Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

smiling
10. bře 2008

já ti s intervalama moc nepomůžu ty neumím počítat dodneška v tom mě asistoval manžílek já diktovala jen kdy 😅 a navíc když to na mě přišlo byla jsem už dávno v nemocnici páč jsem dvě holky měla vyvolávaný a u prostřední mě k ránu praskala voda a to sem byla bez bolestí takže mě ten den s nima pomáhali opět..

misakri
10. bře 2008

já taky vždycky jen houkla na manžela "už" a on stopoval, jak dlouho trvá a za jak dlouho je další.. 😉 🙂

kozimura
10. bře 2008

Ta sprcha trošku uvolní a chození taky-bolest je stejná,ale rychleji odezní.Balon mi moc nepomáhá.Zatím mám bolesti po 8-mi minutách.Jsou pravidelnější než včera a taky bolestivější.
Do prkýnka,kdyby tak nebyly tady takové problémy s porodkama.Tam,kde jdu,mají zatím plno a tam,kde patřím od příštího pondělí zavírají.Raději bych jela na posl.chvíli,ať už mě nemůžou odmítnout.

misakri
10. bře 2008

kozi a kam jedeš rodit? máš to daleko?

misakri
10. bře 2008

a jak dlouho už máš bolesti? já je měla zhruba 2hod a byla jsem otevřená na 4, takže nikdy nevíš, jakou rychlostí se to rozjede.. 😉

smiling
10. bře 2008

no určitě je to známka toho že se něco chystá 🙂 ..s tím ježděním si moc nezahrávěj v dnešní době sou schopní tě vykopnout za jakýkoliv podmínek 😖

misakri
10. bře 2008

taky si myslím, že se to rozjíždí.. krev se slizem asi určo hlenová zátka.. teď už jen sledovat bolesti a hlavně, jak se hýbe terezka.. 😉

kozimura
10. bře 2008

Nevím,jak dlouho.Ty intenzivní a častější jsou od půlnoci.Předtím jsem nestopovala.Snažila jsem se spát.Do porodky to mám s dodržováním rychlosti tak 20min.,ale když manža"dupne na plyn",což tuším policie v tomto případě připouští,tak do 15-ti minut jsme tam.
Ju,Terďa se mezi bolestma hýbe.Slaboučko,ale hýbe.

misakri
10. bře 2008

hele, já bych teda sledovala ty bolesti, intervaly, když to bude nějakou dobu co 6-5min, tak bych jela... hlavně teda intenzita, aby to nepolevovalo... sama píšeš, že je to intenzivnější, takže fakt už jen ten čas a myslím, že pojedete.. 😉

smiling
10. bře 2008

jj to je určitě..teď jen aby praskla voda nebo přišli silnější bolesti a je to jasný..ta zádka je jen signál že se s tím tělem něco děje..mě třeba ta zádka vyšla den před tím než mě praskla voda ale stejnak sem rodila až další den po té co mě praskla ta v...ty pohyby sou důležítý 🙂

kozimura
10. bře 2008

No nic holky,asi se rozloučím.Jdu zkusit mezi bolestma podřimovat.Až začnou co 5min.,začnu hlídat čas.Držte mi pěstičky.Jak to bude trvat hodinu,zavolám do porodky pro radu a taky se tak dozvím,jestli mají stále plno a jestli raději nejet jinam.

misakri
10. bře 2008

kozi, tak držíme pěstičky... když to bude co 5min, tak vyjeďte... hlavně, ať je malá v pořádku a přeju bezproblémový porod a krásnou zdravou holčičku.. 😉 🙂

smiling
10. bře 2008

taky povalím za chvilku se malá bude budit a ráno musím do školky kozi držím palečky a ať jste obě zdraví a ať to jde rychle měj se a brzo se ozvy 😉

smiling
10. bře 2008

misakri..měj se a pěkný sníky

misakri
10. bře 2008

smiling tobě taky 😉 🙂

kozimura
10. bře 2008

Tak už mě přijali.Už dnes budu mít prďolku u sebe.Dostali jsme nadstandart,tak jsme tady s Jarkem sami.Teď už jen čekám,až budu připravena k porodu.Držte mi pěsti.Ty zvuky,co jsem slyšela z porodního sálu,mi vůbec nedělaly dobře.

misakri
10. bře 2008

kozi, tak mooooc držíme pěsti.. 😀 😀 😀 😀 😀

smiling
10. bře 2008

kozimura ahojky..tak držím palečky a ať to máš co nejrychlejc zasebou a jste v pořádku 😉 ..zvuky ignoruj soustřeď se na sebe a na mimíska 😅

smiling
10. bře 2008

misakri ahojky..čéče já nemohla ani odejír do školky aniž bych mrkla jak to tady vypadá 😀 a koukám že ty taky nakukuješ...jakoby jsme měli rodit my že 😀 😅 😅

misakri
10. bře 2008

já taky, jsem zapla MK a hned jsem koukala sem, jestli nějaké nové ïnfo.. 😀 , snad to bude rychlovka ( teda v rámci možností ), už mají na to taky nárok po 10 dnech přenášení.. 🙂

janettba
10. bře 2008

Kozimura - aj ja ti držím palčeky, aby príchod Terezky bol čo najmenej bolestivejší a nech sa s ňou čím skôr zvítate... 😉

smiling
10. bře 2008

no to jo snad budou bolesti dost velké aby rodila brzo a nemusela tam být třeba do zítřka 🙂

misakri
10. bře 2008

snad pak napíše, v kolik jeli.. se vsadím, že až teď ráno.. 😀

kozimura
10. bře 2008

Ještě píšu,holky,manža si teď odskočil do práce a pro jídlo.Jeli jsme až ve 4hod.ráno a na příjmu jsme od 5.hod.Bolesti jsou šílené,ale podle doktora to vypadá až tak na večer,ne-li ráno.

smiling
10. bře 2008

kozimura..tak hodně síly a nezoufej třeba se to ještě zrychlí 😉 a když né tak neboj to zvládneš 😉

s2007
10. bře 2008

ahoj kozimurko přeju ti rychlí a krásny porod neboj už to bude za par 😀 já byla štastná že už to budu mít za sebou tak mi ty bolesti ani nevadili, ale trvalo to díl než se čekalo hlavně že už to přišlo držím ti pěstičky 😵

smiling
10. bře 2008

jdu dospat noc 😀 😝 aspoň chvilku držím palečky

misakri
10. bře 2008

jééé, fakt? hm, tak snad aspoň samotný porod bude rychlý, když už vše před tím bude dlouhé... a otevřená jsi, kozi?

s2007
10. bře 2008

kozimurko jedna paní co ležela semnou na připravě 😀 tak ji řekli že to vypada až na druhy den a ona za 1h chytla bolesti a porodila i bez klistiru takže oni sami neví jak rychle to bude tak snad tě to potěší

misakri
10. bře 2008

já si taky myslím, že se to né pokaždé dá odhadnout... oni sice mají zkušenosti, kouknou a vidí, jak dlouho to asi bude trvat, ale každá mamina je jiná... 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru