Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

tatiana
6. bře 2008

ahoj Aajjaaa - 🙂 no mna tiez zobudila bolest, snazila som sa to prespat ale nedalo sa a tak som si citala amrvila sa v postely ale nic, tak sedim za PC ...

krista
6. bře 2008

Tatiano já jsem taky ubolená, zpruzelá, nevyspalá ... 😀
No prostě mám super náladu, na porod mi asi nezbydou síly 😀 Teď to mám tak po 10ti minutách, jestli budu pokračovat tímto tempem tak dneska teda neporodim 😅 Jé My máme stejně termín, tak to by bylo hezké kdybychom to měly obě dneska za sebou 😵

Ajo, no 4.3. mi Dr. řekla že porodim a poslala mě do porodnice, kr... to bych tu dneska ještě nestrašila ☹ Tvrdila mi že to mám rozběhnutý a prd z toho 😖 Taky se mi nechce napouštět ta vana 😅 a sprcha prý není tak účinná, tak uvidím jak to budu dál snášet 🙂

S tou plodovkou by to bylo fajn, aspoň bychom veděli na čem jsme 🙂

krista
6. bře 2008

Ajo všimla jsem si těch stejných datumů 😀

Já jich mám taky víc 😀

Holky já budu muset na velkou a chce se mi i zvracet, tak zatím ☹

tatiana
6. bře 2008

noo ano mame jeden termin 🙂
ja mam dnes aj poradnu, tak som zvedava, ak sa to ani na kusok neotvorilo viac, tak ma porazi...
a inak ja som lezala v nemocke v 33 tt kvoli predcasnemu porodu a teraz toto 🙂

ta voda by uz mohla prasknut

aajjaaa
6. bře 2008

kristi... tak držím palečky, já vysosnu čajík a zkusím zaspat... já bych tak spala,ale teď z těch nervů neusnu.. a jestli se to dnes nerozběhne,tak nevím... tohle prožívat ještě pár dnů.. 😒

aajjaaa
6. bře 2008

tatiano... a taky ti u toho tvrdne břicho?... mě teda dost 😒

tatiana
6. bře 2008

aja - tvrdne a poriadne skoro stale, uz dlho, tak neviem, ci to mam ratat ako kontrakciu ...
do toho ta bolest krizov, ale nic pravidelne...
ja uz neviem :(

aajjaaa
6. bře 2008

tati... ty máš aspoň dnes poradnu,tak uvidíš... No, já mám zítra ráno naplánovaný monitor s prohlídkou, tak uvidím. Tak já se jdu zkusit ještě natáhnout a zaspat... Tak ti držím palečky,ju?? papa 😉

tatiana
6. bře 2008

aj ja skusim polezat pred telkou,mozno aj zaspim, pekny den a drzim vsetkym palce, aby to uz coskoro bolo 🙂

pa

krista
6. bře 2008

Holky já jdu dát vanu, potřebuju to rozjet jestli je to ono, jinak mi manža za chvilku odjede ☹

Hodně štěstí páá 🙂

zd57
6. bře 2008

Ahoj Kristo, myslím, že už to bude. Přeji Ti hodně štěstí a sil, ať to máš už dnes za sebou.

krista
6. bře 2008

Ahojky Zd děkuji jsi hodná, prosímtě poraď, myslíš že je to fakt ono s těmahle intervalama?

Mám cca od 1:45 bolesti po 15ti minutách, od 4:30 jsem začla zapisovat a pokračovalo to takhle: 4:42, 4:52, 4:59, 5:13, 5:22, 5:28, 5:37, 5:47, 5:54, 5:59, 6:06, 6:13, 6:18, 6:25, 6:33, 6:37, 6:43, 6:49 ... ve vaně jsem byla v cca 6h a nezabralo to, bolí to dost, ale přijde mi to na porod nějaký slabý ☹ Bolí to vždycky chviličku tak 10-15sekund? Nevím přesně.

Díky moc za radu 🙂

zd57
6. bře 2008

Opravdu nevím v průměu je to 7,5 minuty. Myslím si, že se to rozjíždí, ale do porodnice máš asi ještě čas. Uvidíš co bude za hodinu. Hodně síly.

zanetka82
6. bře 2008

Ahoj Krista.........já osobně si myslím že dneska už budeš mít miminko u sebe 🙂 podle toho co tu čtu. my to u druheho taky tak začínalo a zdalo se my že to nějak malo bolí 😉 ale neboj to se rozjede. jestli ti mužu poradit tak než ja sem jela do porodnice tak sem hodně přenašela vahu z jedne nohy na druhou. roztahneš si tak porodní cesty 😉 hodně štěstí a síly 🙂

krista
6. bře 2008

Zd díky 🙂

Zanet díky moc, to je dobrá rada 😵 Jdu na to 😀

tonicka
6. bře 2008

Krista, tak ako pisu dievcata, asi to uz je porod, tak sa nachystaj, a uvidis 😉 Ja som mala bolesti tiez kratke ale intervaly som mala vseliake... az zrazu kazde 3 minuty 🙂 Držim palčeky 🙂

zd57
6. bře 2008

Tak jak Kristo?

krista
6. bře 2008

Zd no čekám, čekám 😀

Pokračuju takto:
...6:55,7:01,7:07,7:13,7:19,7:25,7:35,7:40,7:46 😉 Tak co? 😀 Už jsem odvolala manžu z práce 😅

Tonicka díky za info, snad to bude vončo 😵

zd57
6. bře 2008

Je to na dobré cestě, intervaly se zkracují, jestli to nemáš do porodnice daleko tak ještě vydrž doma. Kristýnka se dnes narodí uvidíš. Krásný je den i datum, venku svítí sluníčko to se bude rodit jedna báseň. Držím pěsti a myslím na tebe. Ahoj

krista
6. bře 2008

Zd díky moc 😀 Do porodky 22km, ale to zmákneme, i když teď ráno přes ty zácpy 😅 no vydržím až to budu mít po těch 5ti minutách hoďku a pak vyrazíme 🙂 Hlavně taky aby manža už dorazil, moc se s tím nepáře 😀

aajjaaa
6. bře 2008

kristi... čauky, tak vidím,že ještě bojuješ 😉 No, já měla pauzu asi 30 min a teď pomalu zas,tak snad to nepoleví, už bych to chtěla mít za sebou... jak to bude po 5ti tu hoďku tak vyrážím... 😝

zd57
6. bře 2008

Holky držím oběma pěstičky - pěsti - štěstí

krista
6. bře 2008

Ajo no přesně tak, taky už nechci aby to polevilo, asi by mě švihlo, mám tam jeden interval kdy to bylo 10 minut, to jsem se fakt lekla, protože jsem zrovna napsala manžovi ať přijede 🙂 Už bych to taky ráda měla za sebou, navíc mám teď i křížový bolesti, ty jsou asi nejhorší 😝
Takže ti taky držím palce, ať máme dneska dětičky na světě 😵

aajjaaa
6. bře 2008

zd... kujíííí 😵
kristi... taky držím pěstičky, já to mám od večera poprvý ty bolesti, taky se mi to zdá slabší jen pár sekund,ale ono se to zhorší až to bude po minutě,co 😝
tak já myslím,že to už u tebe tu hoďku trvá,ne?? Tak já začínám měřit... 8:08 😉

uhlikova09
6. bře 2008

My sme stresovali presne pred rokom 😉 😉 drzim palčeky

krista
6. bře 2008

Ajo teď byl jeden interval taky 10 minut ☹ Jinak je to přes hodinu po 6ti minutách 😖 Hlavně ať se to nezastavuje bože ☹

Já právě tyhle bolesti mám už dlouho, od 3.3. asi od 1h ranní, včera byl trošku klídeček a ode dneška ráno od 1:45 je to pravidelné 🙂 Snad z toho něco bude ne? 😒

Tak schválně dej vědět jak postupuješ s měřením 🙂

Já jsem na tom takhle:
4:42, 4:52, 4:59, 5:13, 5:22, 5:28, 5:37, 5:47, 5:54, 5:59, 6:06, 6:13, 6:18, 6:25, 6:33, 6:37, 6:43, 6:49, 6:55, 7:01, 7:07, 7:13, 7:19, 7:25, 7:35, 7:40, 7:46, 7:52, 7:58, 8:09, 8:13

krista
6. bře 2008

Uhlikova tak poraď jestli rodim nebo ne? 😀
Díky za palečky 🙂

petrulinka78
6. bře 2008

Nazdárek holky,abych se přiznala, přestože nerodím ani nejsem těhotná....tak vaše diskuze je pro mě lepší než detektivka. Kristo, ukázala jsem to kolegyni a prý začínáš rodit 😀

krista
6. bře 2008

Petrulinko díky 😀
To mě povzbudilo, těšim se na to!!! 🙂

Tady pokračuju ... 8:19, 8:25, 8:30, 8:34, 8:41, 8:43, 8:51 🙂

Co ty Ajo? 🙂

werminka
6. bře 2008

Ahoj Kristi!!!! no to koukám, co se to u Tebe do rána děje ? 🙂 No moc držím palečky - myslím že dnes budeš mít miminko v náručí!!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru