Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

werminka
4. bře 2008

Ahoj holky, tak po dnešní kontrole - nález prý takový neutrální - těžko říct, kdy to přijde 😨 Pokud se to nerozběhne do pátku do rána - tak nástup do nemocnice...... takže asi podobně jak WAFIK
JJAANCA: tak to je fajn, že dýchání do bříška zabralo 😀

werminka
4. bře 2008

CATRIN: a jak to vypadá s Tebou po dnešní kontrole?? 😉

catrin1
4. bře 2008

ahojte..
werminka no nic moc nove..krcok mam na 0,5 cm na spicku..ze ked do piatku neporodim mam ist do rizikovej poradne a ked to bude o.k tak v utorok dalsia normalna poradna ak neporodim teda...mna uz to vazne nebavi..som dost znechutena z toho..som cakala nejake lepsie spravy...a ani neviem co sa robi na tej rizikovej poradni...
A ty ako sa mas??

pamuk
4. bře 2008

ahoj holky, já mám termín zítra a už mě to čekání nebaví. Pořád mi někdo volá, jestli už se něco děje. No a zatím nic. Mimi je prý hodně dole, ale hrdlo včera bylo stále zavřené. I když dneska mi břicho nějak divně tvrdne a bolí mě v zádech, ale jen na jedné straně

sulamith
4. bře 2008

co ukazuje vas ctg zaznam?Su nejake kontrakcie?alebo vobec nic?
Nebudte sklesle,a teste sa na svoje deticky 🙂 🙂 .Uz tu budu co nevidiet 🙂 🙂

werminka
4. bře 2008

CATRIN: já mám vlastně podobné zprávy jako Ty ☹ Už jsem z toho taky unavená..... Já jsem taky na špičku prstu 🙂 a do pátku mám počkat zda se to nerozběhne...... a pokud ne, tak do porodky a tam nevím co se mnou udělají 😨 No, tak vidím, že se tím netrápím sama. Holky okolo rodí a my nic ☹ To čekání je fakt ubíjející. Tak jsem dnes po příchodu od doktora začala doma pořádně uklízet - abych se trochu odreagovala a je mi líp 😉 Takže i Tobě držím palečky, ať se Ti podaří na to tak nemyslet a hlavně ať to přijde už co nejdříve.......
PAMUK: vidím, že jsi na tom podobně jako my s Catrin...... jo jo - telefonáty i zprávy mi taky chodí denně a všem musím vysvětlovat, že ještě nic. Koukám, že máš termín v sobotu - tak to buď zatím klidná - do té doby se může toho toooooolik stát....... 😀

catrin1
4. bře 2008

werminka veru uz som aj ja z toho dost unavena..ma nebavi to cakanie...Stale len niekto vyvolava ci este nerodim a pravdupovediac ide mi to dost na nervi...ja bi som tiez isla upratovat alebo nieco ale mam taku depku ze sa mi ani nechce... 😖

luciask1986
4. bře 2008

ahoj werminka tak ja som este len v 31t ale kamaratka teraz porodila a tiez to mala take ze uz bola 2 tyzdne po termine a doktori uz hovorili ze jej daju este tyzden a ked nic tak vyvolaju porod a male sa hned na druhy den pitalo na svet narodilo sa jej silne dievcatko mala 4500g tak sa neboj vsetko dobre dopadne

luciask1986
4. bře 2008

catrin neboj pride to vtedy ked to budes najmenej cakat

zanetka82
4. bře 2008

ahoj holki ja už k vam sice nepatřím ale.....byla sem stejně na tom jak vy 😀 ....pořad sem si říkala kdy už to bude, že už je na čase 🙂 a ruzně....ale ste převažně prvorodičky a to se stava skoro každe že se to o ten tyden navíc prodlouží 😉 nebojte se zachvíli budou u vas. Jestli vam mužu poradit 😉 ,šetřete síly jak na porod tak i na to sehraní s miminkem. Někdy budete chtít aby se vam na chviličku vratili do bříška 🙂 přejí vam krasné a nezapomenutelné porody 😉 ...a ještě něco k tomu otevíraní. Ja když rodila 2 syna tak jsem v patek na prohlídce byla zavřena, nesestoupla a nevím co všechno a v neděli sem měla ten uzlík u sebe. narodil se 39 tyden a v pohodě. prvního syna sem zase přesně 1 tyden přenašela 😉 🙂

werminka
4. bře 2008

ZANETKA82 a LUCIASK1986: děkuji za povzbuzení 🙂 já vím, že si jednou ještě rády vzpomeneme na to, jaké to bylo když byly ty naše zlatíčka v bříšku..... jenomže teď to jde tak nějak mimo mě a prostě myslím jen na to mimčo a už to chci mít za sebou-začínám být den ode dne nervóznější - jak z přenášení, tak z porodu .... Však to znáš - vždyť sis to zažila 😉
CATRIN: Tebe úplně chápu, že se ti nechce ani nic dělat...... já měla tyhle stavy ještě dneska ráno.... už pár dní jenom ležím a ani se mi nechce na procházku, ani s nikým mluvit, nic dělat....... dneska ráno u doktora zprávy opět nic moc.... zase jsem přišla domů jako hromádka neštěstí......... ale nakonec jsem se dokopala - vytáhla vysavač a začala prostě uklízet. Teď zrovna drhnu kuchyň 😅 A je mi líp než ráno..... tak třeba tím i to naše mimčo vyprovokuji 🙂))
Já vím, že bych měla asi spíše odpočívat a sbírat síly na porod - ale pro mě je takové to polehávání snad ještě horší než když makám..... takže raději fakt něco dělám. A jak to tady douklízím, tak si půjdu odpočinout - kdyby nááááhodou to přišlo....

catrin1
4. bře 2008

luciask no dufam ze uz coskoro.... 🙂
werminka no hej vobec nic sa mi nechce ale uz som sa premohla a aspon dlazky som poumyvala..a idem este nieco poupratovat lebo strasne sa mi vlece ten cas.. 🙄

janinininka
4. bře 2008

Ahojky,
tak holky, co jdete na vyvolání přeju ať to máte rychle za sebou, a vy, které netrpělivě čekáte, ať už to přijde a máte to za sebou 😉
Tak Krista rodí, jo, to je teda 😵 😵 já jí zkusím napsat taky, ale asi budu mít smůlu, co?
My jsme byly dneska na kotrole, a prý měkne děložní čípek, ale to nemusí stejně nic znamenat. JInak jsem po vyšetření špinila, nejdříve červeně,pak růžově s protkanými žílkami, mám hodně hlenu, ale to asi nic není, že? A zátka vypadá taky jinak? Malá má už 3300g, dělala na nás ksichtíky na 3D, nechtěla na monitor 😀

janinininka
4. bře 2008

Tak Kristě nenapíšu, já zapoměla, že už nemám číslo, mám nový tel a číslo se mi smazalo, tak dejte vědět, co a jak, jsem napjatá 😉

werminka
4. bře 2008

CATRIN: tak jsem se dokopala dokonce i k žehlení - tak to už je fakt krize 😀 No ale aspoň to mám za sebou a zase na chvíli klid. Vidím, že ses dala taky na úklid 🙂 Tak se určitě ozvi, kdyby na Tebe něco přicházelo 🙂
JANINKA: já pořád doufám, že se vyvolání vyhnu ☹ Nejlépe aby to přišlo přirozeně - no tak uvidíme - do pátku mám čas a pak se uvidí, co mi řeknou v porodnici. Asi to bude záležet na nálezu..... Já po vyšetření (před 14 dny) taky špinila - a stejně mi to nic nepřineslo ☹ Ale zase je fakt, že Ty už jsi v 39tt - mě to udělalo v 37tt. A teď po vyšetření nic - tak nevím. S tím hlenem těžko říct - já našla taky na vložce trochu hlenu (to zase před týdnem) - ale já vůbec nevím, jak ta hlenová zátka vypadá - takže vlastně vůbec nevím, zda to bylo ono. No, asi se budeme muset nechat opravdu překvapit 🙂
Tak se holky držte! 😅

janinininka
4. bře 2008

Werminka- ta hlenová zátka je prý hustý bílý nebo průhledný hlen, protkaný červenými nitkami krve, ale můžou to být asi i kousky krve 😕 , ale někomu prý ani nevypadne 😅

werminka
4. bře 2008

Janinka - aha, tak to nic 🙂 nic takového mě nepotkalo..... 😀

kristynaw
4. bře 2008

ahojky,lenkabu porodila 😉

kristynaw
4. bře 2008

o pulnoci praskla voda a pk uz jen sms:
Lenkabu: Ahoj, jmenuji se Vanda, narodila jsem se 4.3. v 4:44 hod. Vážím 3380 gr, měřím 51 cm. Já i máma jsme v pořádku a těšíme se na Vás

majka225
4. bře 2008

ahojte holky 🙂 🙂 🙂

janinininka
4. bře 2008

Jé, tak máme další miminečko 😵 to bylo rychlé, že, kéž bychom to měly takhle rychlé všechny 😉 a samý 4, to bude šťastná holčička 🙂
ahojky Majko 🙂

werminka
4. bře 2008

KRISTYNAW: děkujeme za info! 🙂 Tak to je hezké - to jsem moc ráda, že Lenkabu už má svoje miminko u sebe 🙂 a vypadá to, že to měla i docela fofr 🙂))) To je fajn - tak přeji hodně zdravíčka jí i miminku 🙂

MAJKA225: ahojky, tak TY jsi taky stále čekatelka? 😀

majka225
4. bře 2008

no som este cakatelka ale zajtra rano uz mam ist na prijem do nemoc. 😅

werminka
4. bře 2008

Majko, a to jdeš na kontrolu nebo vyvolávání? Já mám jít právě v pátek, tak jsem jsem zvědavá, co mě čeká......

majka225
4. bře 2008

ne to uz mam prist do nemoc. aj s vecmi takze asi budu vyvolavat
🙂

werminka
4. bře 2008

Aha, tak držím palečky. 😉 No a třeba se to ještě dnes v noci rozběhne samo 🙂 Hodně štěstíčka, Majko! 😅

majka225
4. bře 2008

werminka: dakujem pekne 🙂 aj ty sa drz. pozeram ze si vcera mala termin a co jak sa citis

kozimura
4. bře 2008

Jejda,tak Krista nám rodí,to je super!Držíme pěstičky!Nebo už to má za sebou?Já furt nic,asi to dotáhnu do čtvrtka a pak mě čeká vyvolávačka.

majka225
4. bře 2008

kozi. neboj ja taky prenasam uz od 28.2 😒 ale zajtra uz idem do nemoc. 🙂

majka225
4. bře 2008

no ovsem ked to nepride aj dnes v noci. hmm dneska som mala poriadnu prechadzku ufff 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru