Přenášení miminka, kdo má už taky po termínu?

paffi
13. zář 2012

Najde se tu někdo, kdo má taky už po termínu a pomalu mu to leze na mozek? 🙂 Každý den navíc po termínu je peklo, už nevím jak miminko přesvědčit, aby vykouklo samo a nemuseli jsme na vyvolání ☹

palomitacheca
13. zář 2012

@paffi prvního syna jsem přenášela 5 dní, nakonec se teda rozhodl jít sám 🙂 o víkendu jsme byli na procházce, s přítelem jsme se milovali, pustila jsem si Líbáš jako Bůh a v pondělí ráno přišly kontrakce 😀
Teď podruhé jsem rodila přesně na termín ale vyvolávaně, protože se doktorům nezdály monitory. Miminko bylo líný, tak měli podezření na hypoxii plodu. Navíc podle odhadu mělo vážit 3900g... No, vážila 3240g 😀

gletnulka
13. zář 2012

Já jsem přenášela 14 dní i přesto, že váhový odhad malého byl přes 4 kg a moje břicho..no...však to mám v albu...🙂 Týden po termínu jsem čistila okna, byli jsme na 4km procházce po které jsem myslela, že umřu, teplá vana, víno, sex několikkrát denně...nakonec 3 dny vyvolávání a nakonec císař, protože se mu nechtělo ven..prostě ty děti když nechtějí, tak s nima nechne nic a nikdo 🙂

tiburcia
13. zář 2012

přenášela jsem 11 dní, už to bylo peklo,na porod jsem čekala jak na smilování 😅 ukecávala jsem ho, ale nepomohlo vůbec ale vůbec nic 😉 takže jsem se vyvolávání dočkala a za 4,5 hodiny už byl s náma 🙂 🙂

slundo
13. zář 2012

teplá vana, procházky, milování, lněné semínko .... ale jk už píšou holky, když se mimčo rozhodne , že ještě chvíli bude v bříšku, tak s ním nic nehne 🙂 Tak ať už to brzy přijde ;)

paffi
autor
14. zář 2012

já mám práve z vyvolání strach, protože doktor říká, že čípek je ještě nezralý a obávám se, že by totím pádem byl pro mě asi horor. I když při minulém porodu jsem s takovýmto nálezem byla přijímána do porodnice když praskla voda a za nějakých 7 hodin byla malá na světě, takže kdo ví jak by to bylo tentokrát.

bigbitka
5. říj 2012

Miminko si samo řekne, nezoufej 🙂 já byla 23.8. na převzetí do péče do FN, dělali mi veškerá vyšetření a dr.prohlásila, že u mě porod jen tak nehrozí (byla jsem 40+2).. Tak jsem odcházela smířená s tím, že budeme 31.8. vyvolávat.. a moje malinká se toho zrejmě lekla a v noci mi praskla voda.. 24.8. v 18hod. se narodila 🙂 takže jsem zjistila, že doktory je zbytečné poslouchat 😀 neboj, přijít to musí a ani toho vyvolávání bych se nebála 😉

verushe20
2. zář 2014

Taky už mám po termínu... 40+3 tt.... 😝

wenduliks
2. zář 2014

Ja rodila 41+0,taky mi hrozili,ze mi ho vyvolaji, a 2 dny pred vyvolanim,se rozhodl sam. Nespechej na nej,az bude pripravene,urcite ti da o tom vedet. ;) Preji,at to mas rychle za sebou. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru