Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

janette4
15. črc 2008

lenka_d a ja chcem,aby vyliezol už dnes 😀

pampuliacik
15. črc 2008

cafte, pripajam sa- aj ja chcem aby to bolo uz dnes 😀 ale zjavne nebude. brutal bolesti brucha a krizov ustupili a uz sa nevratili 😢 😢 uz som tak tajne dufala, ze to bude ono 😠 janette, ja mam ist do poradne v piatok, vraj uz s vecami, mozno si ma nechaju - hoci neviem co tym lekarka myslela- ze snad to vyvola? 😖 netusim. alebo mozno bude cisarsky, uvidi sa v piatok... takze ktovie ktora bude prva 😀 dufam ze ja 😀 😀 xixi

mbrazd
15. črc 2008

pre majulu: jupi, mame to za sebou, malinka sa narodila 5.7., najprv to islo super, potom sa to skomplikovalo ale vsetko je OK a uz sme doma a zvykame 😀

janette4
15. črc 2008

mbrazd gratulujem a prajem veľa radosti,síl a zdravíčka.

janette4
15. črc 2008

pampuuliačik, no hádam by si ma nechcela predbehnúť, no no no ! 😀 Mne ešte nekázal doniesť veci, vraj je to polozrelé.Neviem, čo to znamená.Ale veď uvidím zajtra.Veci si pre istotu vezmem, keby niečo, aby sa muž nepreháňal.

capyy
15. črc 2008

mbrazd. gratulujeme Adelke (aspon dufam( aj ja som narodena 5.7. 😀

sloniiicek
24. črc 2008

ahojte babulky. tak uz to mame aj my zasebou. mala sa nakoniec vypytala sama den pred planovanym vyvolanim porodu. narodila sa 14.7. o 11.55h s mierami 3010 g a 48 cm. porod som prezila fajn a ani dlho nerval. musim povedat, ze vdaka za vynalez epiduralky, je to super vec. 😀

sylverka
3. led 2009

🙂

sylverka
3. led 2009

to už ste všetky porodili

klarves
22. led 2009

Ahoj holky,
objevila jsem tuhle diskuzi, ale už tu dlouho nikdo nepřispíval, všechny holčiny už porodily 😉
Já mám termín přesně za týden. Je tu taky nějaká budoucí mamča, co si chce popovídat a zkrátit si tak to čekání? 😉 Jak jsem doma a jak se mi pořád každý ptá: "Tak co, jak to vypadá, ještě nic?" tak už mi z toho malinko hrabe 😀 😀 😀
Tak budu moc ráda, když se přidáte.
Děkuju 🙂

lucia19
22. led 2009

klarves ahoj ja mam termin o mesiac ale mam pocit ze to bude skor 😉 cakas dievcatko ako ako sa bude volat 🙂

klarves
22. led 2009

Ahoj lucia,
máme vybrané jméno Viktoria.
Já ten pocit měla taky, že to bude dřív, dokonce mi tím i malinko hrozili, ale furt se nic neděje a občas mám pocit, že se hned tak nic dít nebude 😉 Krom občasných poslíků, žádný náznak blížícího se porodu 😉

lucia19
22. led 2009

PEKNE MENO JA MAM STRASNE TLAKY NA MECHUR A MAM POCIT ZE MALEJ UZ NENI DOBRE A MNE TIEZ LEBO VELMI KOPE A SEM TAM TO AJ ZABOLI LEDVA STANEM Z POSTELE CO MA BOLIA STEHNA Z VNUTORNEJ CASTI A AJ VSETKO OKOLO 🙂 MYSLIM ZE TO UZ NEBUDE DLHO TRVAT

klarves
22. led 2009

Lucia, tak přesně tohle jsem měla od začátku devátýho měsíce. Vstát z poslete nebo ze sedačky a rozchodit se, to byla hrůza. Kolikrát mě tam malá tak tlačila, že jsem fakt nemohla ani chodit. A přesně, bolest ve slabinách mezi nohama a i pánevní kosti. Teď se mi zdá, že je to lepší, ale občas se mi ještě špatně čůrá, musím kolikrát hodně zatlačit, aby to šlo, jakoby mi tam malá překážela 😅 A teda špatně se mi dýchá, někdy si musím sednout a dýchat fakt z hluboka. Takže na tohle se taky nedá spolehnout, já si taky myslela, že to už musí být co nejdřív. Ale je to asi normální, ty miminka už jsou velký, tak nás tam všude tlačí 😉

lucia19
22. led 2009

HOCI SA TROSKU BOJIM PORODU NAJRADSEJ BY SOM UZ TO MALE MIMčO DRZALA V NARUCI 😀

klarves
22. led 2009

Tak to jsme dvě 😀 Do teď jsem byla docela v klidu, ale čím víc se to blíží, tím jsem nervóznější. A nebojim se trošku, ale docela dost 😀

lucia19
22. led 2009

HI HI 😀 PODOBNE A AKO SOM TAK CITALA NIEKTORE PORODY AZ MI HUSIA KOZA PRI TOM CITANI NASKAKOVALA

klarves
22. led 2009

No já to právě radši už nečtu. Jak jsem si furt říkala, aby to už bylo a že už mi je to nepříjený a nepohodlný, jak mě tam malá všude tlačí, tak teď si říkám, že by tam ještě mohla zůstat, abych to co nejvíc oddálila 😀 😀 😀
Taky furt hučim do manžela, jestli si to nechce odrodit za mě, že ho budu držet za ruku a budu tam s nim 😀 😀 😀

lucia19
22. led 2009

😀 no ja by som tiez nebola proti keby si to moj drahy odrodil zamna nech si vyskusa ake to je 🙂

nikollette
23. led 2009

Ja by som uz celôa porodit dneees.. viem ze je ete skoro.. ale uz to taaak cem mat za sebou 😅 aj ked sa starsne bojim 😅

nikollette
23. led 2009

A chcem sa este opytat co je to ta hlienova zatka?????

klarves
23. led 2009

Ahoj nikollette, tak to je nás tu víc 😉
A k hlenové zátce, měl by to být hlen, který uzavírá děložní hrdlo. Někdy je čirý, někdy krví zbarvený do růžova nebo do hněda. Odchod hlenové zátky předchází porodu, ALE u někoho jsou to týdny, u někoho dny , u někoho hodiny. Ale jsou i mamči, který odchod hlenový zátky vůbec nezaznamenaly. Takže asi tak 😉

trace
23. led 2009

Ahojky holky, já to mám taky už za pár, nejraději bych tomu pomohla... přesně jak jste říkali lucia a klarves to bolení vnitřní¨části stehen a špatný čůrání,to je hrozný.... cítím jak je malej už nízko, ale pořád nic.. čípek zkrácenej a nic se neděje... to čekání je hrozný 😉

klarves
23. led 2009

Ahoj trace,
to mi povídej. Někdy mi tam ta moje princezna fakt už tlačí a překáží 😅 😉 A poslední tři dny je mi i blbě od žaludku.
A holky, mám dotaz, vám dr. dělá utz nebo vnitřní vyšetření, jak jste na tom? Já ke svojí dr. teď chodím každý třetí den a dělá mi jen ctg a prohmatá bříško. Jak je malá velká nebo jak je na tom čípek vůbec nevim. 😕 A když jsem se jí ptala, jestli ještě budeme dělat utz, tak mi řekla, že už ne, že už tam není co hledat. No nevim, jinak jsem s ní hrozně spokojená, ale tohle mi trošku štve, když vidim, že jiný maminky ví, jak je jejich mimi veliký a jak se jim zkracuje čípek atd. Nějaký cervix skore vůbec nemam v průkajdě vyplněný. Ale od příštího čtvrtka, kdy mam termín, už budu chodit na kontroly přímo do porodnice a tam tohle všechno dělaj, tak se tam už snad něco dozvim, pokud do tý doby neporodim 😉

trace
23. led 2009

ahoj klavers, mě je taky špatně od žaludku, asi 2 dny. To už bude k tomu...
Moje doktorka mi dělá každý týden vnitřní vyšetení, takže mě vždycky řekne jak se mě čípek zkrátil, myslím že to CS by ti měli dělat!! V průkazce to není jen tak pro nic za nic, ale asi každej doktor má jiný metody 😒 a kvůli placentě ( byla špatná ) chodím i na utz. Ale jak je mimi velký to taky nevím ☹ No už aby to bylo za náma, že?? 🙂 🙂
Jo chodíš na ozvy?? Já 2x týdně a už mě to teda fakt nebaví, ležet tam jak plástva... 🙂 🙂

marcelocka
23. led 2009

Mna uz to caka kazdy den. Striedaju sa u mna pocity strachu z porodu s pocitom tuzby po porode, ze uz to budem mat za sebou. Mam podobne problemy ako vy vsetky. Len mi navyse zacali opuchat nohy. Co s tym vy robite????

trace
23. led 2009

první porod jsem měla císař, takže teď jsem na tom jako ty marcelonko... taky se bojím porodu, ale na druhou stranu se těším... no necháme to, však ono to nšjak dopadne 🙂 Nohy mi naštěstí nenatíkají, takže s tím ti neporadím. Jen se mi hrozně začaly nalívat prsa a pěkně to začíná bolet 😒

michaelka
24. led 2009

Marcelocka som na tom rovnako 😅 Dnes mam termin a nevyzera to ze by maly chcelist von. Trochu uz mam aj ja opuchnute nohy a prsty na rukach. Nohy je dobre vylozit vyssie, ked pozeras telku alebo tak. Ale ja to neriesin, ved odpuchnu 😀

vinyan
24. led 2009

Aj ja cakam miminko kazdym dnom a uz sa neviem dockat, veru... Teda termin mam 27.1. (mam nastastie len jeden termin podla PM a celkom aj podla sona, tak sa nepripravujem na viac datumov🙂, ale aj ten jeden mi celkom staci🙂 Uz pred 3 tyzdnami mal 3.100g odhadom zo sona, tak som zvedava, aky bude finalne... a mne doktor pripominal moznost cisarskeho lebo som nizka (155cm) a v sulade s vyskou mam urcite aj mensiu panvu (aj ked podla rozmerov pelvimetra OK), tak uvidime... Tak by som chcela prirodzeny a nejaky normalny porod! Drzim palce vam vsetkym, co sa tiez neviete dockat! Som rada, ze mne vela ludi nevyvolava a neotravuje cez sms (na tie by som tiez neodpovedala). Vobec sa neotvaram, len mam skrateny krcok (mi pise doktorka do knizky c. 3, neviete, co to znamena?), na zachod chodim furt cele tehotenstvo, slabiny a panva ma bolievali, teraz uz nejak nie... uz len CAKAM...

trace
24. led 2009

vinyan, to cs3 co ti píše doktorka je jak máš zkácenej ten čípek, to víš,jestli ti znamená ještě něco to nevím.... Já mam cs4 a nevíš náhodou jak má být aby byl už porod?? Teď mě chytají zas bolesti v podbřišku a hlavně v zádech ☹ , já už fakt nevím co dělat aby šel ven... čekat jak říkáš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru