Papíry před porodem. Co všechno musím oběhat?

Zdrawím wás těhulky,sem w 26tt. a mám takowou prosbičku,můžete mi nějaká poradit co wšechno si musím oběhat před porodem??Matrika,sociálka a nebo něco uplně jiného??Předem za odpowědi díky. =-)
werminka
12. led 2008
Ahojky, no, já myslím že před porodem toho na běhání moc není.... teda já jsem zatím nikde neběhala 😃 Spíše schraňuji papíry do nemocnice k porodu, ale jinak fakt nevím. Pokud nejsi vdaná - tak možná v tomto případě nějaké papíry je třeba vyřešit - na matrice..... ale o tom nic nevím, protože já vdaná jsem.
U doktora jsem dostala akorát papír o jménu.... a všechny ostatní papíry k porodu má člověk doma (občanka,oddací list, rodný list, atp.)
Spíše si myslím, že po porodu bude lítačka. No- akorát před porodem by sis měla asi zvolit dětskou lékařku pro svoje sluníčko - to se jen domluvíš u doktorky a v nemocnici to pak nahlásíš - ale papíry k tomu žádné nejsou..... 🙂))

Tak to je vše co vím..... 🙂
tlap.ka
12. led 2008
ahoj ve volné diskuzi jsem založila téma o papírování - Papírování a úřady po porodu - holky mi tam napsaly všechno, co je potřeba. Před porodem pouze matriku, pokud nejsi vdaná a spojit se s dětskou doktorkou, ke který budete chodit a domluvit se s ní 🙂
r.o.s.s.i.b
13. led 2008
Ahojky těhulky,Já taky nejsem vdaná a taky moc nevím jaký papíry je potřeba vyběhat,jen vím pokud jsi svobodná tak zajít na matriku a uznat otcovství,já tam byla před pár dny,sebou jsme museli mít občanky,rodný listy a těhotenskou průkazku 😉

Začni psát odpověď...

Odešli