Prenatal box - balíček pro nastávající maminky

01ajka
12. bře 2008

Taky jste dostaly tento balicek u sveho lekare? A co jste v nem nasly? Je mozne, ze se obsah muze lisit?

minea
12. bře 2008

Jo, dostala jsem ho. A kromě toho další tři v porodnici, takže se mi už plete, co bylo kde. Ale určitě letáky, časopisy, vzorky plínek a kosmetiky, dudlík... Když jsem to pak dala všechno na jednu hromadu, bylo to pěkný nadělení 😀

malovani
12. bře 2008

tak já teda prenatal box nedostala... v porodnici jsme dostaly box "moje první vzpomínky"...

denousek
12. bře 2008

ja jsem dostala na gynde 2 a uz mi vnucovali i treti ale rekla jsem ze uz mam 2.. 😀 a treba sestrenka chodi na stejnou gyndu uz je v 27tt a jeste nic nedostala...
a obsah se vzdy lisi sou tam jiny cisla casopisu,jine vzorky,ale je to vzdy podobne...

petyfox
12. bře 2008

Ahoj holky,já jsem 36tt a taky jsem ho nedostala a setřička je v sesterně má.Asi na mě zapoměli 😠

jabber
12. bře 2008

Jo dostala jsem ho, byly tam 4 časopisy půl roku staré, 1 dudlík, 1 plena, 1 vložka, propiska a pár reklamních letáků na dudlíky a na pleny. Holky, myslím, že jste o nic nepřišly 😀

cipin
12. bře 2008

Tak já jsem ho taky zatím nedostala, tak nevím, jestli moje Dr. nedává, nebo mě to třeba ještě čeká 😉

pattie
12. bře 2008

Mě u gynekologa dali jen kartičku na slevu 20 Kč na vitamíny Calibrum. AKorát jsem si je chtěla koupit, tak jsem zajásala, jdu do lékárny a ta kartička už rok neplatila..... no coment.... takže jsem tam byla akorát za blbce, když jsem se domáhala slevy..... 😀

jusnina
12. bře 2008

Na gyndě jsem ho nedostala, i když ostatní kamarádky co tam chodí ho dostaly a v porodnici byl značně vyrabovaný. Co mi pak říkali ostatní že tam měly, tak jsem teda čuměla jak blázen. Já tam měla asi tak o půlku míň věcí 😀

makak21
12. bře 2008

Tak já ho taky dostala, asi až kolem 18tt...byly tam časopisy, vzorky kosmetiky, plenka, dudlík, vložky a nějaké další letáky 🙂

01ajka
autor
12. bře 2008

poniceny mi neprisel ani ze by do nej nekdo koukal, ale krom letaku a casopisu tam byla plinka a vzorek peny na koupani a dets.zubni pasta...dudlik ani vlozky ne...

jabber
12. bře 2008

01ajka - z toho si nic nedělej, já zas neměla pěnu na koupání a zubní pastu 😉 😀 . Podle mě tam nastrkají to, co zrovna mají. Mě by spíš zajímalo kolik lidí má s takovýmhle nesmyslem práci 🙂

lendy1
12. bře 2008

tak já dostala 1 krabici spolu s těhu průkazkou-byli tam časáky, letáky, dudlík, plínka, nějaká kosmetika...a další 2 krabice jsem dostala v porodnici-tam toho bylo fůra-zase plínka, mraky kosmetiky pro mě i pro malého, časáky, letáky, prací prášky a kupónky na 50% slevu do H&M pro mimi (což bylo super, ušetřila jsem tím několik stovek 😉 )

jabber
12. bře 2008

lendy1 - a ty v porodnici jsi dostala, když jsi někdy předtím vyplnila takový dotazníček, ne? Já jsem v tom prenatálním balíčku ještě měla dotazník (to jsem zapomněla! 😀 ) a že když ho vyplním, tak mě čekají dárky v porodnici

lendy1
12. bře 2008

jj, přesně tak, ale nechápu stejně ten systém 😖 - na poslední chvíli jsem rodila v úplně jiné porodnici 50km od domova a stejně jsem ty balíčky druhý den dostala. Takže by mi to asi dali i bez té vyplněné kartičky. Jinak mi čas od času ještě příjde nějaký vzorek nebo drobnost pro malého na základě toho vyplněného kupónku.

lendy1
12. bře 2008

jé, teď jsem si vzpomněla-vlastně v porodce jsem nejdřív vyplnila nějaký dotazník a pak jsem dostala ty krabice-takže beru zpět viz. výše 🤐 😔 Už to je přece jen nějakou dobu, tak si musím nejdřív oživit vzpomínky 😀

mysinka
12. bře 2008

Včera jsem ho dostala a kdybych nepotřebovala tu krabici, letěl do popelnice hned u polikliniky 😒 Samá brožura, leták, rok staré časopisy, jeden dudlík, jedna pamprska, 3 slipové vložky...o nic jste nepřišly, kdo jste nedostaly 😉 Fakt nevím, k čemu mi na posledních 14dní těhu bude brožura o těhotenství 😅

lendy1
12. bře 2008

no, ten 1. je nic moc, ještě jsem si vzpomněla, že v tom dalším byl katalog Baby,Baby a pěkně dělaná knížka o vývoji dítěte v 1.roce života a vše kolem 😉

llucinka
12. bře 2008

Taky jsem ty balíčky dostala, přeně jak popisuje lendy1. I stejný obsah. Docela se mi to líbilo, našla jsem tam několik slevenek, mraky vzorků a tak. Letáky jsem si přečetla, když jsem byla těhu.

lendy: Jojo, ta knížka je super, už jsem do ní xkrát koukala 🙂

mysinka: No, problém bude v tom, že ti ji měli dát u lékaře dřív. Já tu krabici dostala 2x, jednou myslím v 15tt a podruhé ve 25tt. Dostala jsem nejdřív tu malou krabici, tam moc nebylo, ale pak koukám na kontrole, maj tam nějaké větší, tak jsem si řekla. A sestřička mi ji dala znova 😀 A já tam rozhodně neměla rok staré časopisy. myslím, že byly tak dva tři měsíce pozadu. Ono taky nemůžem čekat, že tam dají aktuální číslo, že. Je to na to, aby ses podívala, jak je časopis dělaný, jestli tě osloví a pak si ho šla třeba koupit. A ne proto, aby tam každý měsíc v každé ordinaci měnili čísla, aby tam bylo aktuální. 😀

jabber
12. bře 2008

mysinka - no já jsem taky nevěděla jestli se mám smát nebo brečet, když jsem to rozbalila 😀 .

Ty balíčky nekompletuje rozhodně ordinace a taky je tam nemají měsíce, ale vždycky se objevily, ten konkrétní den rozdaly a pak znova - aspoň u mé dr. Podle mě jsou to časopisy, které se neprodaly a vrátily se někam do tiskárny, stejně jako leží třeba v kinech. Je fakt,že je to zase lepší využití než je vyhodit. Ale kdyby to byly aspoň časáky co se toho mateřství týkají.....to byl jen 1 😖 .
Já jsem ten dotazník nevyplnila, bo jsem nechtěla aby mě pak furt bombardovali s nějakými reklamama, což tam chtěli podepsat.

lendy1 - to je zvláštní, mě v porodnici žádný dotazník už nedávali....asi to dělá každá jinak

lenerka
12. bře 2008

Ahoj

já jsem sice rodila už 26.12.06
ale balíček jsem dostala od své gynekoložky a při další kontrole mi ho chtěla dát ještě jednou 🙂 je to moc hodná doktorka,ale nevzala jsem si ho nechala jsem ho pro další mamku!
Ale měla jsem tam dudlík,přívěšek na klíček,časopisy o mateřství,reklamy a jeden vzorek plenky od pampersu a slevové kupony.
v porodnici nám dali 1balení plen,a různé vzorky na mytí mimča.
a taky nám dávali x dotazníků,ale záleželo na každé mimině jestli to vyplní!
Já to udělala,ale žádný dárek jsem nedostala!Asi mi to ukradli na poště! 😠

ivca87
22. lis 2012

Ahoj holky, já jsem dostala Prenatal box dneska. Byl v něm jeden skoro rok starej časopis, mraky letáků, jedna plenka, prošlá dětská kosmetika, a vzorek Cara.

kacci
22. lis 2012

Když jsem čekala dvojčata, tak jsem Prenatal Box dostala u gyndařky, hlavně vzorky, časopisy atd., jak je psáno výše, pak v porodnici - dvojčata=2 boxíky🙂, ani jsme to unést nemohli, obsah si už nepamatuju.
Když jsem čekala Marečka, u gyndařky jsem nic nedostala, prostě si to sestra neuvědomila a já jsem nechtěla připomínat (ale koukaly tam na mě🙂, v porodnici po podepsání nějakého dotazníku - uvnitř byla plína, sudocreem, lahvička MUM, vzorky Hipp, časopisy atd. Ještě půl roku po porodu mi ale každou chvíli někdo volal s nějakými nabídkami na základě toho dotazníku a docela mě to štvalo☹

evikj33
22. lis 2012

Ahoj tak já taky žádný Prenatal Box zatím nedostala,u mého gyndaře jsem je ani nezahlédla a čekáme taky dvojčata,tak jsem zvědava zda něco dávaj v porodce.U malého v roce 2006 jsem Boxík dostala jak u gyndra(mám stále stejného)tak v porodnici-jinak je to jak píše @kacci pak pořád někdo volal a otravoval 😅

alyssa.anna
13. pro 2012

AHoj holky. Tak já mám teď akorát "čerstvý" 😀 A bylo v něm: hezký sametový usínáček v pytlíčku, Vzorek krémů pro mimi, plenka, fotorámeček Lovela, vzorek Caro, brožurka Můj první deníček, časopis Betynka a nějaké letáčky a reklamy.

renca2585
18. kvě 2013

ahoj mam mesic pred porodem a jeste jsem balicek nedostala jde to nak obednat??

speedygon
26. kvě 2013

@renca2585 na www.familyservice.cz jsou kontakty, tak jim písni...i když kolikrát už je v kufříčku víceméně prd...třeba ale budeš mít štěstí...a ten v porodnici bývá o něco lepší 🙂

miky
26. kvě 2013

@renca2585 balíček lze však u firmy familyservice vyzvednout pouze osobně, poštou nezasílají

klami
16. zář 2013

Taky jsem přemýšlela, kdy a proč dostává maminka Prenatal box. U mé gyndařky je mají vystavené v sesterně, ale já žádný nedostala.. možná zapomněli

minuska88
27. srp 2014

Ahojky prosim vas o poradu mynuli tyden jsem to mela dostat ve stredu ale nedostala jsem to a v patek a o vikendu jsem mela sex pritel se do me udelal i v patek i v sobotu a i v nedeli a porad jsem to nedostala dneska jsem si delala tehotensky test a byla tam jedna carka myslite ze muzu byt tehotna nebo kdy si mam udelat dalsi testik?diky za poradu 🙂

gepe
27. srp 2014

@minuska88 spatne tema diskuse pro Tvuj dotaz 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru