Porod bez poslíčků, je to možné?

lamontana
29. dub 2013

Ahoj děvčata! Je možné, že se dny před porodem obejdou naprosto bez poslíčků a pak až boom přijde porod? Vím, že je to individuální, ale jsem prvorodička v 39tt, bolesti zatím žádný, akorát včera jsem měla příznaky, jak kdyby pnutí svalů v podbřišku (ale to jsem taky ušla 6 km lesním terénem).
Jelikož mám dělohu v opačném postavení, měsíčky se u mě nikdy neprojevovali křečemi v břichu, ale spíše tlakem na bedra. Takže vůbec nevím, jestli to nějak poznám pár dní předem. Díky za vaše zkušenosti.

pajuska87
30. dub 2013

Také jsem u své 1. dcery neměla žádné poslíčky 🙂

leikkka
12. kvě 2013

možné to je, já je taky neměla, u prvního praskla voda a jelo se - 9 hodin porod, u druhého jsem první dobu porodní prožila se synkem na procházce a ani jsem o tom nevěděla, manžel mi pak volala, zda už náhodou nepojedeme a raději jeli a do 3 hod byl synek na světě - minuty tlačení a bolesti. Každá to holt máme jiné

nadja73
12. kvě 2013

ani pred jednim porodem jsem nemela poslicky a oba porody probehly bez klasickych kontrakci do bricha / zad, ale mela jsem kontrakce do stehen a boku 🙂

jika10
12. kvě 2013

Taky jsem nemela zadne poslicky, vecer pred porodem me hrozne boleli zada, ale myslela jsem, ze jsem to prehnala se zehlenim a nevenovala tomu pozornost. O pul ctvrte rano mi praskla voda a o pul desate rano byla mala na svete 😉

luciesofi
12. kvě 2013

@lamontana poslicky jsem nemela..9 dni jsem prenasela, pak mi praskla voda a jeli jsme 😉

slunicko333
15. čer 2013

@tichackova a od kdy se ti začaly chystat porodní cesty, jako postupné otevírání? já už mám TP a stále nepřipravené, vše zavřeno, ach jo, asi skončím CS...

tichackova
15. čer 2013

@slunicko333 Já jsem byla celou dobu CS 1. Ještě dva dny před porodem jsem měla CS 1. Ale pak to šlo nějak ráz naráz🙂

ivash
7. srp 2013

já čekám svoje 4 dítko a poslíčky jsem teda zažila minulí týden po bouřce poprvé 😝

elastiq
20. srp 2013

Také jsem nezaznamenala žádné falešné poplachy, porod byl v termínu, začal tím, že praskla plodové voda

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru