Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

zuzi1983
9. lis 2007

ahoj holky, ctu tu vase prispevky, chci se zeptat,jak dlouho dnes nechaji lekari tehulku prenaset? Predpokladam,ze to je individalni ???! Diky za odpoved.

lenkazdenek
9. lis 2007

Zuzi,tak na Bulovce nechávaj přenášet 10 dní

zuzi1983
9. lis 2007

Aha, ja myslela, ze to je nejak obecny...Moji mamu nechali prenaset i 14- 3 tydny, tak si rikam, jestli se doba zmenila 🙂

lenkazdenek
9. lis 2007

Zuzi,nejvíc snad nechávaj 14 dní ale to je maximum a navíc jak kde vetšinou je to do těch 10 dnů 😉
Moji mámu taky nechaly přenášet víc jak 14 dnů 😒

vladkaz1
9. lis 2007

Delfi a nakolko si otvorena ked ti chce dat induk.?

delfi30
9. lis 2007

Vladi no skoro vůbec, tak na 1 cm, proto se bojím, že to vyvolat nepůjde, určitě mě budou mučit několik dnů a nakonec císař .... všude to čtu, že takhle to dopadá, když porodní cesty nejsou moc připravené chjooo :(

vladkaz1
9. lis 2007

No toto mi presne nechcel spravit moj dokt.POvedal mi ze sa boji aby sa to nezablokovalo a potom musim ist cisarskym ze ma chce toho uchranit.Ale zasa pozri sa namna ja uz kolko prenasam som stoho na nervy.OD 25 okto. chodim kazdy druhy den jak cicka do poradne a stale mi hovoria to ise ze musim len cakat. Tak ja fakt neviem co je lepsie .Cakat kym sa otvorís a dozreje krcok alebo ta induk.Som stoho aj ja v pomykove.A 1 cm je fakt malo.Ved co ti este povedal k tomu tvoj doktor?

lenkazdenek
9. lis 2007

Delfi,no hlavní je že se otvíráš,kamarádka byla totálně zavřená a mimi vysoko ,to bylo horší 😉

delfi30
9. lis 2007

Neřekl už nic, prý je to lepší než otevřená na 0 cm, jsem z toho úplně na nervy, začínám dost pochybovat, že do neděle porodím sama a v to pondělí to bude asi masakr ☹ Tabletky na vyvolání prý čípek otevřou, ale nevím teda.

vladkaz1
9. lis 2007

aj ja si myslim ze podstatne je, ze sa otvaras, ale to otvaranie este kolko bude trvat?Keby som vam porospravala co mi povedal doki ked sa to zablokuje. Radsej to nebudem hovorit je to zbitocné niekoho strasit.Mna teda nastrasil. 😝

delfi30
9. lis 2007

Vladi, vím moc dobře, že nemusí zabrat ani ty tabletky ani kapačka, jen se bude člověk trápit a když bude na umření, tak císař. Nebo je snad ještě něco horšího?? Mi se zdá strašné už tohle ...

vladkaz1
9. lis 2007

Delfi musis byt len silná mozno do nedele sa otvorís aj na 3 cm nikdy nevies to by bol ten lepsí prípad ze?Tym nasim slimacikom je tam v brusku ozaj dobre.

delfi30
9. lis 2007

No zkusím ho celý víkend napařovat v horké vaně a popohnat malého sexíkem, i když manžel je už tak nervní, že to možná ani nepůjde 😝 Piju maliník jak o život, tak snad se ještě trošku otevřu, když ne, tak tam v pondělí umřu a bude klid!
Mudr mi dneska řekl, že se nediví, že malý nechce ven, prý i on by si rád pobyl v takovém nadstandardním bazénku 😠 Ještě vtipkoval a to viděl, že jsem na omdlení.

vladkaz1
9. lis 2007

No v mojom prípade my vysvetloval ze sa mi dole moze spravit hrca ktora napuchne a potom mi musia sestricky 2 tlacit laktami na brusko aby ten drobcek vysiel.A ked sa tam nieco posaha tak potom cisarak.Ale to je individuane hovorím ti ze do nedele sa mozes otvorit este na 3 cm.Ja si to sice hovorim uz 2 tyz. ale lepsie pockat nez trpiet aspon ja to tak berem.Ked mala tam ma byt este tyden tak tam bude a ani doki stym nic nespraví.A ked mas v poriadku plodovu vodu a vsetko nechapem preco? Kolko prenasas?

vladkaz1
9. lis 2007

Delfi neboj bude to v pohode hlavne musis byt pozytyvna a nedepkovat sa zbytočne to ti moc neprospeje ani malinkemu.Ine prezili tak prezijeme aj mi neboj a co vies mozno ta to uz do rana chytí a este nas aj predbehnes!!! Ja stym pocitam ze pojdem z vas poslednáá 😀 😝

delfi30
9. lis 2007

Vladi, mám plno termínů, takže ani nevím! Ale nejspíše dneska 4 den přenáším ... což není přece moc! Moc doufám, že se malý umoudří a vyleze sám.

lenkazdenek
9. lis 2007

Defi,neboj jestli se pomalu otvíráš tak to půjde,hele mě to čeká taky,ale říkám si pořád lepší když si něco protrpím já a malá bude na světě než abych ji kdovíjak dlouho přenášela a malá by pak kvůli tomu na tom nebyla dobře 😉

delfi30
9. lis 2007

Leni jasně, ale když je malý v pořádku nechápu kam tak spěchají? Ještě mi to dneska řekl, že je u mě jako v bavlnce! Tvoji odvahu tak mít 😉

lenkazdenek
9. lis 2007

Delfi,no já nevím jestli je malá v pohodě,ale nerada bych aby pak dopadla jako já,když mě máma 14 dní přenášela ☹
Já nejsem vůbec odvážná,naopak jsemstrašnej strach,kdyby mi někdo na začátku těhu řekl,že se budu na porod těšit tak ho asi utluču 😀

delfi30
9. lis 2007

To já se celé těhu ani moc nebála, ale teď když malý nechce ven už se bojím 😖

lenkazdenek
9. lis 2007

Delfi,takže to máme hezky obrácený 😀 já se zas od začátku bála,musím přiznat,že někdy sem měla nálady kdy jsem litovala,že čekám dítě a teď se za to strašně stydím 😔

delfi30
9. lis 2007

Nemusíš se stydět, normální strach ... já nelituju, že čekám dítě, ale obavy z toho pondělka mam fakt příšerné!

lenkazdenek
9. lis 2007

Delfi,neboj,jdeme do toho spolu 😉 já teď taky nelituju,ale předtím,jsem byla taková rozpolcená na jednu stranu jsem se strašně těšila na miminko a na druhou jsem měla strach jeslty to zvládnu,připadala jsem si strašně mladá ☹

delfi30
10. lis 2007

Leni a kolik ti je? 😉 Strach, jak to vše zvládnu mám taky, žiju s manžou už pět let sama, jsme zvyklí na klídek a najednou do toho mimi, bojím se, že budu nemožná, přitom se nemůžu dočkat až ho konečně uvidím!
Celou noc jsem měla křížové bolení, teď k ránu i břicho a zase trošku špiním, ale fakt jen trošku. MOžná bych do vánoc porodila i sama s takovým tempem 😀

lenkazdenek
10. lis 2007

Delfi,je mi 22 ,ale nikdo v mém okolí miminko nečeká,spíš choděj do hospůdek,na kulečník a tak,já jediná jsem vdaná a čekám mimi a řeknu teď toho nelituju 🙂

delfi30
10. lis 2007

Leni tak to jsem proti tobě stará raketa 😀 V prosinci budu mít 31 !!! To je hnus co? Ale cítím se tak na 15 😀

lenkazdenek
10. lis 2007

Delfi,proč hnus? Já myslím,že dens je to něco naprosto normálního 😉
Nják mi vůbec nepříjde že mám dneska termín 😅 si počkám ještě těch deset dní na vyvolání 😒

delfi30
10. lis 2007

No hnus, třicáté nerozky jsem nechtěla ani slavit! Ne že je to hodně na mimi, ale tak 😝 Já se dříve na mimi teda vůbec necítila ... až na vánoce jsme si řekli, že to prubnem a k mému překvapení to vyšlo hnedka první měsíc, šok jak blázen!

loucna
10. lis 2007

Holky,jsem tady!!! ☹
Nešel nám net,jinak žádná změna.Leni věk bych vůbec neřešila,malá bude mít 10 a začneš si právě užívat a Delfi ty seš jak moje nejlepší kamarádka,melej se jí narodil taky v 31 a nesmírně si ho užívá a omládla.Já jsem věkově něco mezi váma.Včera jsem byla v poradně a dnes jsme podle utz 40 týden 😝
Ale termín z nějakých důvodů vypočetli až na pátek,ale doktor říkal že to v týdnu už snad bude.Taky vás holky to vyšetření tak bolí??
Vždycky musím zatnout zuby a pak ze mě teče i krev.

lenkazdenek
10. lis 2007

Delfi,no my zas chtěli mimi až po svatebě,ale já se bála,že to hned tak nepůjde tak sem v lednu dobrala HA no v lednu jsem si zamluvily termín na radnici a já v únoru otěhotněla 😅
Loucna,já myslela,že se termíny neposouvaj 😕 mě teda to vyšetření nebolí vůbec,tak nevím jestli to možná není tou masáží hráze 😕
Jen mě teče furt mlezivo ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru