• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poslíčci:-)

22. srpna 2015 
autor
vendy:slight_smile:-jojo taky jsem začala vyzdobovat:slight_smile:tohle mě totiž baví:slight_smile:jo jinak bych rodila taky hned teď:slight_smile: :grinning: mě se dnešní datum taky líbí:slight_smile:a nebo ještě 10.12 a taky 12.12:slight_smile:
1. pro 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska od noci poslíčkuju,teda asi to jsou poslíčci :grinning: :grinning: Mám jen takový slabší MS bolesti. Kéž by se to rozjelo!!! :grinning: To by byla paráda, přesně na termín :grinning:
3. pro 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy ty mas termin az za tyden a uz ses 41tt??tak to uz kazdou chvili rodis nedivila bych se kdybys uz ani neodepsala :dizzy_face: :grinning:
3. pro 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denousku já mám termín dneska!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo??....no ze mas v pase termin 10.12 tak to sis mela upravit...ja mam prvni termin 24.12 a druhy 7.1 a co mas z toho tay nevim kterym se mam ridit jestli uz muzem vyvolavat sexem nebo jeste radsi ne...
3. pro 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, vidíš, tak já nevim, jak to tam mám nastavený,ale předtim mi to ukazovalo správně.. :slight_smile: Dneska jsem přesně 40+0. Teda ty máš ty 2 termíny teda fakt docela daleko od sebe. A doktor ti neřekl, kterej je směrodatnější? U nás se včera vyvolávalo ostošest :grinning: maliník,svařák,teplá vana,sexík...tak jsem zvědavá..ale břicho mě teda bolí,akorát kontrakce to nejsou :unamused:
3. pro 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem si to v nastavení změnila.. :grinning:
3. pro 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vendy:slight_smile:ahojky:slight_smile:tak jak rodíš???
3. pro 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony,tak opravdu rodím :grinning: Pred 19hod. mi odtekla plodovka a ted jsem po predporodni priprave...Maji tady internet, tak to je bezva. Ale za pul hodky uz budu prijmuta na sal!! :slight_smile: Bolesti uz docela mam, ale da se to snyst!!!! Hura!!! Tak jsem si to prala!!!!!! :grinning: :grinning: tak drzte palecky!!!!!
3. pro 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo venduško:slight_smile:tak ti držím pěstičky:slight_smile:ať vám to dobře dopadne:slight_smile:a pak písni teda ju???
3. pro 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooo ja sem si vzala notas do postele jak si mi to mony napsala ale vendy uz je nejspis na ,,smrtelnem kresle,,
3. pro 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je mazec co???takže teď rodí:slight_smile:jedem taky pojď:slight_smile:
3. pro 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ja uz chci byt taky aspon tak na konci 37tt at se muzu taky snazit pro to neco delat ach jo...
3. pro 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele koukalas na to od něčeho něco???
3. pro 2007 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene nekoukam co to je??
3. pro 2007 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukni:slight_smile:
3. pro 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak píšu z porodky!!! Máme Filípka, 51cm, 3250g a jsme zdravía krásný :grinning: :grinning: . Porodila jsem 4.12. v 0:42, takže to byla rychlovka. Musím říct, že porod byl sice bolestivej, ale stálo to za to!!!! Chci vás povzbudit a ničeho se nebojte!! :wink: :wink: Zítra jdeme domů, tak časem napíšu víc do diskuze o porodu!! :grinning: :grinning: A držím vám palce!!! :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee vendy...asi budu plakat to je krasny......ja chci takyyyyy...jak to jen udelat :unamused: tak mococc blahoprejuuu :dizzy_face:
7. pro 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chci se zeptat - bříško mi netvrdne - nebo aspoň nevím, co si pod tím představit, ale už týden mě několikrát denně přepadne nepříliš silná bolest v podbřišku jako při menses - můžou to být poslíci? trvá ta křeč třeba minutu a pak povolí a objeví se třeba za několik hodin...
7. pro 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo sim to sou nejspis poslici....tak si to uzij,,,,ja jen moc teda nemam ale jestli me chytnou posly tak se z toho pos.ru ptz na ne nejsem zvykla a uz bych nejradsi spis rodila
7. pro 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci rodit od tý doby, co vím, že jsem v tom :grinning: nemůžu se šmudlíka dočkat :slight_smile:
7. pro 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to e teda chytlo az ted ke konci kdyz kolem me uz vseci rodi a to maji terminy jak ja.... :unamused:
7. pro 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vendy:slight_smile:
tak to teda gratuluji, hned jak jis napsala že jedeš do porodky že ti prdla voda.-)držela jsem ti pěsti:slight_smile:tak nám pak vše napiš ju??
simlenka:slight_smile:
ahojky jojo to jsou ty poslíčci mě takhle začínali a pak třeba to přestalo až ve 3 ráno:frowning2:když ta bolest nezesiluje je to O.K.:slight_smile:teda jsou to jen tyhle osly:slight_smile:většinou prý jsou v noci:_)můj případ:slight_smile:ale teď dlouho nic:_)
8. pro 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u mě dneska asi dorazily ´první jasní osli posli: záda mě bolí, bříško jak před ms, napětí, únava, trošinku pocit na zvracení.. no paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
teplou sprchu jsem si dala, ale nic moc to neurobilo, je to prostě konstatní pocit jako před ms, žádná změna už od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muzou posly prijit prave kvuli sexu??maj na to vliv spermosky?,co myslite??
8. pro 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata muzou spermošky vyvolat posliky ?? :confused:
8. pro 2007 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
denousku:slight_smile:
jojo sex může vyvolat posly:slight_smile:aspoň jak je tady ta vendy:slight_smile:tak jsme si i psaly a jak po sexu tak prý večer po něm měla posly:_)no a teď už má prcka u sebe:slight_smile:
9. pro 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, spermie muzou vyvolat porod, ale jen ve vetsim mnozstvi, obsahuji latku...uz nevim jak se jmenuje a ta to muze vyvolat. Takze mozna, ze kybel spermii by vam pomohl. :grinning:
9. pro 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
heee :sweat_smile: tak to je dobry no...ve vetsim mnozstvi...no me prave po sexu tak jako poboliva bricho ale jinak se nic nedeje :angry:
9. pro 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandasek:slight_smile:
ahojky:slight_smile:a kolikrát denně by jsme měli teda :grinning: :grinning: když ve větším množství????? :grinning: stačí mi jednou za den:slight_smile: :grinning: :grinning:
9. pro 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek