Předporodní kurzy Majka, Brno. Byli jste spokojení?

vecka
13. srp 2008

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s předporodními kurzy Majka (v Brně Řečkovicích a St. Lískovci)? Jak jste byli spokojení? Nemohu se rozhodnout mezi CENAPEM a Majkou. Díky.

luca76
27. srp 2008

Já chodím do Větrníku v Brně na Nerudový. Je to tam super. Chodím tam teda jen cvičit, ale dějají i předporodní kurzy. Vede to porodní asistentka - moc milá - která vede i to cvičení.

katzi
27. srp 2008

Taky bohužel nemám zkušenost s kurzy Majka, ale stejně jako Luca76 můžu doporučit Větrník. Chodím tam na kurz Porod 1-5, je to 5 x 2 hodiny, vždycky hodinu je teorie a hodinu je nějaká praxe (dýchání, protahování atd.). Ta porodní asistentka má ten kurz dobře připravený, je to prostě o něčem, ne jen takový plácání.

animatua
27. srp 2008

ahoj, ja jsem chodila na kurzy k majce a bylo to super, doporucuju, hodne veci me to pomohlo si ujasnit 🙂

betina
27. srp 2008

ahoj vecko,

tak já čerstvě navštevuji kurzy majka a jsem moc spokojená. Hodně mě to uklidnilo jejím přístupem - Majka je dula. Spoustu věcí se tam člověk dozví, ale....hlavně se ti do hlavy dostane, že nejde o žádný horor, ale že to prostě může být naprosto v klidu. Takže za mě doporučuju!

petra.milda
30. srp 2008

Ahoj těhulky,

mohla bych vás poprosit o kontakt na ty předporodní kurzy Majka? Přemýšlela jsem nad kurzama CENAP, ale jak píše Vecka, kurzy jsou i ve St. Lískovci, kde bydlím, takže bych to měla kousek...

Moc děkuju za odpovědi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru