Otevřená na prst

petulka25
25. srp 2011

Ahojky holky dneska jsem byla v poradně a paní dr mi oznámila,že jsem otevřená na prst........že se mám víc hlídat a papkat 3x denně Mg. řekla, že můžu klidně do týdne porodit,ale taky nemusím-jsem 36+3 . jak dlouho jste byly otevřené na prst než jste porodily!?děkuji

zuza01
25. srp 2011

Ahoj, byla jsem na tom stejně, ve 35 tt mi vyhrožovali, že porodím předčasně. Nakonec jsem 14 dní přenášela a porod mi vyvolávali. Chce to se šetřit, ale nemusí to taky znamenat porod.

petulka25
autor
25. srp 2011

@zuza01 děkuji no uvidíme co bude/nebude-ale už bych měla vše nachystat pro mimi a dobalit tašku...

zuza01
25. srp 2011

@petulka25 Tašku už určitě🙂 Mě taky vyplašili, že je dítě velké a tlačí se ven...nakonec nebyla pravda ani jedno. Teda ven se možná tlačila, ale dlouho. Hlavně klid, když se narodí teď, už to zvládne.

veruska007
25. srp 2011

Od 32.tt jsem byla otevřená na víc než prst, hlavička miminka úplně na hrázi, vnitřní branka zašlá, poslíčky jsem měla každou chvíli... a rodila jsem jen o dva týdny dřív a porod trval celých 30h... si tam malej dával šlofíka nebo co 😕 . Takže neboj. A to jsem se nijak nešetřila, běhala jsem venku za dvouletým prckem, nosila ho, zdvíhala, dobíhala tramvaje, jezdili jsme po výletech, chodili na pěší tůry...

kasparci
25. srp 2011

V úterý mi tento verdikt mudr. taky řekla - já už bych mimíska brala venku, ale nějak to nevypadá🙂

petulka25
autor
25. srp 2011

@kasparci noo já mám termín až 19, takže by mimi mohlo ještě chvíli vydržet u mě! ještě nemám nic nachystané-teprve jsem začala prát.......a chci si ještě užít bříška 🙂

petulka25
autor
25. srp 2011

@veruska007 takže normální režim 🙂 no uvidíme co budu zvládat,ale na něj výlet-to se asi ani nepustím......

veruska007
25. srp 2011

@petulka25 Já byla s malým na výletě ještě ve čtvrtek vlakem a dokonce jsme nachodili během dne určo přes 10 km.
V pátek jsme byli na výletě autem, taky jsme toho dost nachodili 😉. A v sobotu v šest jsem už startovala do porodnice 😀 .

navi
25. srp 2011

@petulka25 mě řekla doktorka to samé před 10ti dny, prý by porod mohl být dřív, ale taky klidně můžu vydržet až do termínu. Mám se šetřit, vynechat velké gruntování, nevydávat se na nějaké dlouhé tůry a hodně odpočívat, ať vydržíme do 38tt 🙂 V pondělí jdu do poradny, tak jsem zvědavá jestli to bude stejný, nebo se to ještě pohnulo 🙂

kacenka03
30. srp 2011

Mě už tvrdí 2 týdny že jsem otevřená na prst! A už jednou jsem skončila v nemocnici ale jen na jednu noc..ale bolesti velké byli! A ted jsou příšerné! každých 5 min.někdy i 6-7..ale byli i po 3 minutách 🙂 ale pořád jenom čekám 😀 😵

weri1
30. srp 2011

já byla na prst otevřená od 34 týdne a rodila jsem 40+6 🙂

sarusinka
30. říj 2020

@veruska007 hlavicka miminka na hrazi 🙄 to uz bys rodila a hlava by byla skoro venku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru