Příznaky porodu. Jaké jste měly vy?

tiki
13. únor 2007

Ahoj,
nevím, jestli se tohle už někde nediskutovalo, ale ja to nenasla...
Jaké jste měly příznaky toho, že se porod bezprostředně blíží? Třeba bolesti v kříži, poslíčky, sestupování břicha, nevolnost a já nevím, co ještě. Nebo jste byly prostě pořád OK, najednou rupla voda nebo začaly kontrakce a jelo se???

chlupatinka
27. bře 2014

Dvakrát jsem rodila a dvakrát mi to začalo hlenovou zátkou 🙂 Vždycky jeden den, a druhý den na světě 🙂

jahbibi
12. dub 2014

Tak já mám dnes za sebou něco jako popisuje u druhého dítěte ewwwelina. Celou noc bolesti břicha, poslíčky a totální nevyspání...v noci jsem se až bála,jestli to nemůže nějak ublížit prckovi,ale po ránu mě opět slastně nakopal do žeber,takže myslím,že on je určitě v pořádku. V pondělí kontrola v porodnici,tak jsem zvědavá,jestli se jí dočkám nebo pojedu už dřív. Čekám na to už jak na smilování. Malej už je úplně dole a opravdu veliký, už před dvěma týdny mi doktorka říkala,že to mám čekat každou chvíli.Tak ráda už bych ho měla v náruči 🙂

ined77
28. dub 2014

Dobrý den maminky,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Příznaky porodu https://www.modrykonik.cz/priznaky-porodu/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své příznaky porodu. Vaše zkušenosti jistě ocení i ostatní těhulky, které toto téma zatím ještě čeká a shání o něm dostupné informace.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji jak za Váš čas, tak i za to, že pomáháte Wiki knihovničku rozšiřovat a tvořit 🙂.

Krásný den
Denisa

@mataxxx @giovanna2012 @annabolla @ewwwelina @sheima @d20 @gaudi @lucie255 @verukucerka
@camelinka @lenin123 @veruska007 @sunnymood @lacin @garfie @romulicek73 @giselka @f.nina
@marki.s @shaula @jolka ... a další 🙂 .

giovanna2012
1. kvě 2014

Já neměla žádné příznaky. Spíš psychické. Den před porodem jsem to tušila. Divné pocity, tvrdnutí břicha silnější než obvykle.

pivonka2
16. kvě 2014

Já se bála, že to nepoznám....Ale prskla voda, začali jsme se doma smát jako že UŽ, přebalili tašku do porodnice a jeli jsme.

alzbeta.hod
25. kvě 2014

taky jsem se bála že to nepoznám... voda nepraskla ani závratné bolesti jsem neměla. Jen lehounce mě pobolíval podbřišek. Tak jsem to měřila a bylo to po 30.45 minutách. Tak to bylo od 3:30 - 13:30 tak jsem dala sprchu a hned to bylo po 3-5 minutách. Tak jsme raději jeli ale stále to ani trochu nebolelo. V porodnici si mě nechali protože jsme byla v termínu a dali mi injekci. Po ní se bolesti zhoršovali. Ale stále to nebolelo. Nakonec mi v 19:20 píchli vodu a pak to začalo.

janovkov
3. črc 2014

U obou porodů mi 2 dny před narozením dětí odešla hlenová zátka a spolu s kontrakcemi se mi začala čistit střeva. Voda mi sama nepraskla ani u jednoho. Museli mi ji prasknout, až v porodnici, když už jsem např. u druhé dcery byla otevřená na 6 cm. Takže u mne začátek porodu u obou dětí byl stejný.

moncicimar
23. bře 2015

Zdravim. Maminky mate prosim nekdo zkusenost s velkym tlakem do pochvy? Jsem tehotna 39 tyden a dnes mam takove tlaky uz od rana ze se mi az spatne chodi. Jinak se ale nic zvlastniho co by naznacovalo porod nedeje. Moc dekuji za jakykoli nazor

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru