Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

nikki21
22. říj 2007

Ahoj Holky, tak já mám termín za čtyři dny a nemůžu se dočkat, už ani nevím co dělat abych už porodila, čekáme nato jako na příchod ježíška 😀 😠 . škoda že ty babské rady jako je sexování, horká koupel, schody ... a ostatní rady nezabírají. ale jedno je jisté, jednou to příjde a dýl jak 14 dní to už trvat nemůže, ježiš to je hrozná představa, ještě dva týdny, no doufám že už už už už to bude. A holky nebojte všechny to zvládneme, při návalu endorfinu zapomeneme na nějakou bolest a budeme si užívat toho uzlíčku který budeme tisknout v náručí. Tak hiphip huráááááááááá vstříc mrňouskům

PAMPALALA Nika 🙂 🙂 😀

delfi30
22. říj 2007

Já jí nezávidím, ale moc přeju aby bylo vše rychle za ní a měla krásné mimi u sebe 🙂 Ale je to sranda, že v poradně nic ... ani neviděli, že se třeba změnil čípek nebo tak něco? hmm

lenkazdenek
22. říj 2007

Defi,no prej nic 😅 ono už se nadá věřit ani doktorům,si miminka beztak řeknou sami kdy chtěj ven 😉

andreea
23. říj 2007

Ahoj holky,my už máme od soboty také po termínu a nic se neděje,každej volá,píše...už sem z toho na nervy,pomalu se bojím bvylézt ven,aby mi někde nerupla voda 😉

januliak
23. říj 2007

ahojte baby
lenkazdenek to by vedela moja znama hovorit, ze deticky si to sami rozhodnu 😉 Dva krat ju vyvolavali, potom pustili domov, kedze este viac sa male zarylo, v nedelu som si s nou vecer pisala (vraj maju este oni cas a nikam sa male neponahla) a na druhy den rano mi prisla sms, ze malicku uz ma pri sebe 😀
Nas uz viac ako dva tyzdne natahuje aj mala aj Dr, ze to bude kazdy den, ale zatial nic ☹ Som sice v 38tt, ale od zaciatku tahame o dva tyzdne viac, takze akokeby sme boli v 40tt, takze v najblizsej poradni mam Dr. pripomenut, ze predbiehame, aby sme zase neprenasali... 😠 Tak cakam a pozorujem 😅

lenkazdenek
23. říj 2007

Andreea,to buď v pohodě,já mám termín za 18dnů a už týden mám každý den telefomy jak mi je jestly nerodíme 🙄 asi než porodím se z těch telefonů zcvoknu 🙄

januliak
23. říj 2007

lenkazdenek zazivam to iste a po pravde ma to uz vytaca, ved sa predsa ozvem, ked to uz bude... 😠 Sem tam uz ani nezdvihnem telefon a iba napisem o niekolko hodin neskor,ze este nic, ale to iba ludom, ktory ma kontroluju kazdy den ☹

petula...
23. říj 2007

Ahoj holky, tak už máme zase pár dní zasebou 😉 S těma telefonama vás plně chápu, bohužel prožívám to samé. Chvíli jsem to trpěla, ale pak mě otázky typu jak se cítíš uplně ničily, tak jsem to vyřešila jako januliak, prostě telefony neberu a dělám, že spím... 😀

lenkazdenek
23. říj 2007

Januliak,to jsem všem řekla taky,bohužel jsou tací kteří to nechápou ani když jim to řeknu xkrát 😠 😠 a nejhorší je,že když to nezvednu tak volaj manželovy co se mnou je,jesli nerodím a on je pak chudák celej vyděšenej co se děje 😠 ☹

januliak
23. říj 2007

tak to robia aj niektori u mna, ale nastastie drahy z toho nic nerobi, bo vie ako na to reagujem, ale sem tam ani on nezdvihne...

nikki21
23. říj 2007

Ahoj holky, tak v tom vás bohužel všechny chápu, je to 100% otravné, když ze všech stran padají ty samé otázky a pokud možno čím častěji se vás nato někdo ptá tím je mu líp, někdy mám dojem že mě chcou vytočit. 😠 😠 A nejlepší je: Malá ještě není ani na světě, ale hodně lidí už ví jaká bude, a porovnávají jí se svýma dětma, určujou co a jak budeme dělat, no někdy to je na palici, dokonce mívám stavy že se zavřu do ložnice a dělám že tu nejsem. Snad se to změní a nebudu za tu která potřebuje podle okolí návody na "použití". Tak jo mějte se fajn a držte se, bude líp. SNAD 😅 😅

delfi30
23. říj 2007

Mi dnes řekla tchýně: ahoooj, jak se cítíš? asi dobře když vypadáš dobře 😀 Pak padlo varování, ať nekupujem kočár dříve, než se malý narodí a šla. To, že stojí nahoře v pokoji už týden jsme jí neřekli 😉

lenkazdenek
23. říj 2007

Delfi,to jako máš ten kočárek koupit až se malej narodí jo? 😉 My teda mme zatím kočár u tchánů ,ale jinak máme přichystanou postýlku,přebalovák,dokonce malý už začínám číst i pohádky 😀

delfi30
23. říj 2007

Jo, prej to přináší smůlu a kdesi cosi ... já na takové nevěřím, postýlky už mám taky, jednu nahoře v ložnici, druhou dole v jídelně. POhádky zatím nečtu 😀

lenkazdenek
23. říj 2007

No tak pro mě bude jediná smůla jestli neporodím co nejdřív,protože jinak se z těch telefonů zbláznim 🙄
Já sem začala s klasickejma pohádkama o sněhurce atd. 😀

delfi30
23. říj 2007

Mi volají akorát holky z práce, jinak ani moc ne. Mám na houby třísla, takže jsem už 3 dny nebyla vůbec venku a tak nikdo neotravuje. Zato manža si to vyžírá na každém kroku ..... dokonce si z něj vystřelili kamarádi a zavolali mu včera do práce: Tady fakultní nemocnice, narodil se Vám syn bla bla..... no málem ho trefil šlak 😝

lenkazdenek
24. říj 2007

Delfi,chudák,to by můj manža asi nerozdejchal 😅 já taky nikam nechodím,jelikož mám tak nateklý nohy že se nevejdu do žádnejch bot 😖

annika
24. říj 2007

Ahojte!
Včera som bola v poradni,a holky, nevyzerá to na pôrod. Aspoňže u mňa. Ani to blbé počasie u mňa nezabralo, ani sex, ani upratovanie. Čo mám robiť, aby sa to začalo samo a nech nemusia vyvolávať ten pôrod?
Kvôli tej mojej tehotenskej cukrovky musím porodiť do termínu, takže v pondelok nastupujem do nemocky a na utorok mám plánovaný pôrod, špontánny.
Ja som to už prežila u mladšej dcérky, a nebolo to vôbec príjemný, hoci rýchlejší. Ale aj bolestivejší...Mám strach, holky.

januliak
24. říj 2007

cafte baby,
tak co sa tyka svokry a telefonatov o tom radsej pomlcim... ☹ Ako ona je zlata a najradsej by nam zniesla modre z neba, ale tiez to ma svoje hranice, najma, ked ste zvyknute si robit veci po svojom a este, ked zila moja maminka, tak pochopila, ze to nema pri mne vyznam mi nieco hovorit, bo som si aj tak spravila po svojom a najma, ked som mimo domu viac ako dva roky,takze vsetko si robim sama, teda opravim sa, pomaha mi moje zlaticko a rozhodujeme podla nasich nazorov. Ale predsa nieco napisem z tych telefonatov: a nekupuj si toto a toto, ja som nieco priniesla, a toto mas? A ja uz doma nachystane, nakupene a hlavne to, co sa mne paci a dost mi vadi jedna vec, ze tie vecicky doniesla aj od ludi, s ktorymi sa stretneme raz do roka a mne to je riadne sproste, ked sme sa to neopytali my a este aj to, ze to nepotrebujeme... 😒

katty137
24. říj 2007

AHojte babulky... V tomto fóre som prvýkrát, ale ak tu niekto náhodou je, rada si popíšem... 😉

katarina7
24. říj 2007

annika skus epidural ja som nemala bolesti vyvolali mi porod dala som si epidural a bola som ako na dovolenke nič ma nebolelo

beate1
24. říj 2007

Ahojte vsetky cakatelky...pridavam sa ku vam a rada si tiez popismenkujem..Ja mam termin sice az na 26.12,ale uz teraz by som rada to miminko drzala v rukach a kolisala v kolisanke... 🙂 ...celkom vam zavidim,ze to budete uz mat za sebou,ked to pride na mna...no ale co uz,vsetko chce svoj cas.. 😅 ..vsetkym vam drzim palceky,nech to mate za sebou a nech mate na porod len tie najkrajsie spomienky a na to horsie skoro zabudnete.... 😵

annika
24. říj 2007

Ahojte!
Aj ja som rozmýšlala nad epidurálom, ale u nás v Dunajskej Strede , neviem prečo, je to ťažké vybaviť. Môžu to mať len "niektoré pacientky", veď viete o čom hovorím, či píšem. Neviem prečo je to tak...Ale v pondelok sa poinformujem aj na oddelení.
Beate, díky za povzbudenie, si zlatá. Neboj sa aj tebe to uletí tak rýchlo!Len sa drž!

nikki21
24. říj 2007

beate1 Ahoj, neboj máš pravdu všechno má svůj čas, ale alespoň budeš mít ten nejkrásnější dáreček pod stromečkem. Hodně štěstíčka a pohody. 🙂

katarina7
24. říj 2007

annika ja som si musela epidural zaplatit

annika
24. říj 2007

Aj ja by som zaplatila, lenže riaditeľ našej nemocnice to musí podpísať, a ten veru nerád...Ale skúsime, čo už iného ostáva?

delfi30
24. říj 2007

U nás je někde epi zadara, někde za 1500,- ..... ale co člověk za pomoc od bolesti nedá ...

lenkazdenek
24. říj 2007

Beate1,jé vy budete mít ten nejkrásnější štědrej večer 😵
Holky tak jsem byla v poradně a skoro žádná změna,začínám se smiřovat s tím,že asi budu přenášet ☹

annika
24. říj 2007

Kde sa poháhlaš, moja? Však príroda /či doktori/ to ajtak vyriešia nejako, neboj sa! Trpezlivosť miminko prináša... 😀 😀 😀

andreea
24. říj 2007

Ahoj holky -Lenka zdenek,buď v klidu,u mě nastala změna,otevřená na 2 cm až 4 dny po termínu a na porod to stejně nevypadá.Asi se z toho čekání zblázním 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru