Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

catrin1
27. únor 2008

ahojte tak aj ja som tu zas....dibla a preco ti budu vyvolavat ved to budes len 2 dni prenasat nie??
silvikaa prave mi pisala kamoska ze uz rodi..mali sme rovnaky termin..ja uz mam normalne depku z toho... 😢

tatiana
27. únor 2008

ahojte - nachytala som Vas 🙂
ako sa tu Catrin vykecavate 😀 😀 😀

no aj ja by som uz najradsej rodila ...
ale este si pockam ...

catrin1
27. únor 2008

tatiana... 😀 ..no veru zacinam mat vaznu depku...vsetci rodia a ja nic...no aby si sa necudovala a nerodila este dneska... 😀 Uz to moze prist hocikedy...

tatiana
27. únor 2008

noo sak uz som aj vysavala : ))

a idem sa prejst s manzelikom .ak ma pusti za PC, tak napisem 🙂
pekny vecer

catrin1
27. únor 2008

len sa pekne prejdite..aj ja som bola dnes na mensej prechadzke..pa pekny vecer.. 🙂

majka225
27. únor 2008

ahojte ja mam tiez depku zajtra mam termin a este stale nic 😠

catrin1
27. únor 2008

no nejaku nas tu pribuda s tymi depkami... 😀 ...ja uz dufam ze to dlho nepotrva

majka225
27. únor 2008

hm tak to hej pribuda 🙂 😀

catrin1
27. únor 2008

majka a poradnu mas kedy??

majka225
27. únor 2008

poradnu som mala vcera a este zas idem v piatok rano tak som zvedava co mi povedia noveho 🙂

catrin1
27. únor 2008

a vcera ti co povedali ako to vyzera???

majka225
27. únor 2008

nic mi nepovedali ze to vyzera tak isto ako pred tyzdnom ale ze to moze prist na mna hocikedy ze miminko uz je v brusku dost natlacene

catrin1
27. únor 2008

no to povedali aj mne ze to vyzera ako pred tyzdnom... 😠

majka225
27. únor 2008

toto je najhorsie natom to cakanie ze cakas a cakas kazdu chvilu ze to pride a ono nic este neprichadza

silvikaa
27. únor 2008

catrin a v ktorom tyzdni je ta tvoja kamoska co prave rodi?

ja som prave dnes volala s jednou kamaratkou, ktora uz ma babo a pytala som sa jej, ze ked cakala na porod, ci mala v ten den nejake ine pocity.....cakala som odpoved, ze samozrejme ano 🙂 ale ona vravela, ze vobec nic, vecer sla normalne spat a rano o 5 to zacalo. Toto ma uplne zenrvoznuje, ze to zacne len tak hocikedy 🙂

uplne mama nervy...

catrin1
27. únor 2008

no ved prave..ja uz som nervozna z toho... 😠

silvikaa
27. únor 2008

catrin prepac, az teraz som si vsimla, ze si pisala, ze ste mali rovnaky termin 🙂

silvikaa
27. únor 2008

inak ako ste na tom so spankom? ja hrozne, vecer absolutne nemozem zaspat, aj ked sa mi akokolvek chce - aj tuto noc som zaspala az o 4 rano - mozno vnutorna nervozita?

catrin1
27. únor 2008

no mi sme mali rovnaky termin ale ona je len 38 tyzden...mame aj toho isteho doktora len mne to na prt vypocital...
No tak to si ma potesila stym ze nemusim mat ziadne priznaky..ja som si tiez dnes s nou pisala na icq a nebolo jej nic..len predchvilkou mi prisla sms ze je odisla voda... 🙂

catrin1
27. únor 2008

no ja zatial spim celkom dobre akurat sa stale budim na wc

majka225
27. únor 2008

hm ja tiez spim pohode len sa mi niekdy vobec nechce ist spat. a v noci sa budim ibe ak mi treba ist na wc a to uz mi lezie na nervy lebo sa mi nechce vstavat s postele 😠

silvikaa
27. únor 2008

to vazne? booooze, ja som si myslela, teda utesovala som sa, ze mi napises, ze ta kamoska to akosi citila.... 😝 takze normalne bolo vsetko ok a zrazu jej odtiekla voda, co? boooze, zacinam mat paniku...aj sa bojim, aj tesim, no uz aby to tu bolo, toto cakanie je katastrofa...

a baby co robite cele dni? ja sa uz nudim ako pes. akurat cakam manzela z prace a dufam, ze ho este vytiahnem sa presjt, alebo aspon do Tesca, som rozmyslala, ze si idem pokupit nejake casaky a knihu, alebo co...

catrin1
27. únor 2008

no to vazne..este sme si robili srandu ze asi nikdy neporodime...No to je natom najhorsie ze sa nudim cele dni a sa mi to vlece..muz mi chodi na tyzdnovky a ja len cakam a cakam.... 😠

emma2001
27. únor 2008

Ahojte tehulky,
no ja som tu prvy krat tak dufam, ze ma vezmete medzi seba. Ja mam termin buduci utorok a poviem vam mam pocit, ze sa so mnou nic nedeje. TAk som myslela ze sa uz budem citit nejak inak. No ale ako pisete ono to asi neprichadza postupne, ale zcista jasna ako blesk. No tak nech uz to pride. Ja by som nechcela rodit cez vikend.

catrin1
27. únor 2008

emma vitaj medzi nami... 🙂 ..mne je to jedno aj cez vikend by som rodila len nech to uz je.... 😀

silvikaa
27. únor 2008

no tak to mas este horsie ako ja. moj robi pravidelne takto do vecera. aj to chapem, ved nas musi zivit a viem, ze ho ta praca bavi a robi co moze. len mne je niekedy uz straaasne dlho a neviem, co by som robila.

inak citala som, ze len nejakym 20% zien odtecie voda a zvysku to musia prepichovat v porodnici. myslis, ze je to pravda?ja by som tiez chcela, aby mi voda odtiekla sama. a ty?

catrin1
27. únor 2008

no veru je to tak nie kazdemu odtecie voda...ale neviem ako je to v %....no dufam ze mne odtece..lebo ja asi inak ani nezistim ze rodim...

silvikaa
27. únor 2008

ahoj emma, no vidim, ze sme na to vsetky rovnako a mame jedno zelanie...nech je to uz vonku 🙂 a preco by si nechcela cez vikend?

silvikaa
27. únor 2008

catrin 🙂 toto iste som povedala aj ja kamoske a sa schuti zasmiala, ze ver tomu, ze zistis, ze rodis 🙂))

catrin1
27. únor 2008

🙂 ..myslis???ale takto by som to uz vedela urcite ked odtece voda..ale ked ma bude sem tam nieco bolet tak mi to chvilu potrva pokial zistim ze rodim... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru