Prenatal box - balíček pro nastávající maminky

01ajka
12. bře 2008

Taky jste dostaly tento balicek u sveho lekare? A co jste v nem nasly? Je mozne, ze se obsah muze lisit?

kamivan
30. zář 2014

Ahoj, koukám, že už se téma neřeší, ale třeba by mi mohla některá maminka pomoci. V roce 2012 jsem dostala v těhotenství Prenatal Box, kde byl dudlík, ten dudlík jsem nepoužila, teď se mi narodilo druhé dítě a když jsme zkoušeli dudlík, který by přijala, tak tohle byl jediný. Jenže teď už je opravdu čas na výměnu, dudlík je už fakt hnusný. Jenže je z kaučuku a já ho v několika krámech neviděla a na internetu dudlíky od MAM v 90 % ukazují foto jen ze shora a design není momentálně teď to jediný, co potřebuju vědět. Ten dudlík se mi zdá poměrně veliký, asi jsem si nepřečetla krabičku, ikdyž je mi to divné, a tak možná že je pro větší dítě než od 0M. Prostě bych potřebovala vědět, jestli jste některá měla dudlík od MAM v Prenatal Boxu, kaučukový (nebo latexový, je prostě žlutý a ne průhledný) se srdíčky a od kolika byl měsíců? Předem děkuju, pokud někdo pomůže 🙂

nefertiti20
27. říj 2015

kde a kdy dostanu balíček pro nastávající maminky?? Já jsem nic u svého gynekologa nedostala..:/ a to jsem 22+4tt.. to dávají v těhu poradně??

mayyas
27. říj 2015

@nefertiti20 Jestli ho Tvůj gyndař nemá, můžeš zavolat přímo do té společnosti a vyzvednout si ho u nich - jen osobně v Praze: http://www.familyservice.cz/prenatal-pack-a-kni...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru