Kdy nastal porod po postupném odchodu hlenové zátky?

luj89
26. čer 2017

Ahoj maminky, zajima me vase zkusenost, kdy u vas nastal porod po POSTUPNEM odchodu zatky (+jak dlouho trval) a kdy nastal po odchodu zátky NAJEDNOU (+jak dlouho trval). Rada bych tedy zjistila, jestli se lisi doba porodu podle zpusobu odchpdu zatky.
Dekuju 🙂

majajaa
26. čer 2017

Zatka mi odchazela 3 dny,ctvrty den jsem rodila. Celkove porod trval 2 hodinky.

fallingstars
26. čer 2017

@luj89 Začala mi odcházet v úterý odpoledne, rodila jsem v pátek večer - celkem pět hodin.

prostejina
26. čer 2017

Odešla v pul 8 ráno, od ty doby slaby kontrakce (kolem 12 minut), rychle se zkracovali, od 11 dopolko jsem je mela po 5 minutách 15 hodin, než jsem porodila 🙂

laskonka85
26. čer 2017

Pri dcerce mi odesla 3 tydny pred porodem..Porod trval 15hod.A ted stale nic..Tak uvidime🙂

luj89
autor
26. čer 2017

Dekuju moc za odpovedi, ale prosim pridavejte i info o tom, jestli vam odešla najednou nebo postupně, protoze o to mi hlavne jde 😉.

valeriem
26. čer 2017

Hlenova zatka mi odesla najednou lupnutim v den terminu porodu v 22 hod. V 22:30 zacaly kontrakce, ve 2 do porodnice, v 4 se malej narodil. 🙂

luj89
autor
26. čer 2017

@valeriem no panejo, to odesla i s vodou, nebo ne?

magdanaty
26. čer 2017

@luj89 Ze mi odešla zátka jsem zjistila nějak kolem 21 hod.. kolem 22:15 jsem si uvědomila, že mám kontrakce (po 5 min).. 22:45 praskla voda. .a dcera se narodila ve 2:14.

tomikjoejoe
26. čer 2017

Mám za sebou tři porody, pokaždé mi hlenová zátka odešla 4 týdny před. Teď před čtvrtým už je to skoro dva týdny, co odešla a pořád se nic neděje. Jenom doktoři mě pořád straší tím, že je všechno připraveno, jenom porodit 🙂 ale malé se pořád nechce 🙂 Třikrát odešla najednou, teď po čtvrté postupně.

Jinak první porod cca 16 h, druhý (miminko ve 35 tt) cca 3 h, třetí miminko po termínu cca 4h.

doufinkaaa
27. čer 2017

Me doma praskla voda ve 2 rano, postupne odtekala. Kontrakce az v porodnici od 7 h. Hlenova zatka odesla az ve sprse pri kontrakcich. Syn se narodil pred 9. Hod.

agnes2ivory
27. čer 2017

Zatka mi odesla az uprostred porodu - celkem jsem rodila 13 h

hanulkaha
27. čer 2017

Me zatka odchazela postupne behem jednoho dne, zhruba od dopoledne. Na druhy den v pul 2 v noci zacaly slabe kontrakce, ktere jsem zaspala, rano v pul 5 tepla vana, od peti hodin pravidelne ko po 5 minutach, od pul sedme po 2-3 minutach. V osm rano jsme vyrazili do porodnice a v 8:47 byl maly na svete 😂

penelope87
27. čer 2017

Mně hlenová zátka odcházela postupně tři dny, asi týden před porodem. Kontrakce začaly v 16h, v 19h mi praskla voda a jeli jsme do porodnice, syn se narodil ve 21h25.

ivis_b
27. čer 2017

Mně odešla část zátky 14 dní před porodem, bylo to dva dny po sobě. V den porodu mi rupla voda a odešel zbytek zátky. To bylo v 1 ráno, syn se narodil ve 13:37.

petuik
27. čer 2017

U obou dcer mi hz. odešla v den porodu a pak to bylo velice rychle. Akorát voda se mě držela jak klíště, tak ji museli píchnout🙂) a jak říkám u obou , kdyby rupla tak jsem nedojela dál jak do předsíně🙂)

kaja2016
27. čer 2017

Ja ani nevim, kdy a kde me odesla zatka a co to je🙂 Ale asi v prubehu porodu, prijimali me a nezacala jsem se ani otevirat, ale kontrakce jsem uz prodychavala, tak proto. Porodila jsem cca za 12h, plodovku mi pichli tak dve hodky pred porodem.

valeriem
28. čer 2017

@luj89 ne, plodovou vodu mi pichali az v porodnici. Zatka Odesla sama

hanulkaha
29. čer 2017

@petuik Já to měla stejně, během 3 hodin se mi rozjely pravidelné kontrakce rovnou z pěti minut na dvě, já prvorodička... Začalo mě to nutit na tlačení už doma půl hoďky před tím, než jsme byli schopni vyrazit do porodnice. Dojeli jsme v 8:20 před porodnici a 8:47 se malý narodil, 15 minut po tom, co mi praskli při příjmu vodu. Kdyby rupla už doma, odrodil by si manžel Davídka sám, věřím, že by ani rychlá nestihla dojet 😀

petuik
29. čer 2017

@hanulkaha taky jsme doma pak probírali co by se dělo , kdyby ta voda rupla a bylo mi řečeno, že byl jasný plán ručníky, teplá voda a koupelna a posléze telefonát na 155 pomooooc co mám dělat🙂) stejně je zvláštní, jak jsou ty porody rozdílné , některé se musí trápit několik hodin a některé šup a fičíme rovnou na šestinedělí🙂) ale jsem za to holkám vděčná, strašně jsem se bála těch hodin , kdy se trápíš a nic:((

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru