Pomohol vám Hamiltnov hmat?

sachmetttt
14. bře 2012

Ahojte včera ráno som bola u doktora a urobil mi hamiltnov hmat...Pomohol vám?? Porodili ste??? Ja nič...ani špinenie ani bolesti...Dakujem za odpovede..

spaagetka
27. kvě 2012

U prvního vyvolávání zabral až 7. hmat 😅 Podruhé zabral hned ten první, za 7 hodin po něm byl Ondra na světě 😉

kimby
27. kvě 2012

mě pomohl, 2. den po Hamiltonu jsem přirozeně rodila 41+00tt (3560g a 51cm)

cutce
27. kvě 2012

me ano, mela jsem ho ve ctvrtek myslim odpoledne, v patek jsem zacala mit kontrakce a porodila ve 3 rano v sobotu 😉

anieanne
27. kvě 2012

Mám za sebou už dva ( naposledy ve čtvrtek ), a nic.

adela27
27. kvě 2012

Po hmatu jsem začala rodit cca za 8 hod, takže ano, pomohl.

niky3
28. kvě 2012

ahoj, mám takový dotaz, jsem ve 37+1. Dneska jsem byla u dr. řekl, že je tam nález, tak jsem se ptala co to je.. a on, že to mám ukázkové, že jsem na 2 prsty. V průkazce jsem měla CS 6. Po kontrole mi řekl, že budu trochu špinit, tak ať se neleknu, ale pak ještě dodal, kdyby mi prdla voda nebo odešla zátka, že mám jet do nemocnice.. Docela mi to překvapilo, protože termín mám až 17.6. a hlavně to, co mi tam provedl, že fakt teď špinim. To se mám začít bát, že už tendle týden budu rodit..? A hlavně, proč špinim, když šlo jen o prohlídku... Minule jsem u něj nešpinila.. díky

zanis
28. kvě 2012

me pomohl uz prvni. V 40+6 prvni Hamilton (u Apolinare), do hodiny zacaly konecne kontrakce, do 4 hodin pravidelne a za dalsi tri jsem prirozene porodila 🙂

pejullka
28. kvě 2012

mě nepomohl, ani tablety

kacci
28. kvě 2012

Pomohl. 40+0 nástup na hospitalizaci, při příjmu udělán Hamilton (cca 14.00), v 17 hod kontrakce po 3 minutách, 21.50 byl malej venku🙂

mpavlinka
28. kvě 2012

U mne stejně jako u katcha21, ve čtv dopo Hamilton, v pátek ve 22 hodin praskla plodovka a malá se narodila v sobotu ráno...

gaka
1. říj 2012

Pomohl. 39+6 v 10,00 hod Hamilton a syn se narodil v 40+0 ve 2,40 hod.

v.kucabka
8. říj 2012

U nás byl Hamilton proveden asi kolem 14h a ve 21h už jsem jela zpátky do nemocnice, porod jsme stihli ještě ten den (večer) 🙂

monyliny
21. říj 2012

Mě udělala dr.Hamiltona dvakrát 😒 A stejně nepomohl-myslím 🙂 malej si vykoukl až 4 dny po něm a to nepočítám 13h.porodu.Držel se maminy jak klíště 🙂

takyja
21. říj 2012

Pomohl, do dvou dnů jsem porodila. 🙂

janii
21. říj 2012

Mě udělala dr. Hamiltona a řekla: Tak za 3-4 dny budete rodit. 3 den ráno začala odcházet hlenová zátka a 4. den ve 3 ráno byl malý na světě... Takže jo, mi pomohl...

benjik
21. říj 2012

U dcery ano,porodila jsem ještě ten den.U syna ne.

geena77
21. říj 2012

Mně dělali 3x a nic. Rodila jsem 18 hodin. Akorát jsem myslela, že z toho omdlím. Za mě nebrat 🙂

ppavlinka13
18. zář 2013

Ahoj, tak mě ho dělal pan doktor v pondělí. Dnes je středa a už 2x ze mě vylezl kus hl.zátky. Ráno jsme byli na další kontrole a doktor říkal, že to na nějaký porod v nejbližších dnech moc nevipadá a že se uvidíme zase v sobotu. Tak jsem zvědavá, kdy to příjde.

prdelka123
5. říj 2013

123 Včera jsem byla v nemocnici aby mě zkontrolovali ano natáčeli mě a řekli že vidí kontrakce ale slabé a chhteli si mě tam nechat ale man to 3 kroky domů tak jsem šla řekli mi že o víkendu počítají že boudu rodit,tak ještě di mě pro jistotu sáhla a usmála se a řekla krásný výsledek ale slabé bolesti mám není to tak strašné už 3 den ale necítím se že bych šla rodit a moje ginoloska mi odstranila 2.10 hlenovou zadku nebo jak se to říká tak já nevím máte někdo zkušenosti prosím jen mě zajma kdy to tak přijde dekuji moc...ještě něco může mi prasknout voda i když nemám silné bolesti no a 14.10 mám termin tak já už tomu nerozumím

lenkal2
5. říj 2013

Ahoj, mě pomohl. V po mi ho dr.udělala(dalo se to vydržet) a ve st jsem spontálně porodila a to jsem měla u sebe v nemocnici kapačky , že mi to začnou vyvolávat 🙂

leni78
5. říj 2013

Mě ho udělal doktor bez upozornění, dozvedela jsem se az po čase, že ta strašná bolest bez upozornění bylo ono ! Nepomohlo to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru