Poslíčci🙂

monaberuska1
14. lis 2007

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli když už začnou poslíčci tak jestli je to známka že porod bude každou chvilku🙂A když mi tvrdne břicho častěji než 5xdenně ale bezbolestně tak jestli to je v poho🙂a nebo jsou to taky poslíčci?Prosím napište maminy a těhulky kdo má stímto zkušenost🙂

monaberuska1
autor
1. pro 2007

vendy🙂-jojo taky jsem začala vyzdobovat🙂tohle mě totiž baví🙂jo jinak bych rodila taky hned teď🙂 😀 mě se dnešní datum taky líbí🙂a nebo ještě 10.12 a taky 12.12:-)

vendy01
3. pro 2007

Ahoj holky,tak dneska od noci poslíčkuju,teda asi to jsou poslíčci 😀 😀 Mám jen takový slabší MS bolesti. Kéž by se to rozjelo!!! 😀 To by byla paráda, přesně na termín 😀

denousek
3. pro 2007

vendy ty mas termin az za tyden a uz ses 41tt??tak to uz kazdou chvili rodis nedivila bych se kdybys uz ani neodepsala 😵 😀

vendy01
3. pro 2007

Denousku já mám termín dneska!!! 😀 😀 😀

denousek
3. pro 2007

jo??....no ze mas v pase termin 10.12 tak to sis mela upravit...ja mam prvni termin 24.12 a druhy 7.1 a co mas z toho tay nevim kterym se mam ridit jestli uz muzem vyvolavat sexem nebo jeste radsi ne...

vendy01
3. pro 2007

No jo, vidíš, tak já nevim, jak to tam mám nastavený,ale předtim mi to ukazovalo správně.. 🙂 Dneska jsem přesně 40+0. Teda ty máš ty 2 termíny teda fakt docela daleko od sebe. A doktor ti neřekl, kterej je směrodatnější? U nás se včera vyvolávalo ostošest 😀 maliník,svařák,teplá vana,sexík...tak jsem zvědavá..ale břicho mě teda bolí,akorát kontrakce to nejsou 😒

vendy01
3. pro 2007

Tak už jsem si to v nastavení změnila.. 😀

monaberuska1
autor
3. pro 2007

vendy🙂ahojky🙂tak jak rodíš???

vendy01
3. pro 2007

Mony,tak opravdu rodím 😀 Pred 19hod. mi odtekla plodovka a ted jsem po predporodni priprave...Maji tady internet, tak to je bezva. Ale za pul hodky uz budu prijmuta na sal!! 🙂 Bolesti uz docela mam, ale da se to snyst!!!! Hura!!! Tak jsem si to prala!!!!!! 😀 😀 tak drzte palecky!!!!!

monaberuska1
autor
3. pro 2007

ty jo venduško🙂tak ti držím pěstičky🙂ať vám to dobře dopadne🙂a pak písni teda ju???

denousek
3. pro 2007

haloooooooooooo ja sem si vzala notas do postele jak si mi to mony napsala ale vendy uz je nejspis na ,,smrtelnem kresle,,

monaberuska1
autor
3. pro 2007

no to je mazec co???takže teď rodí🙂jedem taky pojď🙂

denousek
3. pro 2007

☹ ja uz chci byt taky aspon tak na konci 37tt at se muzu taky snazit pro to neco delat ach jo...

monaberuska1
autor
3. pro 2007

hele koukalas na to od něčeho něco???

denousek
3. pro 2007

nene nekoukam co to je??

monaberuska1
autor
3. pro 2007

tak koukni🙂

vendy01
7. pro 2007

Ahoj holky 🙂 Tak píšu z porodky!!! Máme Filípka, 51cm, 3250g a jsme zdravía krásný 😀 😀 . Porodila jsem 4.12. v 0:42, takže to byla rychlovka. Musím říct, že porod byl sice bolestivej, ale stálo to za to!!!! Chci vás povzbudit a ničeho se nebojte!! 😉 😉 Zítra jdeme domů, tak časem napíšu víc do diskuze o porodu!! 😀 😀 A držím vám palce!!! 🙂 🙂

denousek
7. pro 2007

jeee vendy...asi budu plakat to je krasny......ja chci takyyyyy...jak to jen udelat 😒 tak mococc blahoprejuuu 😵

simlenka
7. pro 2007

ahojky, chci se zeptat - bříško mi netvrdne - nebo aspoň nevím, co si pod tím představit, ale už týden mě několikrát denně přepadne nepříliš silná bolest v podbřišku jako při menses - můžou to být poslíci? trvá ta křeč třeba minutu a pak povolí a objeví se třeba za několik hodin...

denousek
7. pro 2007

jojo sim to sou nejspis poslici....tak si to uzij,,,,ja jen moc teda nemam ale jestli me chytnou posly tak se z toho pos.ru ptz na ne nejsem zvykla a uz bych nejradsi spis rodila

simlenka
7. pro 2007

já chci rodit od tý doby, co vím, že jsem v tom 😀 nemůžu se šmudlíka dočkat 🙂

denousek
7. pro 2007

no to e teda chytlo az ted ke konci kdyz kolem me uz vseci rodi a to maji terminy jak ja.... 😒

monaberuska1
autor
8. pro 2007

vendy🙂
tak to teda gratuluji, hned jak jis napsala že jedeš do porodky že ti prdla voda.-)držela jsem ti pěsti🙂tak nám pak vše napiš ju??
simlenka🙂
ahojky jojo to jsou ty poslíčci mě takhle začínali a pak třeba to přestalo až ve 3 ráno☹když ta bolest nezesiluje je to O.K.:-)teda jsou to jen tyhle osly🙂většinou prý jsou v noci:_)můj případ🙂ale teď dlouho nic:_)

lu777
8. pro 2007

no tak u mě dneska asi dorazily ´první jasní osli posli: záda mě bolí, bříško jak před ms, napětí, únava, trošinku pocit na zvracení.. no paráda 😝 😅
teplou sprchu jsem si dala, ale nic moc to neurobilo, je to prostě konstatní pocit jako před ms, žádná změna už od rána 😝

denousek
8. pro 2007

holky muzou posly prijit prave kvuli sexu??maj na to vliv spermosky?,co myslite??

denousek
8. pro 2007

děvčata muzou spermošky vyvolat posliky ?? 😕

monaberuska1
autor
9. pro 2007

denousku🙂
jojo sex může vyvolat posly🙂aspoň jak je tady ta vendy🙂tak jsme si i psaly a jak po sexu tak prý večer po něm měla posly:_)no a teď už má prcka u sebe🙂

dendasek
9. pro 2007

Ahojky holky, spermie muzou vyvolat porod, ale jen ve vetsim mnozstvi, obsahuji latku...uz nevim jak se jmenuje a ta to muze vyvolat. Takze mozna, ze kybel spermii by vam pomohl. 😀

denousek
9. pro 2007

heee 😅 tak to je dobry no...ve vetsim mnozstvi...no me prave po sexu tak jako poboliva bricho ale jinak se nic nedeje 😠

monaberuska1
autor
9. pro 2007

dandasek🙂
ahojky🙂a kolikrát denně by jsme měli teda 😀 😀 když ve větším množství????? 😀 stačí mi jednou za den🙂 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru