Příznaky před porodem. Nemám žádné

kirax
4. říj 2007

ahoj holky mám těsně před porodem ale nemám vůbec žádné příznaky!není mi vůbec nic,připadám si vyloženě netěhotně! 😅 to se asi dlouho ještě nic dít nebude,co? ☹ všude slyším že před porodem třeba několik dní pobolívá bříško,záda atd.a u mě nic. ☹

pavla80
4. říj 2007

ahoj rodila jsem dvakrát a ani u jednoho jsem neměla žádné příznaky.Proste to najednou přišlo a už jsme jeli 😅.Dokonce ted u druhého porodu mi řekl gynekolog že je ještě mimčo vysoko a že to ještě zas tak brzy nebude a za dva dny jsem jela do porodnice 😉.Tak se neboj určitě to brzo příjde a přeju moc štěstíčka při porodu a krásné a zdravé miminko 🙂

susik77
4. říj 2007

ahoj kirax, ja som prenasala, rodila som 41+0, v den, den pred porodom mi castejsie tvrdlo brusko, inak nic...

kirax
autor
4. říj 2007

susík já ani nevím co to nějaké tvrdnutí je 😀 mě za celé těhotenství netvrdlo ani jednou.

mangal
4. říj 2007

ahoj, já mám taky před porodem a nic nepozoruji, spím jak mimino, nic mě nebolí..

terrezka
4. říj 2007

tak to vám holky silně závidím...
já už od neděle nespím, neustále mi tvrdne břicho, cejtim jak když mi někdo dělá na vaječníkách uzel 😅 a mám čím dál tím víc silnější tlaky na konečník a do toho mě příííšerně bolí kostrč. takže jsem ráda, že vůbec dokáže v pohodě dejchat. jestli to půjde ještě týden tímhle tempem tak asi to mimi za mě odrodí manža 😝

alcatko.j
4. říj 2007

terrezko, to zvladnes 😉 spousta maminek prenaselo, spousta maminek pred porodem melo stejne potuze a zvladly to 😉
a to kline jeste muzes prenaset, tak zatni zuby a jeste si to uzij, fakt, hlad brisko, odpocivej, bez na prochazkz 😉

anney
4. říj 2007

No já tedy rodila přesně o 3 týdny dříve, byla jsem druhorodička.Tak 14 dní před porodem mi kleslo bříško.Mudr. říkal, že se mimi posunulo do pánve.V knoze jsem se dočetla, že se to děje cca. 14 dní před porodem.No a v den porodu, jsem měla neustále takový dloubání v kyčlích.A pak mi praskla voda.Takže já to tak nějak tušila, že to brzy příjde a nezklamalo mě to. 🙂

bledulka
4. říj 2007

kirax-může to přijít z minuty na minutu 😉
Já ráno v den porodu necítila vůbec nic,cítila jsem se skvěle-žádní poslíčci-prostě nic. S manžou jsme si dali procházku (6,5km) a asi 10 minut po návratu mi praskla voda a už jsme jeli 😀 Jen během procházky mi trochu tvrdlo břicho,tak jsem se radovala,že mám konečně poslíčky..(prdlajs poslíčky,kontrakce to už byly 😀 )Takže u mě to přišlo zničehonic

kirax
autor
4. říj 2007

já ani nepoznám jestli mi kleslo břicho 😠 přikládám foto pro posouzení zkušenějším 😀 ale NESMÁT SE! 🙂 http://im.lide.cz/photo/big/68/69/13685562-2144...

terrezka
4. říj 2007

kirax - řekla bych že kleslo 😅 ale já to třeba jako cejtila když mi klesalo - ráno jsem se probudila a měla pocit, že to brucho mám snad zase o 10 cm níž a těžší a těžší...

janyjany
4. říj 2007

Ahoj holky, dneska jsem 41+3 a měla jsem nastoupit do nemocnice na vyvolání porodu, ale poslali mě domu protože mají plno 😝 ☹ ( je fakt, že jsem z toho neměla vůbec dobrej pocit z tý nervozity, kam nás dají ještě s jednou maminkou 🙄 ) a teprve od dneška od rána pocituji kontrakce a na monitoru jsem měla dneska poprvé jednu velkou, zatím to je tak třeba 2 po 7-8 min a pak 20-30 min nic? 😖 😕 , myslíte, že to k tomu už bude? mám je dneska poprvý, jinak zejtra už na tuty nastupuji na indukci 😔 🙄 😝

terrezka
4. říj 2007

janyjany - hele tak to teda jsem na vážkách....ale to už teda máš asi kontrakce ne? tak sleduj čas a jestli to bude pravidelně třeba dvě hodiny po 10 - 20 minutách tak už bych to asi začla řešit a nebo si namlouvala, že to do zítra vydržím 😅 musí to být hlavně pravidelný co mi teda všichni říkají a taky zesilovat ta bolest... tak sleduj čas no
jo a kde rodíš? koukám že si z Prahy a říkáš, že mají plno...

janyjany
4. říj 2007

no mám je asi od 8.00 hod celkem celý den, akorát trochu dopoledne vynechali(ale to mohlo být tím stresem, ted už budou hodinu tak po 6-8 min.) no jedná se o bulovku - ale oni by mě asi někam vmáčkli, ale kam a za jakou cenu?? 😖 🙄 🙄 . to radší budu ještě doma.
já jsem z toho byla špatná, tak jsem chtěla ještě pro klid v duši do Neratovic a tam mají stopstav do soboty 😒 (ale já jsem chodila na kontroly do poradny samozřejmě na Bulovku - tak se nedivím, že mě v Nera nechtějí) 😒

terrezka
4. říj 2007

Myslím že bys radši měla jet. Zkus třeba Krč nebo Motol ale nejdřív tam zavolej aby taky neměli plno 6-8 min mě přijde už tak akorát, ale jestli jdeš ráno na provokačku tak nevím. A teď máš kontrakce nebo to přestalo?

janyjany
4. říj 2007

no ted se to zase trochu uklibnilo, takže asi ještě nee, uvidíme, noc máme ještě před sebou 😕 , ale nějak to není nic hroznýho, takže ještě dřepím doma než v nemocnici 😅 😒

terrezka
4. říj 2007

No jestli se to uklidnilo tak bych taky raději seděla doma to je jasný tak to sleduj a uvidíš, ale zjisti si ty volné porodnice ať víš kam jet. 😉

chrasta
7. říj 2007

ahojky.
uz tyden jsem otevrena vic jak 2 cm a doktor mi rikal ze to typuje tak do tydne,kazde rano mam takovy bily vytok, prujem mam kazdy den posledni dva dny me boli brisko a zada, ale vzdycky pres noc to prejde a nic vic se nedeje,jsem z toho uz docela nervozni.tak by me zajimalo,jestli ma nekdo taky takove priznaky a jak dlouho to muze trvat? ☹

arowana
11. říj 2007

hojky, ja jsem na tom podobne, mam to co ty, bily vytok, bolesti bricha a pichave bolesti zad, dneska se mi zda, ze ta voda je cira a mam takove divne vlhko v kathotkach, neni to uz ten vytok, tak nevim...nejspis se pudu nechat zkontrolovat... jak dlouho to muze trvat-u nekoho u 14 dni

jandalinka
15. říj 2007

Holky arowana a chrasta!!!Nevím tedy v jakém týdnu těhotenství jste,ale můžu Vás uklidnit,že bílý výtok,vlhko v kalhotkách hlavně po ránu mám už tak měsíc.Jsem v 36týdnu a prý je to normální už od nějakého 30týdnu.Zpočátku jsem byla též z toho nervózní,ale nakonec mě doktor ubezpečil,že je to v pořádku.Teď mi možná výtok zesiluje,poněvaž se blíží datum porodu a cítím,že porodím i dřív.Tvrdnutí bříška mám od 30týdne a už se prý otvírám (říkal doktor před týdnem),ale prý je to normální,což mě překvapil a nechal mě docela v klídku.No,já nevím, ještě mám měsíc před sebou a nerada bych rodila nějak předčasně,hm

denousek
15. říj 2007

ahoj holky ja mam termin 24.12 vychazi to na první den 39tt....ale hrozi mi předčasný porod a i se tak citim..taky nevimjak to na sobe poznam...ale snad me zacne treba bolet brisko,nebo aspon budu spinit nebo ja nevim...akorat mam obavy....chci rodit u nas v porodnici-prostejov ale vcera mi kamoska rekla ze tady nejsou prispusobeni predcasnemu porodu a ze sou tady porody az po 38tt ☹ ze me prej poslou do olomouce ale to ja nechci bbeee......no snad bych tam stihla dojet to mam prave nejvetsi strach... 😒

arowana
17. říj 2007

Hojky denousek, kamoska rodila v olmiku a nemohla si to tam vynachvalit, tak nevim, urco tam nebudou spatni, je to fakultka, tak bych se nebala. aspon bude miminko mit co potrebuje.🙂 Pro jandalinku-jsem ve 39.tydnu. V pondeli sem se vratila z infekcniho, ani nebudu psat...tfuj. ma gynekolozka mi rekla, ze to nekdy byva pred porodem-akutni prujmy a nekdy i zvraceni, kdyz ditko tlaci na brisko a zaludek. nikam nechodim, tak infekci sem nemohla chytnout...no, ani vysledky biochemie nic neprokazali, hlavicka prej skoro leze ven, tak snad to bude este tenhle tyden. Jinac se opatrujte a at je vse v poradku.🙂

jandalinka
18. říj 2007

Ahojky!Už jsem se chtěla leknout,že snad to může být i infekce,ten můj výtok,ale docela jsem se uklidnila při přečtení předchozího článku,že je to opravdu normální teď před porodem.Spíš jsem ráda,že netrpím zácpou,to je horší.Nějaký výtok a průjem je tedy opravdu v pohodě🙂
A arowana:ty budeš co nevidět rodit,tak ať vše dopadne v pořádku a pohodě!!!
Já budu rodit v Olomouci,takže kdo se obává,že by raději rodil jinde,tak ať nemá obavy.Prý se teď porodnický sál zlepšil v tom,že dbají víc na prvorodičky a celkově jsem slyšela tento rok docela pozitivní názory,než byly třeba minulý rok.Mají více ohledu,možná se změnil personál či vedení,nevím!

arowana
18. říj 2007

Hojky, diky jandalinka. Tobe at tehu plyne taky uz jen v pohode. Slysela sem taky na Olm. jen chvalu, tak snad bude spokojenost.🙂 Dneska mam nejake silne pnuti v podbrisku, tak treba se to do vecera rozjede.🙂

jandalinka
18. říj 2007

Ahojky!Asi je něco "ve vzduchu",poněvaž jindy mě mimčo kope až večer a dnes začalo už až nezvykle brzo ve 15:00 😕 .Jindy přes den v pohodě!Ale asi jsem mu dala zabrat,poněvaž jsem si říkala,že ještě něco navařím manžílkovi do mražáku,kdyby už chtělo mimi tento týden už na svět a znovu jsem si zkontrolovala porodní tašku,no a lítala po bytě,co ještě stihnout 😕
A co se týká pnutí v podbřišku,tak to občas mívám v noci,tak půl hodku a říkám si jestli to přestane či ne.Pak to třeba přisuzuji večernímu jídlu či jak jsem otlačená z ležení a počítám minuty,zda vzbudit manžílka nebo ne 🙂
Nakonec to vždy přejde,takže se zatím držím 😅 Ale stejně to nakonec přijde,ale doufám,že v pravou a vhodnou chvíli. 😕
Tak Arowana držím palečky,ať to buď přejde nebo to proběhne co nejrychleji a máš to za sebou!!!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru