• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prenatal box - balíček pro nastávající maminky

27. října 2015 
Ahoj, koukám, že už se téma neřeší, ale třeba by mi mohla některá maminka pomoci. V roce 2012 jsem dostala v těhotenství Prenatal Box, kde byl dudlík, ten dudlík jsem nepoužila, teď se mi narodilo druhé dítě a když jsme zkoušeli dudlík, který by přijala, tak tohle byl jediný. Jenže teď už je opravdu čas na výměnu, dudlík je už fakt hnusný. Jenže je z kaučuku a já ho v několika krámech neviděla a na internetu dudlíky od MAM v 90 % ukazují foto jen ze shora a design není momentálně teď to jediný, co potřebuju vědět. Ten dudlík se mi zdá poměrně veliký, asi jsem si nepřečetla krabičku, ikdyž je mi to divné, a tak možná že je pro větší dítě než od 0M. Prostě bych potřebovala vědět, jestli jste některá měla dudlík od MAM v Prenatal Boxu, kaučukový (nebo latexový, je prostě žlutý a ne průhledný) se srdíčky a od kolika byl měsíců? Předem děkuju, pokud někdo pomůže :slight_smile:
30. zář 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde a kdy dostanu balíček pro nastávající maminky?? Já jsem nic u svého gynekologa nedostala..:/ a to jsem 22+4tt.. to dávají v těhu poradně??
27. říj 2015 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertiti20 Jestli ho Tvůj gyndař nemá, můžeš zavolat přímo do té společnosti a vyzvednout si ho u nich - jen osobně v Praze: http://www.familyservice.cz/prenatal-pack-a-knizka-happy-baby/
27. říj 2015 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek