Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

vladkaz1
31. říj 2007

No baby ja neviem ja mam stale bolesti a potom nic ale dnes mi je na draka vcera som v noci vracala jak zerava a predstavte si ze som schudla 1,5kg je to mozne???Nechapem ved sa napchavam 😝 😀

lenkazdenek
31. říj 2007

Vladi,to je známka blížícího se porodu 😉
Já mám o kilo a půl navíc ☹
Holky tak to tady asi pomalu přejmenujeme na klub přenašeček 😅

binki
31. říj 2007

ahoj holky, zatim nerodim 🙄 , dneska jsem mela vetsi stesti a byla u doktora, ktery mi rekl vsechno jasne a moc mne uklidnil, mimis je uz natoceny spravne, vazi asi 3300g, no snad jen dodrzi ten termin, protoze manzel musi nejpozdeji 15teho na sluzebku

lenkazdenek
31. říj 2007

Binkio,neboj to stihnete 😉

binki
31. říj 2007

😅 lenkazdenek, snad jo, vis on zase dojede az v lednu, tak mam bobky 😨

lenkazdenek
31. říj 2007

Binki,to chápu,ale fakt neboj,podle mě to krásně stíjáš 😉

loucna
1. lis 2007

Jéééé,holky tak vy jste ještě celé????Už jsme mysleli že tu s Leňou zůstanem do těch Vánoc sami. 😀 Dnes mě prcek vzbudil už v 6,nechápu jak se tam ten mrňous může v tom malém prostoru vrtět.Dnes jdem na 11 do poradny a pak jdu ještě ke svému doktorovi,domluvit se na vyvolání,je jen pár dnů v týdnu u nás v porodnici,tak chce být u toho,pokud se malému do té doby nebude chtít.Dnes je tak krásné datum,jsem zvědavá jestli to některý mimísek z těch vašich dnes stihne.Pak dejte hned vědět.Tak papa pupíčci

lenkazdenek
1. lis 2007

Loucna,jj dneska je krásný datum,svítí sluníčko,dneska by to šlo 😉 se vsázim,že malou budou muset asi taky vyvolávat,moc se jí u mě líbí 😒 ale mě už je to poslední dobou fakt jedno 😎

delfi30
1. lis 2007

Ahojky, po kontrole nic nového, naměřili mi sice kontrakce, ale nic jsem teda necítila ... v pondělí pokud budu ještě celá mám jít na kontrolu už do porodky ...

lenkazdenek
1. lis 2007

Delfi,ty chodíš ještě ke svému doktorovy? No máš ještě dva dny čas takže to vypadá nadějně 😉

delfi30
1. lis 2007

jo ještě dnes jsem byla u svého, popřál mi hodně štěstí a papááá 😀

lenkazdenek
1. lis 2007

Delfi aha,já už chodím 3 týdny do porodnice 😅 u nás se to teď nják rozrodila,to vypadá,že za chvíly tam zbydu jen já 😅

delfi30
1. lis 2007

Leni a to mám přijít na příjem nebo kam?

sisstin
1. lis 2007

tak co kočky..obligátní otázka: jak se cítíte? 😅 Otázka na pěst co 😅

lenkazdenek
1. lis 2007

Delfi,no u nás v porodce je přímo poradna od 35tt aby se maminky seznámily s porodnicí 🙂
sis,nádherně se mi rodit ani nechce ,svítí sluníčko,mám doboru náladu .... 😀

loucna
1. lis 2007

Ahojte holky,tak jsem z poradny doma.Leni mám pro tebe dobrou zprávu,posunuli nám termín na 19.11.takže nás asi ještě nejspíš předběhneš.Jsem z toho jakási rozpoložená,nevím jak to mám brát,když vždycky mi říkali termín 2.11.jak v OL na 3D utz,tak na srdíčku a najednou se to o tolik dní posunulo.No jo,ale nevím teda co to bude za cvalíčka když už před týdnem měl malej 3300g a mám ho ještě skoro 3 týdny nosit.Ach jooooooo ☹

lenkazdenek
1. lis 2007

Loucna,to je divný 😕 je mi to líto,ale aspoň porodíme spolu 😕

vladkaz1
1. lis 2007

Cafte ja idem rano do nemocnice tak sa ties dozviem co je smnami 🙂

delfi30
1. lis 2007

Loucna teď změnili termín? A o tak hodně??
Vladi, hodně štěstí na zítřek 🙂

vladkaz1
1. lis 2007

dakujem aj sa tesim 🙂 aj ty to mas uz za par ze? 🙂

lenkazdenek
1. lis 2007

Vladi zítra držím palečky ať máš lepší zprávy než já a Loucna

delfi30
1. lis 2007

Vladi jo za pár, ale kolik to nikdo neví 😉

loucna
2. lis 2007

Ahoj Delfi,
ani nemluv celou noc jsem nad tím přemýšlela,ale ptala jsem se tady na MK porodní babičky a ta říkala že je to úplný nesmysl,no tak uvidíme.A co vy??
Ještě se mimiskovi nechce??Dávají si na čas,Co????

delfi30
2. lis 2007

Loucno ahojky,
no u nás nic nového, mudr mi včera říkal, že se malý nikam nežene, prý je mu v pupíku hezky, nic mu nechybí, tak kam by chodil 😉 Ale mi už s tím batohem tak hezky není! Zítra mám termín, takže doufám !!!

lenkazdenek
2. lis 2007

Dobré ránko,hlásím že my také stále nic,začínám pochybovat že v budoucím století vůbec porodím 😅

vladkaz1
2. lis 2007

ahojte tak nic nove som po strom zatial na 1cm otvorena pretrhol mi nejaku blanku ci co to , aby som sa rychlejsie otvorila a nedelu idem znova . 😝 😝 som dnes sklamana asi si nasa mala fakt postaví stan 🙂

binki
2. lis 2007

ahoj holky, sis, lenkozdenek a vy dalsi, mam ted honku, priletela tchyne, tak ji delam spolecnost, takze nastesti nemam cas myslet na ten blbej termin, ale zase mam par minut, abych se tady nejak vyventilovala 😝
v noci jsem si myslela, ze mi praskla voda, ale to byl sen...
stan si malej nestavi, ale asi se drzi zuby nehty, manzel mne ted honi kazdy den na vychazky 😔 kdyby to tak zabralo, tchyne je tady jen do 11teho a manza jen o par dnu dyl

lenkazdenek
2. lis 2007

Vladi,to byl možná hemiltnuv hmat,prej se takhle před termínem,nebo po termínu provádí aby šlo mimi dřív 😕
Binki ,neboj to máš už za pár.
Já se holky nják smířila s tím,že to hned tak nepříjde 😅

binki
2. lis 2007

bojim bojim, jsem nahlavu, ja vim, ale kdyz doted se mi darilo vetsinu udalosti v mym zivote nejak ukocirovat a tohle je teda absolutne nenaplanovatelny
pa, bezim chystat krmeni pro hladove krky 😀

loucna
2. lis 2007

Ahojda,blbne nám net tak se moc neukazuju,
tak zatím jsme tu všichni,co???
Kamarádka byla dnes na CR,má krásnýho chlapečka,já jí tak závidim 🙂
Ty termíny co nám dávají jsou teda opravdu velice orientační.
Taky chodím každej den na procházky i s divokým psem na vodítku a nic,prostě se jim nechce 😀 😀 😀 Tak dobrou nocenku děvčata

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru