Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

wafik
24. únor 2008

hezký večer vespolek🙂
tak já mám termín teďka v úterý, ale asi z toho nic nebude... podle doktorů budu přenášet☹ odhadem až dva týdny... já se toho našeho šmudly asi nedočkám☹

krista
24. únor 2008

Ahojky 🙂

Werminko já jsem doma spadla ve 28tt a taky jsem z toho byla celá hotová ☹ takže chápu jak ti muselo být, ale neboj pokud máš normální pohyby a byla jsi na vyšetření tak bude všechno v pořádku 😉

Jani na to pánevní dno se už asi vyprdnu 😀

Wafik nezoufej, Dr. se můžou plést - přála bych ti to, to přenášení musí být šílený 😖

Já jsem dneska celá otekla, strašně mě bolí nohy a prstýnky jsem nemohla z prsů sundat, přitom mi jinak padaji ☹ Hrozný ☹

A zdravím všechny ostatní co čekají na mimi každým dnem 🙂

kuko7
24. únor 2008

cavte babulky, tak uz sa aj ja mozem pridat, ze kazdym dnom to tu moze byt, lebo uz aj take zvlastne pocity na mna prichadzaju 😀

pavlin
24. únor 2008

Holky nezoufeje,však se dočkáte.Pak se nezasavíte 😀 .Se mi to kecá,když už to mám za sebou.Mám doma 5ti letýho rošťáka a 5ti měsíční princeznu.Držim vám palce 🙂

martina21
24. únor 2008

ahojte este som sem nepisala,som prvorodicka a uz asi dve hodiny mam kazdych pat minut bolesti zacne to akoby krcom v podbrusku a postupuje to do krizov, neviete mi poradit ci su to poslicky alebo je to uz ono?bola som aj vo vani ani to neprešlo ani sa to nezhoršilo stále rovnake,dakujem ak tu este dnes niekto je

misulka101
24. únor 2008

ahoj martina,mne to tak zacalo pri prvom tiez len take bolesti kazdych 5 minut tak som isla asi po 4roch hodinach do porodnice a este som nebola ani otvorena poriadne ale nechali si ma tam ako prvorodicku a na koniec som porodila po 27 hodinach od prvy bolesti 😝 ale ak ti to nepreslo po kupeli tak urcite chod ak sa ti to stupnuje 😉

pavlin
24. únor 2008

martina21:odešla ti zátka,nebo trochu špiníš nebo dokonce krvácíš?Já bych asi jela do porodnice.Při prvnim jsem taky na nic nečekala.Lepší brzy než-li pozdě.

lindda
24. únor 2008

matka ahoj mne odisla najskor zatka a potom voda a asi po pol hodke zacali bolisti. Este by som asi chvilku pockala 🙂
Prajem vsetko dobre 🙂

kaluha
24. únor 2008

ahojček ano podla mna je to ono ja som pri prvom dietati cítila to isté sú to kontrakcie,povedzme ja som nebola ešte otvorená ani voda mi neodtiekla ale behom pár hodín to prišlo.nesed pri počitači a radšej už chod do pôrodnice.

lindda
24. únor 2008

este som zabudla ked mi odisla voda za 20 hodim som az porodila tak sa nieje kam ponahlat 🙂

martina21
24. únor 2008

dakujem ja fakt neviem, uz som raz poslickov mala po sexe boli to take silnejsie menstruacné bolesti zhruba každých 10 min ale za dve tri hodky to prešlo..dnes sme rano boli v nakupnom centre a dost ma to unavilo tak neviem ci to nemoze byt z toho, a zda sa mi ze su stale rovnakej intenzity najprv brucho a potom krize ako by ma do nich niekto bodal 😝,voda nic, ale od soboty som mala taky priesvitny hlien s takymi ruzovkastymi nitkami

misulka101
24. únor 2008

martina to mohla byt uz ta zatka 😕 ona odchadza aj niekolko dni

pavlin
24. únor 2008

Tak na nic nečekej a mazej rodit 😀

pavlin
24. únor 2008

Jak komu. 🙄

martina21
24. únor 2008

viem ze by mohla byt, piatok som bola v poradni a doktorka mi robila hamiltona a vravela ze mozem potom jemne krvacat, no neviem idem si lahnut skusit zaspat, lebo sa mi to nezda nejak hrozne,ale dakujem

digysa
25. únor 2008

Kacenqa uz porodila....dufam,ze stastne....a dufam,ze uz do tejto diskusie nepatri 😀 😵

janinininka
25. únor 2008

Marti- to může být zátka 😉 a může to být i z toho ty bolesti jak jsi unavená, my byli asi před 3 týdnama na procházce dlouhý, že jsem nemohla dojít ani domů pomalu, a bolely mě pak záda jako prase, nepřemáhej se už 😕
Kacenqa porodila, to se těšíme na miminko 😵 😵
Jinak já mám asi po sexu, včera mi můj drahý oznámil, že jak mi našli streptokoka, že se bojí, abych ho na něj nepřenesla, to prý nejde, akorát při porodu budu muset mít ATB, ale bojí se, tak už nechce do porodu, pak je šestinedělí, takže budu stará jeptiška za chvíli 😀 😀
normlálně jak jsem nastydlá a smrkám a kašlu, tak mi asi napraskly žebra, bolí mě to, akorát když si to podržím, tak je to lepší, tak doufíám, že se to do porodu zahojí, protože to dost bolí teda a tlačit s tím, to by byla asi fuška, s tím nejde nic dělat, to musí srůst samo, kdyby to bylo opravdu ono, že?

krista
25. únor 2008

Jani opravdu nejde ten streptokok přenést? 😕
Já jsem zase slyšela a vím od jedné těhulky, že to měli oba protože spolu spali, takže je pak museli oba léčit ATB a sexík samozřejmě zakázaný 😖 😉

krista
25. únor 2008

Jo gratuluju moc kacenqe teď jsem koukala do Marca, tak tam psala tohle 🙂

Tak nasa kvetinka prisla na svet o 23,26 po dlhom boji cisarom (hlavicka nezostupovala), ma 3700ga 49cm. Zial este som ju nevidela (som na pooperacnom po celkovej anesteze) ale tatinko tvrdil, ze je nadherna a v poriadku. Cakam, kedy mi ju pridu prilozit. Podrobnosti az z domu.

caira
25. únor 2008

ahoj vespolek..vsichni jeste vcelku? 😉

ja mela od vecera od sedmi do rana do deviti kontrakce po osmi minutach, ani vana je nerozehnala, tak sem fakt myslela, ze uz se neco bude dit...a nakonec nic z toho, zadne zkracovani intervalu nebo sileni na intenzite..naopak od cca desiti hodin zacali byt vic jak po 15 minutach a ted uz jen tak jednou za uherak....takze 14 hodin kontrakci a ono to jen poslove, to fakt nastve, uz druhou noc jsem kvuli poslum skoro nespala 😔

catrin1
25. únor 2008

Ahojte tak tiez sa pridavam...Uz by som to mala najradsej za sebou a nejako to urychlila... 😉 ..ale mam pocit ze nic nezabera...
caira pozeram ze mame rovnaky termin porodu..tak hadam uz zachvilku aj rodit pojdes... 🙂

werminka
25. únor 2008

CAIRA: tak to už máš za pár 😉 Ty do konce týdne určitě "nevydržíš pohromadě" 🙂)))))))))) Tak hodně štěstíčka a pohodový porod!

janinininka
25. únor 2008

Kristo- mě dr nic neříkal, že by to bylo přenosný, že nemáme sexovat, tak nevím, teda, ale nesexujeme stejně, takže je to jedno 😖
Teda Cairo- to jsou poslové jako blázen, takovou dobu,jo, to bych byla asi hotová už 😝 , já bych hlavně plašila, kdyby to trvalo takovou dlouhou dobu, to jsem ani nevěděla, že můžou poslové trvat. 😝
jak jsem psala s těma žebrama, tak je to prý možná tím, jak se stlačují orgány a miminko tlačí, jak už je veliký, tak doufám, že to nic nebude, bolí to dost teda, a jak kašlu au au 😠

krista
25. únor 2008

Jani tak snad to bude OK 🙂 Jak jsem psala že měli sexík zakázaný tak samozřejmě jen "na ostro" s kondomem mohli 😉 Abych byla přesná 🙂

Holky a odchází vám hlenová zátka?

catrin1
25. únor 2008

krista no mne zatka neodisla zatial..ale zevraj moze odist aj v den porodu.. 😉

janinininka
25. únor 2008

No to jsem se chtěla taky zeptat, jak dopředu odchází, ona ani odcházet každé nemusí, ne?
Jedné holčině z diskuze z Kolínska odešla ráno a v noci byla malá na světě. Je to hlenovitý, může to být čirý bílý, protkaný červenými žilkami.
Tobě odchází?
Teď taky byla tchýně, a prý mi bříško klesá pomalu, taky si všimla, ale že mám ještě hodně místa, ale to prý může klesnout i před porodem těsně až, ale taky si mysllím, že tenhle týden to asi nebude, a jsem i ráda, já se bojím, nějak si to neumím fakt představit. Mám všechno naštudovaný, ale..tu bolest a všechno si stejně neumím představit. 😲

krista
25. únor 2008

Catrin jj taky jsem slyšela že někomu neodešla vůbec, ale co jsem se zatím setkala s holkama tak jim odešla a já nic 😝 no tak uvidíme 🙂

Jani přesně tak - nemusí ti odejít vůbec 🙂 Jen jsem se ptala pro porovnání 🙂 Kamarádce odcházela tři týdny, až když jí odešla komplet tak nastal porod 🙂 Já teda bříško ještě klesnutý nemám, nedám mezi prsa a bříško dlaň takže asi je ještě hodně nahoře, ale to taky nemusí před porodem klesnout, takže se těmahle ukazatelama moc neřídim 🙂

Já se ani moc nebojim 😅 Bála jsem se porodu celý život, pak jsem přečetla hodně diskuzí a vždycky to ty maminy tak krásný vylíčily, sice fakt trpí ☹ ale na konci je to nejlepší co může být 😵

majka225
25. únor 2008

ahojte 🙂

krista
25. únor 2008

Ahojky Majko 🙂

majka225
25. únor 2008

no ja se k vam pridavam aj ked neskoro ale preca 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru