Po Hamiltonovi odešla hlenová zátka ve 41tt, budu rodit?

prach92
19. črc 2013

Ahoj. Potřebuji názor. V uterý jsem byla na KO a tam mi dělali Haniltna, otevřena na 1cm. Celý den mě pak nepříjemně řezalo jakoby v čípku, a nutilo mě to chodit pomalu. Druhý den už to bylo lepší, ikdyž to občas řízlo až do podbřišku. Ve čtvrtek mi začaly nepravidelné křeče v podbřišku jakoby ostrá pulzující bolest ale nezvyšovala se, občas tvrdlo bříško. Ze čtvrtka na pátek mi začala odcházet zátka po malých kouscích až do dnešního odpoledne, kterou doprovázela křeč do podbřišku a kříže stále nepravidelné. Je možné že budu mít brzy porod?? Do ted jsem takové křeče neměla. emoticon

cenichmat
19. črc 2013

No já myslím, že to bude brzy. Mě sice Hamiltona nedělali, měla jsem komplet vyvolávaný porod, ale co o tom vím, a taky jak to vypadá u tebe, je porod na spadnutí. Tak hodně štěstí. 😉

evie1
20. črc 2013

Mě dělal doktor Hamiltona u prvního syna 2x a stejně to nepomohlo. Měla jsem stejné pocity jako ty a pak se to zasvatilo a nic ☹ Ale je to individuální.

lv
20. črc 2013

já ráno odchod zátky, tak se to asi začalo chystat, v poledne hamilton a z kontroly už jsem odjížděla se slabýma kontrakcema a v 19h už jsem jim hekala na boxu, malá jse narodila v 21.20..to co popisuješ ukazuje, že ti to už pěkně začíná.. 😕

katie_25
20. črc 2013

Jj, myslím, že porod můžeš brzo čekat.. já byla otevřená na 1-2prsty, v pátek dopolko mi udělali hamiltona a druhý den ráno jsem jela rodit, bylo to rychlý, za rovný 4hodiny se vším všudy 🙂

sheima
20. črc 2013

Bude brzy...byl mi proveden a do dvou dnů jsem porodila...nicméně již bych si nepřála, pro mě to bylo velice nepříjemné a bolestivé..málem jsem nedošla domů..a každé vyšetření již na porodním pro mě bylo velice stresující a bolestivé....

lekyticka
20. črc 2013

Ja mela hamiltona rano,domu jsem prisla a bolesti bricha a do pulnoci byla dcera na svete,hodne stesti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru