Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

kozimura
29. únor 2008

Krista:ju,no právě,že praskla a už odpoledne a pak přece tlačila 2 hoďky a nic.Tak to právě doktor myslel.Že když asi odteče hodně vody je to problém.Kamarádce třeba odešla voda a kontrakce nepřišly vůbec,tak ji nakonec dělali CŘ.

krista
29. únor 2008

Kozi u nás v porodnici to dělaji tak, že když odteče voda (pokud neni zakalená) a do 24h nezačne porod tak dávaji vyvolávačky, taky nic extra, proto bych radši nejdřív ty bolesti, ale člověk si nevybere, stejně tak jako nevíme kdy to na nás přijde 🙂

catrin1
29. únor 2008

no mojej mame pri nas obidvakrat vodu prepichovali v poronici..tak uvidime..

catrin1
29. únor 2008

podla tej stranky mi to podla dna pocatia vychadza na 3.3 a podla PM 5.3..a problem je ze neviem v ktory den som mala prve pohyby takze asi kaslem nato..

krista
29. únor 2008

Catrin no někdy začátkem března to prostě bude 😀

kozimura
29. únor 2008

Krista:ju,taky jsem zvědavá,jak to poznám a kdy to příjde...

krista
29. únor 2008

Kozi no na tebe to přijde určitě brzy, když to sama cítíš 😵 ale jak to poznám na to jsem taky zvědavá 😅

catrin1
29. únor 2008

krista no dufam dufam... 😀

lenkabu
29. únor 2008

Tak tady jsou všechny březnovky 😀

kristo: já koukala na tvoje foto v albu....ty máš teda břuch 😨 Úplně jsem zírala, se nedivím že máš pocit že praskneš a kdybychnevěděla že čekáš holčičku,tak řeknu jasnej kluk, bříško máš úplně do špičky 🙂

Já teprve od včerejška reálně cítím že bych mohla rodit...předtím mi to hlava vůbec nebrala...

krista
29. únor 2008

Catrin no prý se to nedá nepoznat co říkaly ostatní rodičky 😀

Ahojky Leni 🙂
No jo, je veliká a pořád se tam natahuje různě a je jí úplně jedno že ta kůže neni nekonečná 😀 Ty jsi měla zamluvený datum 29.2. pokud se nepletu tak kde je Vanda? 😀

lenkabu
29. únor 2008

kristo: kdyby jen já....hned několik nás mělo tenhle datum od začátku zamluvený a vypadá to že to nedá fakt nikdo 😅 Leda by někdo rodil a tajil to 😀

krista
29. únor 2008

Leni no to je dost možný že to někdo tají, kdybych rodila tak je mi jedno jestli jsem to dala někomu vědět nebo ne 😀 Hlavně abych tam měla manžela a brzo to měla za sebou 😀 Už ti chodí otravný SMSky na telefon? 😀

lenkabu
29. únor 2008

Kupodivu moc nechodí...dneska jen dvě a to se dalo čekat když pořád tvrdím že to bude 29.2. 😀 Já jsem všechny dopředu poučila ať mi nepíšou trapné sms jestli rodím...tak si to asi pamatujou 😀

krista
29. únor 2008

Aha tak to jsou šikuly, mě píšou lidi už dva měsíce 😠 😀
A dneska mi přišel e-mail od MM sestřenice, kdy že mám termín, tak jí neodpovím 😝 Pak bude otravovat ne 😝

lenkabu
29. únor 2008

Já jsem řekla že vypnu telefon jestli budou otravovat a asi jsem vypadala že to vážně udělám 😀 Já budu dávat vědět jen švagrový že jedu a sem na koníka,jinak nikomu, ozvu se až se Vanda narodí 🙂

krista
29. únor 2008

Leni jo to já taky dávám vědět jen kamarádkám že jedu, rodině ne 😝 Hlavně moje máma aby se to nedozvěděla, to by bylo něco šílenýho 🙄

Tak na hoďku se loučím, kdyby tu nikdo nebyl tak hezký víkend 😎

silvikaa
29. únor 2008

ahojky, tak som spat 🙂 je tu este niekto?

catrin - ja fakt neviem, ako je to s poklesnutim bruska, ja ho mam nizsie cca od 32 tyzdna a teraz ho uz mam riadne nizko. ale podla mna niektorym tehulkam klesne az tesne pred.....neviem.

no babulky, na chvilu som zaspala a bolest v krizoch je fuc, takze to boli predsa asi poslovia, hoci do rana clovek nikdy nevie, lebo brusko tvrdne stale.

aj vam tvrdne brucho stale?

catrin1
29. únor 2008

ahoj silvi....no aj mne tvrdne stale kazdy den...ale niekedy viac niekedy menej

silvikaa
29. únor 2008

ahoj catrin - som myslela, ze tu nik nie je , tak som sa odpojila.
si este tu?

catrin1
29. únor 2008

ahoj..no jasne som.. 😉

krista
1. bře 2008

Ahojky holky 🙂
Tak co přečkaly jste 29.2.? 😀 Já ano a jsem moooooc ráda 😵

Co se týče tvrdnutí bříška, tak já vůbec nevím co to je, vím že na to hodně těhulek trpí, ale mě ztvrdne max. na nějakým místě když se tam malá vyboulí - a to neni považováno za tvrdnutí, když tam má třeba zadek nebo tak 😀 Takže musím zaklepat, že nic takovýho nemám no 🙂

catrin1
1. bře 2008

ahojte..aj ja sa hlasim este cela....tak dufam ze dneska....1.marec sa mi paci... 🙂

wafik
1. bře 2008

ahojky vespolek🙂 tak 29. únor nás taky minul... chudák manžel, pořád mrňouska přemlouval, ale ten se nedal... ani za nic😀 jinak se přiznám, že je mi to jedno... jaký den v březnu... jen aby se mu vůbec chtělo ven😀😀😀

krista
1. bře 2008

Catrin mě se 1. taky líbí, ale nevim no 😀 Moc na to nevypadám, nic co by tomu nasvědčovalo 😝

Wafik neboj duben to snad nebude 😀

catrin1
1. bře 2008

No ved ani mne nic neni ani sa nato necitim..tak ratam s tym ze to pride necakane... 😀

werminka
1. bře 2008

Ahoj holky, tak já už taky každým dnem čekám, kdy to vypukne. A zatím stále nic. 29.tého jsem přežila 🙂 dneska je krásné datum -ale nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo "něco" dít.
KRISTA: já také tvrdnutí bříška neznám..... doktor se mě vždycky na kontrole ptá, zda mi už netvrdne bříško.... ale my nic.
Teď ve čtvrtek mi řekl, že na porod je vše připraveno - že už jen prý aby přišly ty stahy..... tak jsem zvědavá 😉
Co se týká "otravných" sms - tak to vás úplně chápu - taky mi to začíná lézt na nervy...... když se mě každý ptá, jestli už nerodím........ dokonce i když zavolám někomu já, tak mi vezme telefon s tím, "tak co rodíš?" ............ no síla.....Tak se držte holky a přeji vám pohodové porody a krásná zdravá miminka. 😵

wafik
1. bře 2008

krista😀 u toho našeho šmudly člověk nikdy neví... zatím jsou teda doktoři v poho, ale mám pocit, že už je ten optimismus pomalu ale jistě přechází... malej se opravdu nikam nechystá... nález prý odpovídá tak osmému měsíci...😀 mám k dobru ještě asi tak týden, víc ne-e... pak už mě stopro čekají vyvolávačky:-/

krista
1. bře 2008

Teda Werminko no to bych byla hodně vzteklá, kdyby mi lidi tahle zvedali telefony 😀

A kolik máte CS holky?

catrin1
1. bře 2008

krista a ako zistim ake mam to CS..mne vzdy povie len stav krcka a to je vsetko...

krista
1. bře 2008

Catrin no to já nevím 😅 Já mám vzadu v průkazce takovej grafík a tam mi zapisuje hodnoty:
Datum vyšetření, Nálehající část, Dilatace hrdla, Zkrácení čípku, Konsistence, Směr čípku ... teď mám Dilataci hrdla - 1, Zkrácení čípku - 1, Konsistence - 1, ostatní hodnoty 0 a CS je tedy 3 (protože se to sčítá) 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru