamosky ktora ma dva deti a ona napriklad o ničom takom ani nevedela... tak neviem asi je to u každeho ine. mne zatial tiež žiadna zatka neodisla... a s tym vinkom neviem... niektore baby si vraj daju trocha vinka, ja som nepila, teraz tiež mavam sem tam chuť na niečo ale manžel furt nech vydržim že čo ked sa mi to chvilu na to rozbehne a že ako to bude vyzerať. ale si myslim že dokedy by som aj porodila tak by bol ten pohar aj davno fuč, len neviem ako by to bolo ked chcem epi alebo keby bol nutny cisarak. 😠 tak asi vydržim ale potom.... 😎

monitaa
3. pro 2007

alebo si dam to vinko potajme 😎

paolin
3. pro 2007

holky, s tim vinkem - u prvniho tehotenstvi mi doktorka doporucovala obcas sklenku cerveneho vina nebo malo sklenicku piva. ted to mam skoro "predepsane jako lek" 😀 kvuli udrzeni tehotenstvi. no a jinak mi na predporodnim vysetreni bylo receno, ze jak prijdou kontrakce a nebudu si jista, jestli jsou cvicne, tak si mam dat panaka a jit do sprchy. pokud to budou poslicky, tak ustanou. pokud porod, tak... 😉

monitaa
3. pro 2007

tak to je super, osobne si tiež myslim že babätku jeden pohar neuskodi. ale ako je to potom napr ked je nutny cisarak neni problem ked ma v sebe žena trocha alkoholu?

tonicka
3. pro 2007

beate, veru indivindy. mne odisla rano a bola gelova a priesvitna a az o 8 vecer som mala kontrakcie o ktorých som ani nevedela, lebo boli vo forme hnacky 😀

monitaa
3. pro 2007

tonicka zatka môže byť aj priesvitna?? lebo ja som myslela že ma byť zafarbena, teda aspon tak ženy hovorili. ako ju potom rozoznať od vytoku alebo tak

tonicka
3. pro 2007

je to take hustejsie a vobec nemusi byt farebna a viac toho tecie z teba. Ja som to mala take gelovite a slizke 😉

tonicka
3. pro 2007

ja som napr. cele tehu mala vytok husty, miestami hrudkovity a zapachajuci a zltkastý.... a bola som v poriadku 😉

monitaa
3. pro 2007

aha tak zasa som mudrejsia ja som myslela že to musi byť farebne. aj ja mavam vytok ale nie stale tak potom vlastne ani neviem či mi ta zatka odisla alebo nie... 😠 ale dufam, že hej

beate1
3. pro 2007

to,ci odisla zatka si mamina nemusi ani vsimnut..kludne to mozes aj vycikat a ani si to nevsimnes...aspon tak mi to povedala minuly tyzden dula,ktora vedie predporodny kurz.pytala som sa jej,ako vyzera zatka a ona mi na to toto 😅 ...takze zatka nezatka,porodu sa dockame vsetky do jednej.... 😀

monitaa
3. pro 2007

ja idem zajtra na nejake vysetrenie plodovej vody tak držte prsty, nech si ma tam už rovno nechaju, v čo ja ale velmi neverim, ale tak mohli by mi spraviť radosť...

monaberuska1
3. pro 2007

ty brďo holky vy jste se rozkecali🙂a mě ste vynechali☹

monitaa
3. pro 2007

ja som myslela že ty už rodis, ked ťa celý den nebolo vidieť 😀

monaberuska1
3. pro 2007

monitaa🙂
ne ještě nerodím, to by jsi spíš měla ty??zítra máš termínek🙂jen jsem dělala trochu Vánoční úklid🙂

monitaa
3. pro 2007

u mna to zatial vôbec nevyzera na pôrod... ale akurat som sa dnes tak nahnevala, lebo ma manželovi rodičia presviedčali že nie som v deviatom mesiaci ale v osmom, že mi to lekari isto zle vyratali, tak ma skoro trafil slak. asi mi chcu nahovoriť že ked som bola prvy krat na ultrazvuk tak mi povedali že som tehotna a nebola som este alebo čo?? take nervy som dostala... snad viem ako dlho som tehotna aj kedy som približne otehotnela... a to vsetko kôli tomu že im pred 30 rokmi zle vypočitali termin tak ja mam teraz take somariny počuvať... horor

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru