Otevřená na 2 prsty, odchod hlen. zátky, blíží se porod?

majkyj
5. črc 2014

Ahoj. 🙂

Od úterý, kdy jsem také měla druhý termín a kontrolu, mám hrdlo 1cm na 2 prsty, odešla mi hlenová zátka, v papírech mám napsané FX/3, hlava volně naléhá na vchod pánevní. V noci už skoro nespím, jak mě bolí záda. ☹ Myslíte, že to brzy přijde? Už 4. den přenáším. 🙂

zlatelevizeedna
5. črc 2014

Může a nemusí, ale to jsi nechtěla číst, že?🙂

granda
5. črc 2014

trochu se jít projít.. trochu poválet chlapa, koupel a je to

majkyj
autor
5. črc 2014

procházim se pořád, horká vana nepomáhá, sex také ne, stěhuju nábytek, uklízim a pořád nic 😀 Takže fakt nevim, jak to "urychlit" ☹ 😀

curdibilka
5. črc 2014

Máš čtyři dny po termínu, takže evidentně v nejbližších dnech porodíš, takže už bych to neřešila. Já měla prakticky stejný nález od 36.tt a rodila jsem 40+4...

barinkas
5. črc 2014

to přijde brzo neboj 🙂 užij si ještě poslední dny či den bez mimča... jsem přenášela 10 dnů, takže vím, jak Ti je 🙂 ale brzo se už dočkáš, takže bych to neřešila a odpočívala...

majkyj
autor
5. črc 2014

No snad to brzy přijde, už je to zmáhající 🙂 A to čekání je neskutečně dlouhé, vůbec to neutíká. ☹ 🙂 A když si představím, že doktor řekl, že pokud neporodím, vyvolávat budou AŽ 16. tak je mi celkem na nic, přijde mi to hrozně dlouho...

barinkas
5. črc 2014

nechávají vcelku dlouho přenášet, to je fakt... jsem taky pak už byla podrážděná, že už toho "mám dost" 😀 navíc bylo vedro, malá je 2.8. Nakonec šla holka sama... fakt jsem byla ráda, že to mám za sebou, ale teď vím, že jsem to zbytečně řešila, že to zas nebylo tak hrozné 🙂 jelikož jak to je venku, je s tím víc práce jak když je uvnitř 😀
Takže hodně síly 🙂

majkyj
autor
7. črc 2014

Tak mám dneska za sebou již druhého Hamiltona (jeden již před týdnem- ani o jednom mě neinformovali, že ho chtějí dělat, prostě ho udělali) a pokud to ani na podruhé nepomůže, ve čtvrtek si jdu lehnout a začínáme s indukcí tabletkama. Ještě že tak, už je to šílené. ☹ 🙂

arnettacek
8. črc 2014

Tak hodne stesticka

majkyj
autor
8. črc 2014

@arnettacek Děkuji 🙂

arnettacek
9. črc 2014

@majkyj 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru