Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

alianka
3. kvě 2008

no ja myslim ze to poznas - jakmile to bude pravidelne a nepomuze horka vana, tak by to melo byt ono 😉 kazdopadne drzim pesti at to prijde co nevidet!

krista
3. kvě 2008

Koukám, že vám nedal nikdo vědět Atreides má Ninušku 🙂

Ahoj, tak už jsem konečně od 1:15 na světě, mám, 3,65 kg a 51cm a jmenuji se Nina a mám strašně vlásků 🙂

kakaja
3. kvě 2008

Vitam Ninusku na svete!!!!!Hlavne at je zdrava. Atreides, drzim palce v sestinedeli, drzte se holky 🙂

ksb
5. kvě 2008

halo je tu niekto? alebo už všetky rodíte? bodaj by, len aby to bolo uspešne za nami. ja som stále doma a nič sa nedeje

miriamka
5. kvě 2008

No ja som tu...aj ked doky tvrdil ze uz v tyzdni budem rodit ale stale nic,som stale pokope 😀

ksb
5. kvě 2008

zajtra idem na kontrolu, dufam že mi doktor povie niečo pozitívne, najlepšie by bolo že už rodím. ja sa z toho zbláznim. som strašne nedočkavá

kakaja
6. kvě 2008

ksb: koukam, ze jsme na tom podobne, ja jsem taky polosilena nedockavosti. HLavne me depta, jak uz se vsichni dotazuji jestli uz jsem porodila - jako bych jim to nedala vedet ci co 😉 Zitra jdu na kontrolu, tak taky doufam, ze se to hlo, polsedni CS byl 4, takze nic moc, ale na monitoru byly celkem slusny kontrakce-dr. vtipkoval, ze se mi narodi carodejnice a vysledek???jsem stale s bachorem tady 🙂 jak ti dopadla kontrola??
osobne vzdavam veskere pokusy o vyvolani porodu, protoze stejne nic nefunguje 😉
dnewska slavi starsi syn pate narozeniny a mysli si, ze dostane Saru k narozeninam 😀 kez by!!!!!!!!!!!!!!!

ksb
6. kvě 2008

kakaja - no rano mi pisal doktor aby som prišla až o štvrtej poobede tak uvidíme a môžem jednu otázku - čo znamená to CS 4? mne nikto o ničom takom nevravel

alififi
6. kvě 2008

CS je cervikalne skore - stav krcka maternice

ksb
6. kvě 2008

a to skore by mi mal povedať asi doktor, že? a aká je tam stupnica a ako by to malo byť, čo je veľa a čo je málo? o tomto teda vobec nič neviem. Dakujem za info

pizzamati
6. kvě 2008

Ahojte dievčatá. 😀

Nehnevajte sa že sa Vám sem votriem, ale aj ja už prenášam a chcela by som to mať čo najskor za sebou. Tak presne viem ako sa citite. 😖 Držím palčeky.

ksb
6. kvě 2008

no takže už som doma z nemocnice, ujo doktor mi povedal, že moje porodne cesty su uplne proti tomu že by mali rodiť, takže počkáme do pondelka a ked nič tak potom na prijem a na vyvolavanie. malinkej je tam strašne tesno, stale sa vrti a vytlača a strašne to boli.

pizzamati
6. kvě 2008

ksb a kde ideš rodiť?

ksb
6. kvě 2008

pizzamati - na antolskej u dr. rozemberga

alianka
7. kvě 2008

ahoj holky, ksb tak v pondeli to mas za chvilicku, aspon naky vyhled, ze? tak treba se mimisek bude snazit vykouknout do te doby, aby nemusel na vyvolavacku 🙂 uvidis 😉

markytkaaa
7. kvě 2008

Ahoj holky 🙂
Tak já už bych taky doufala v to "každým dnem" ... ale spíš to vypadá, že někdy v dalekém budoucnu ... se mě to možná bude týkat 😀

ksb
7. kvě 2008

martytka - v 39tt som bola aj ja pripravená že idem rodiť a vidiš ako som dopadla. len si pekne počkaj a trošku si tu s nami popíš

a dakujem za povzbudenie 🙂

markytkaaa
7. kvě 2008

ksb: No jo ... jenže já už ... prostě chci 😀
Dokonce jsem došla tak daleko ... že jsem MM donutila k sexu ... po tom třičtvrtě roce už jsme teda skoro nevěděli jak se to dělá, ale jestli to má pomoct, tak jdu do všeho 😀

alianka
7. kvě 2008

markytka - mne taky pripadne ze budu mit to bricho snad uz navzdy 🙂 mame termin kousek od sebe, tak jsem zvedava jak nam to vyjde 😉

alianka
7. kvě 2008

😀 😀 no ja Ti rozumim, akorat ja toho meho nak nemuzu donutit, pac ma "blok" ze by male mohl neco udelat... mu sice rikam at si tak nefandi, ze mala je dost hluboko 😀 ale trva na svem 😅

ksb
7. kvě 2008

k tomu sexu - aj ja som počula že to veľmi pomáha - vravela teta na príprave, ale aj v našom prípade sme mali celé tehotenstvo pauzu (skusili sme to 1x a nedopadlo to dobre, na druhý den ma hospitalizovali s krvácaním) a pravdupovediac teraz mám strach, že čo ked náhodou začnem krvácať znova, alebo niečo také, tak sme sa s manželom zhodli na tom že to necháme radšej tak
ja už som akosi rezignovala, ked sa nič nestane tak to vyvolajú, ved snad mi to tam nenechajú do augusta.celu noc som nespala lebo som davala pozor či náhodou nerodím

markytkaaa
7. kvě 2008

alianka: No však ten můj měl podobnou argumentaci 😉 Ale když to musí být ... argumenty stranou 😀
No já bych ráda do 20. to měla za sebou ... přeci jenom ať nám ještě vyjde Bejček 😉
Samo na tom nezáleží, ale člověk už si přijde strašně oteklej, nevrlej ... protivnej 😉 Že čím dřív, tím líp no 🙂

alianka
7. kvě 2008

jj ja bych taky chtela aby to byl jeste byk 🙂 tak doufam ze to klapne... a s temi pocity, to mi povidej, uz je to fakt desny 😠 🙂

alianka
7. kvě 2008

dneska mi doktorka rekla, ze to porad nevidi jeste na nake rozeni, jen se mi za ten tyden zkratil cipek z jednoho palce na 3/4, coz teda neni nic moc, ale aspon pidi uspech 😀 tak jsem zvedava... nevite holky jake hodnoty mate vy?

ksb
7. kvě 2008

no tak to ja teda vobec neviem neviem žiadne hodnoty, mne doktor povedal len tolko že je to trošku načaté ale od porodu je to velmi daleko. no tak cakam, kamarátka, ktorá rodila pred mesiacom, mi vravela, že jej doktor povedal v stredu ráno že tak skoro to nebude a večer ona večer porodila, že sa to tak rozbehlo, že za jeden deň sa celá poriadne otvorila. tak nič iné nám neostáva, len dúfať 🙂

alianka
7. kvě 2008

ksb asi jo 🙂 ja ted cetla clanek od predniho ceskeho porodnika, ze ta metoda urcovani pripravenosti porodnich cest na porod je hrozne zastarala, ze je uplne jedno jake je cervix score nebo vubec v jakem stavu je cipek, ze to o blizkosti porodu vubec nerozhoduje. tak me to trosku uklidnilo, ze to proste muze prijit fakt kdykoli, at jsem zavrena jak chci 🙂

parybka
7. kvě 2008

alianka: tak tak, mi cervix skore taky nerekl a kdyz jsem se ptala, tak rikal, ze to o nicem nevypovida. Fakt to muze byt kdykoli.
Ja se na tomhle tematu taky docela dlouho zdržoval 🙂

Holky, držím vám palce a trochu závidím vyspané noci. Já naposledy spala celou noc po porodu, od té doby jsem co hodinu, dvě či tři vzhůru...
Přeju rychlé porody a zdravé a klidné mimča 🙂

ksb
8. kvě 2008

parybka - tak ti celkom závidím že si pred porodom spala, lebo ja som každé dve hodiny hore, raz ma tlačí brucho, potom musím ísť na WC a stále niečo.posledný týždeň vstávam tak okolo 5 - 6 ráno a viac nemôžem spať a cez deň som tak strašne unavená, a to si neviem predstaviť čo bude potom. ale to je jedno hlavne nech už to je 🙂

parybka
8. kvě 2008

jo vidíš, na wc jsem úplně zapomněla... to jsem taky chodila tak 3x za noc 😅 ale když na to vzpomínám, tak mi to stejně připadá, že jsem spala krásně celou noc. Ale ted můžu konečně spát ve své oblíbené polozem, což v těhu nešlo.
At to máš brzy za sebou, přenášení není příjemné.. 🤐 ale ten fičák potom, noco.. aspon se pak něco děje 😎 😀

ksb
8. kvě 2008

však to - teraz su tie dni celkom rovnaké, plné nudy a stresu že porod nikde. ja by som chodila všelikde, ale jedna vec je že nevládzem a druhá, že nemám s kým, už všetkým leziem na nervy, lebo ja mám kopu času a oni nie

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru