Prenatal box - balíček pro nastávající maminky

Taky jste dostaly tento balicek u sveho lekare? A co jste v nem nasly? Je mozne, ze se obsah muze lisit?
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
kamivan
30. zář 2014
Ahoj, koukám, že už se téma neřeší, ale třeba by mi mohla některá maminka pomoci. V roce 2012 jsem dostala v těhotenství Prenatal Box, kde byl dudlík, ten dudlík jsem nepoužila, teď se mi narodilo druhé dítě a když jsme zkoušeli dudlík, který by přijala, tak tohle byl jediný. Jenže teď už je opravdu čas na výměnu, dudlík je už fakt hnusný. Jenže je z kaučuku a já ho v několika krámech neviděla a na internetu dudlíky od MAM v 90 % ukazují foto jen ze shora a design není momentálně teď to jediný, co potřebuju vědět. Ten dudlík se mi zdá poměrně veliký, asi jsem si nepřečetla krabičku, ikdyž je mi to divné, a tak možná že je pro větší dítě než od 0M. Prostě bych potřebovala vědět, jestli jste některá měla dudlík od MAM v Prenatal Boxu, kaučukový (nebo latexový, je prostě žlutý a ne průhledný) se srdíčky a od kolika byl měsíců? Předem děkuju, pokud někdo pomůže 🙂
nefertiti20
27. říj 2015
kde a kdy dostanu balíček pro nastávající maminky?? Já jsem nic u svého gynekologa nedostala..:/ a to jsem 22+4tt.. to dávají v těhu poradně??
mayyas
27. říj 2015
@nefertiti20 Jestli ho Tvůj gyndař nemá, můžeš zavolat přímo do té společnosti a vyzvednout si ho u nich - jen osobně v Praze: http://www.familyservice.cz/prenatal-pack-a-kni...
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další