Poslíčci🙂

monaberuska1
14. lis 2007

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli když už začnou poslíčci tak jestli je to známka že porod bude každou chvilku🙂A když mi tvrdne břicho častěji než 5xdenně ale bezbolestně tak jestli to je v poho🙂a nebo jsou to taky poslíčci?Prosím napište maminy a těhulky kdo má stímto zkušenost🙂

denousek
23. lis 2007

mony tak to ja uz budu v pohode od zacatku prosince delat vsechno.....sexik.....v pohode....a od ukoncenyho 36tt uz naplno 😀

mysulka
24. lis 2007

Ahojky, no to jo, jsem zvědavá, jaké to bude s porovnáním s kontrakcema 😅 Ale rodit bych už mohla, vůbec by mi to nevadilo 🙂

No já mám takový divný pocit, že budu rodit dřív a taky v to trošku doufám. jinak takové ty příznaky jako je rozestupující se pánev, konec zácpy... a pod., u mě fakt nehrozí ☹ podle toho to tak nějak nepoznám. Zadek se mi rozestupoval asi od 2. měsíce (a že to fakt s mojí postavou potřebuju 😝 ), jsem si připadala jak když jsem hodila prdelku na bruslích, zácpu jsem měla asi jen 14. dní, no prostě učebnicový příklad. Tak doufám, že to neporodím někde v autíku 😉 Jen mě ujišťuje MUDr., když se na mě jednou za čas podívá, že se ještě neotvírám, tak snad to bude tak nějak příští měsíc 🙂

Jinak my jsme se při sexu nechránili vůbec a ještě jsme kinder vajíčko, nikdo nás na to neupozornil a taky jsem po tom tak nějak nepátrala, ale poslíčky mám i bez sexíku, tak nevím, podle mě by asi opravdu tabulky psát nemohli ☹

monaberuska1
autor
24. lis 2007

jojo dení🙂a misulko jak to myslíš stou zácpou?jako teď ke konci těhu?mě se zadek rozestoupil už taky hned ze začátku, a že bych to zrovna taky potřebovala 😝 já si teď připadám jako tank🙂je to sranda🙂když si sedám do auta nebo vylízám z auta, tak fakt jako důchodce🙂jinak bych rodila taky klidně už teď, vůbec by mi to nevadilo🙂no já mám taky takový malý pocit že budu rodit dřív🙂a taky v to trošičku doufám🙂

vendy01
24. lis 2007

Holky když se ještě vrátim k tomu sexíku,tak ne že by se mi to nelíbilo 🙂 , ale když si představim po každym sexu ty poslíčky co jsem měla(byla to docela síla) a mrňous stejně stávkuje a nechce se mu na svět, tak ho snad oželim 🙂 🙂

lu777
24. lis 2007

holky a bolestivý tvrdnutí bříška to je taky považovaný za poslíky oslíky? 😕

mně to začlo teď na konci 32.tt (zítra začínám 33.tt) a překvapilo mě, že to vcelku bolí a trochu jde i do třísel a tak.. tak to počítám, zatím to bylo nejvíc 7x za den, dala jsem si klidový režim a víc magnézka, ale je to zatím stejné.... jinak záda mě bolí pořád, už od půlky těhu, kdy se mi blokla, takže tam ani nevím, jestli bych to poznala, pokud by to nebylo dost silný... a několikrát jsem měla slabou bolest v podbřišku jako před ms (většinou mezi tím tvrdnutím bříška), ale to bylo fakt jen výjimečně a slabě...

denousek
24. lis 2007

vendy a ted si vem jak te boli poslicci vem si co fakt opravdovy porodni bolesti..ty nejdou jen tak zahnat teplou vodou jako posly 😉

mysulka
24. lis 2007

Vendy, mně ty poslíčci se sexem vůbec nenavazjí, dělají si to, jak chtí ať sexujem či nee. Jsou to potvůrky.

mysulka
24. lis 2007

monaberuska1: někde jsem četla, že těhulky, co maj celé těhu zácpu, tak před porodem jim to ustoupí. Nevím, jak dlouho před, zda týden, či 14 dnů, tak proto jsem to zmínila 😉 Páč já o zácpě opravdu hovořit nemůžu, ale jsem "ráda", že zadek se nerozestupoval jen mně, nemyslím to škodolibě, ale spíš spojenecky ☹

denousek
24. lis 2007

holky vy se mate ze uz jste 38tt ..ja zacinam v pondeli terve 35tt.. ☹ a od 36tt budem vyvolavat jak vztekly.. 😉 myslite ze to muze uskodit??a od ukonceneho 36tt tim myslim od 37tt uz uuuuppllnnee v pohode ze jo...??...

vendy01
24. lis 2007

Denoušku to s těma bolestma jsem si taky říkala, že až to bude opravdu ono, tak to bude mazec. Ale tyhle poslíčci byly fakt normální kontrakce, který přicházely jednu chvíli pravidelně. Myslim, že takhle to asi opravdu začíná 🙂 Ale jen začíná.. 😀 😀

kachne23
24. lis 2007

ahoj, tak jsem v pondělí porodila 🙂, takže jak to bylo s poslíčkama? U mě ten porod docela ohlásily, nakonec to ale začalo protržením vody, takže ne stupňujícíma se bolestma. U mě po silnějších bolestech do tejdne porod 🙂 Musim ale říct, že jsem to vůbec nečekala, dokonce myslím, že jsem měla zácpu, takže žádná příprava průjmem, jak jsem někde četla.. Jo a malá perlička na závěr, vodu mi nejspíš prasklo mimi, ale začala téct při seu, kterym jsme vyvolávali porod, jsme byli docela úspěšný, ne? 😎

vendy01
24. lis 2007

Kachne gratuluju k miminku 😉 Tak to jste měli docela hezký s tou vodou 😉 to jsem ještě neslyšela, že by se to takhle někomu stalo. Tak doufám, že u nás to do týdne taky propukne 🙂

denousek
24. lis 2007

kachne velka gratulace..nechces si udelat album at Matyska vidime??to jsem taky premyslela jestli to muze rupnout pri sexu...a poznala si to az na konci nebo hned jak to ruplo??jak rupne voda tak uz se nesmi do pochvy nic dostat tudiz ani sperma...a uz si mela termin nebo jak??
ja se chystam vyvolavat malinikem lnenym seminkem vysazenim magneska a sexem od 36tt...

monaberuska1
autor
25. lis 2007

Ahojky holky🙂
kachne23: ty brďo mocinky gratuluji🙂Opravdu zajímavý průběh🙂a jak dlouho jsi rodila?honem popisuj, ať jsme zas o něco chytřejší🙂
lu77: taky jsme měla od 35tt strašný tvrdnutí břicha a bolelo to☹DR mi napsala magnésko ale brala jsme ho jen týden protože prý od 36tt se už nemá brát, víceméně to tvrdnutí břicha jsou stahy dělohy a magnésium to uklidňuješ, to tvrdnutí bříška je prý že se tělo pomalu připravuje na porod🙂

mysulka
26. lis 2007

Ahojky,

denousek: Nebuj, já jsem taky 34 tt, ale protože do modrýho koníka se to dává jen podle PM, tak je to takhle velké 😠 jinak máme termíny podobné 😉

kachne23: Moc gratuluju k mimískovi 🙂

lu777
26. lis 2007

Monaberuska: díky za odpověď 🙂 no příprava na porod, to je dobrý, jen když zůstane zavřená do konce 36.tt, že 😅 uvidím dneska na poradně..

tvrdnutí je teda asi přestupeň poslíku, hádám?? 😕 já jsem z toho jelenice 😅

jinak já si dala jednou 4 tbl. magnézka a bylo mi šoufl, asi to nějak snižuje tlak, tak nevím, abych pak neměla bříško měkké a někde jsem se nesložila (chodím na kardiologii, tak to radši nebudu moc pokoušet)..

vypozorovala jsem zatím, že to dost ovlivňuje stres a taky celková únava.. když se hodně špatně vyspím, tak mi bříško tvrdne jak dám nohu z postele.. když jsem odpočatá, tak je to ok..

pomfrita
26. lis 2007

Monaberuska:rodila jsem 38+0, čili poslíčci přišly v 37. tt 😉

kachne23
26. lis 2007

ahoj, díky za gratulace, album sem dávat zatim nechystám (možná časem), ale Matěje si můžete prohlídnout na http://lukaca.rajce.idnes.cz/Matej_19.11.07_(Po...
No, že mi praskla voda jsem zjistila hned na začátku, takže dovnitř se už žádný sperma nedostalo 🙂, stejně si myslim, že mi to protrhnul Matěj sám chvilenku předtim. Bolesti mi pak začaly asi čtvrt hoďky, co mi to prasklo (po šesti min), takže jsme hned jeli do porodnice, kde jsem nakonec porodila v půl druhý odpoledne druhej den (voda mi praskla v jedenáct večer) císařem, p. se doktorům zdálo, žemá malej málo kyslíku. Zpětně si řikám, že pohoda, vydržet se to dá, ale npřeju vám nikomu porod na noc, byla jsem straašně unavená a možná i to je důvod, proč to musel bejt nakonec ten císař..☹

monaberuska1
autor
27. lis 2007

kachne🙂tak hlavně že jste oba v pořádku🙂ale úplně ti závidím že už to máš za sebou🙂
pomfrita🙂takže jsi měla poslíčky týden dopředu jo?🙂
lu77: no tak nějak tvrdnutí břicha jsou nějak tak považovány za poslíčky🙂jako bolestivý🙂aspoň tak mi to nějak DR. řekla🙂a to magnésko tak snižuje činnost dělohy, proto by se od 36tt nemělo brát, mohlo by se pak přenášet, dýl než je nutné, proto jsem je v 36tt přestala brát🙂a když by to na mě přišlo, tak by přišlo🙂teď už bych chtěla aby to přišlo🙂ale mimískovi se asi ještě líbí v břůšku🙂

denousek
27. lis 2007

kachne tak to je drsny to prijdou bolesti tak brzo po praskle vode?,a ja jsem si myslela jak se jeste v klidu treba okoupu,rozloucim s pejskama a jen tak si v klidecku vyjedu 😅 no tak mozna jak kdo to tak ma ze....porod na noc to bych prave nechtela msi to byt fakt hrozne vysilujici..nevyspana,unavena ze dne.....tak to radsi sexem vyvolavat po ranu holky 😅

kachne23
28. lis 2007

s těma bolestma po prasknutí myslim, že je to individuální. Třeba kamarádka musela na císaře, p. se jí po prasknutí porod dva dny nerozjel. Já to měla naopak stejně jak moje mamka - nejdřív jí praskla voda a pak hned bolesti...

monaberuska1
autor
28. lis 2007

jojo holky prý nastanou po prasknutí většinou do dvou hodin bolesti, ale někdy se asi stane že nenastanou vůbec☹kámoška ta to měla taky podobně, jí malá v bříšku prokopla plodovku a ona si myslela že je to spíš moč protože měla do porodu ještě měsíc, a druhý den šla k doktorce a tam jí hned odvezli na sál že musí na císař že je bez plodovky, takže taky prý nevěděla prvně co se děje,a bolesti taky neměla.je to jak u koho🙂je to úplně stejný jako když někomu ta voda prdne sama a někomu jí DR.píchají:-)já sexíkem nevyháním, mám nějak teď ke konci už strach☹

denousek
28. lis 2007

mony jak strach..pekne pomalinku zadna divocina...ja bych mela akorat strach ze mi prdne pri sexu voda ale to je snad ucel ne,?:...no prave nekomu prdne voda anic se nedeje ...tak mam prave strach ve sprse ale tak ve sprse bych to snad poznala ze mi praskla voda ale neodvazila bych se do vany nebo na plavani....ptz kdyz vam prdne voda a vy to npoznate do prohlidky treba jeste daleko tak to by nebylo dobry ze... 😒

monaberuska1
autor
28. lis 2007

deni- na to jsem taky právě myslela co když to nepoznám??co se bude dít??na nic jsem ale nepřišla 😖 😕 do vany bych se taky neodvážila, no stím sexem se právě bojím, protože prý těhulka je otevřená a před porodem je strašně na vše háklivá a bez kondomu sex že je prý strašně nebezpečný, že by se mohla do mě dostat nějaká infekce, takže i na mimí,já právě nevím někdo píše jak moc je to nebezpečný a někdo zas že je to prospěšný jako vyvolávačka.ale prý první 3 měsíce by se nemělo sexovat a poslední 3 měsíce by se nemělo jako bez kondomu.tak jsem ztoho celá jelen

denousek
28. lis 2007

mony ale to by dr nedoporucovali sexik jako vyvolavaci metodu...ja se tteda jeste neotviram ale i kdyby jo tak myslim ze dokud ti nepraskne voda tak tam sperma muze....ale proste az prdne voda tak uz ne...a kdyby prdla pri sexu zarucene to poznate tak toho nechate no....
no a i kdyby ses bala tak s kondomem no,,,my ted taky jen s kondomem aby jsme to spermatem nevyvolali ale od ukoncenyho 36tt uz budem bez a naplno 😀

monaberuska1
autor
28. lis 2007

jojo s kondomkem kamarádem jo?🙂 😀 ale bez se bojím🙂ne nedoporučoval právě🙂 😕 tak právě nevím???

denousek
28. lis 2007

no ale nekomu to fakt doporucujou aby ty spermata vyvolali kontrakce tak nevim..

monaberuska1
autor
28. lis 2007

hm🙂tady se má mluvit zas o posíčcích že?a ty vůbec máš poslíky??já měla teď pořádný předevčírem v noci až ve 3 hodiny ráno mi přestali

vendy01
28. lis 2007

Moni a Denousku mně dneska v poradně pan doktor sex opět doporučil a ptal se mě , jestli už jsme to zkusili 😀 On to teda tak jinak zaobalil, aby se neptal úplně přímo 😀 😀 A taky mi doporučil teplou vanu a ještě ke všemu masáž bradavek 😀 😀 ,že se tim nějak stimulujou hormony 🙂 Já jsem se na to totiž nějak moc vyptávala. Jinak mi říkal ať se nestresuju a zas moc neblbnu 🙂 🙂, že to na někoho vůbec nemusí působit..

denousek
28. lis 2007

ja jsem mela des jen takovy slaby posliky teda myslim ze sou to poslici ale jen tak malinci jen mi ztvrdne bricho a boli me ze se nemuzu ani zvednout z postele ze chci jit na wc...a jak se projdu tak dobry...

vendy no ja si myslimze sex doporucujou to ja vim,mony nerikala sem ti to??...a o tech bradavkach sem taky cetla ze taky vyvolavaji kontrakce je to zajimavy ze.... ale vanu bych si netroufla ja bych fakt mela strachze mi voda prdne do vany a ze to nepoznam...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru