Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

poupe
25. kvě 2009

aponchie,takovy tlaky pres pipku a do zadecku jsem mela taky,vzdy me to preslo,kdyz jsem si sedla na zachod a mela jsem to po 5-10min,pravidelne 🙂 jdi nekolikrat do vany a uvidis jestli to prajde,nebo to bude stale pravidelny,me ten den odesla zatka a voda vubec´,tu me pichli az v porodce,tak hodne stasti,hlavne at je mimo brzo venku 😵

bertica.h
25. kvě 2009

baby,mne v piatok vyvolávaju..
koli malej,má podľa UZ 4kg..hrozne sa bojím 😒

jaynee
25. kvě 2009

bertica, taky jsem dorazila z poradny. mimčo má taky 4 kila... a na vyvolání mám nastoupit už ve středu!

anus.anys
25. kvě 2009

Maminy,držim vám moc palečky ať to nemusí vyvolávat a prckové přijdou sami na svět 🙂

bertica.h
25. kvě 2009

jay..moc držím palceeee
budeš to mať skor za sebou..ako to berieš?

andreahrbacova
25. kvě 2009

Ahojky holky,přeju vám aby mimi přišlo dříve než ta vyvolávačka.Já malého taky pořád přemlouvám,aby už vykoukl,ale po dnešní poradně to vypadá,že se mu na svět prostě ještě nechce.Takže snad to půjde bez té vyvolávačky 😒 No my máme zhruba těch 3450g.

makoush
25. kvě 2009

ahojda..koukam,ze nejsem sama,kdo ma dneska podobne myslenky..hlasim se k vam taky do klubu.Termin mam v patek a kvuli tehotensky cukrovce me prenaset nenechaji,takze mam vpodstate jen 4dny aby se to samo rozjelo.... 😒

andreahrbacova
25. kvě 2009

No já mám dneska termín podle PM ale dle ultarzvuku nám to posunuli na 1.6takže pořád má pár dnů k dobru,ale furt se nic neděje.Občas poslíčci,tvrdnutí břicha,hlavně večer a v noci,ale jinak nic.

cernobilka
25. kvě 2009

ahoj holky já se přidám. Termín dle Pm mám 1.6. Přenášet mne také nenechají, stále doufám, že se mimís rozhoupe sám a mine mne vyvolávaačka.

wsmoulinkaa
25. kvě 2009

apo tady dlouho nebyla...že by??? snad se ji to rozjelo a držím ji palečky!!! 😵

bertica.h
25. kvě 2009

smouli..no..pravdu máš..možno už porodila aj 🙂 🙂 😉 😉

wsmoulinkaa
25. kvě 2009

uvidíme zítra...jestli tu nebude, tak je to jasnačka!! tak dobrou berti a všichni a ted jsem zvědavá kdo půjde po ní 😉 🙂 😵

bertica.h
25. kvě 2009

dobru noc 😵 🙂

mysinka
25. kvě 2009

Někdo k nám na AP diskuzi psal, že Aponchie má od sedmi Marušku... 😵

bertica.h
25. kvě 2009

???????????????????????????????,
jupíííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bertica.h
25. kvě 2009

kde to nájdem,mysinka,prosím?co je AP?? 😅 javascript:addEmoticon('😅','vBody')

skurinka
25. kvě 2009

apo-ma holcicku Marusku.narodila se v 19h a vazila 3860gramu a 50cm a obe jsou v poradku. 🙂

skurinka
25. kvě 2009

a ma fotky tak kuknete. 🙂
ostatnim maminkam co maji porod pred sebou drzim pesti 🙂 🙂

wsmoulinkaa
26. kvě 2009

huráááá no konečně a docela rychle!! tak blahopřeju-vyřidte!! já už chci takyyy!!!! 😠

tak berti a ted ty 😀 😉

andreahrbacova
26. kvě 2009

Ahojky holky,přidávám se ke gratulacím apochnie a její Marušky. 😉 🙂 hlavně hodně zdravíčka a ať dělá mamince radost.
Berti a co ty?Pořád nic?U nás jako kdyby se ani žádný porod neměl konat. 🙂

bertica.h
26. kvě 2009

baby ja som mala v noci kontrakcie po 3-4minutach dve hodiny.ked sme si povedali,že ideme do porodky,prestali

je mi už hrozne..
mám možnosť aby mi spravili cisársky ..alebo potom to vyvolanie.

ja ale neviem ☹

wsmoulinkaa
26. kvě 2009

berti nebooooj....kamarádka, když ji začali takto nějak kontrakce tak byla ve van, ale ne jen na chvilku, ale tak třeba 2-3hody a pořád si připoštěla horkou...četla časáky a manža ji kontroloval...bolesti pak byly větší a častější...odjeli a hned se mimi narodilo!!!

někomu ve vaně ustoupí....někomu se to rozjede!!!

wsmoulinkaa
26. kvě 2009

císař je lepší akorát tak, že tě nenechaj vytrpět bolesti to je zas dobré ne?? 🙂 😉

andreahrbacova
26. kvě 2009

Berti já bych dobrovolně na císařák nešla,je to přece jen operace,pak se nemusíš hned rozkojit a tak.Tak já žádné kontrkace,prostě nic 😒

wsmoulinkaa
26. kvě 2009

jé andy vy máte s bertou termín po sobě koukám..... 😵 😵 už aby to bylo co! 😉

anus.anys
26. kvě 2009

Přidávám se ke gratulacím,konečně se dočkala 🙂

Koukám že to máme podobné,dneska jako by utlo a nemám zádný bolesti,zádný tvrdnutí břicha prostě nic. Jako bych snad ani nebyla těhotná. Ale holky bacha, dneska se má má měnit hodně tlak tak aby jsme náhodou nejeli...snad tenhle stav je jen klid před bouří. Doufíám,že to brzy porodím...už chci vidět Adámka 🙂

andreahrbacova
26. kvě 2009

šmouli,jj už aby to bylo,těším se jako blecha
a co ty berti,ještě pořád 2v1nebo už někde tlačíš? 😉

cernobilka
26. kvě 2009

Holky už bych fakt rodila. Doufám v ty bouřky. Snad to vyjde 🙂.

bertica.h
26. kvě 2009

netlačím..dnes som ok🙂)

som zvedavá jak to bude v noci 🙂

anus.anys
26. kvě 2009

cernobilka: taky jen tajně doufám... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru