Průjem ke konci těhotenství. Jde o čištění těla?

boobinka
2. črc 2008

chci se zeptat, zda je normalni mit prujem ke konci tehu...
proste jednou za tyden nebo dva nehlede na to co jsem snedla mam bolesti a prujem, na druhy den jsem opet fit.... Sama za sebe si myslim, ze jde o cisteni (detoxinaci) tela pred porodem... co myslite???

monik76
2. črc 2008

já jsem měla průjem jen v den porodu, jinak jsem na to vůbec netrpěla, spíše naopak

veronikapulkertova
2. črc 2008

Ja mam prujem cele tehu 🙂 Ale v poradne pro tehotne rikali, ze prujem je znamka bliziciho se porodu, telo se cisti 🙂 U me to ale asi tak nebude 🙂))

boobinka
autor
2. črc 2008

Bliziciho se porodu??? nemam na porod jeste cas? I kdyz uz rada bych 😉 Tak snad je vse v poradku, v poradne se vzdy zapomenu zeptat dr.

veronikapulkertova
2. črc 2008

Myslim, ze ten mesic pred porodem neni tak brzy na nejake ty priznaky bliziciho se mimiska 🙂 Navic to muze byt uz za tri tydny treba 🙂 V terminu rodi jen 5% zen 🙂 Nekdo ma poslicky take mesic pred terminem, myslim, ze je to individualni 🙂

boobinka
autor
2. črc 2008

to jsi me uklidnila 😉 ale ten 37tt uz je pry prakticky terminovy... ale je fakt ze poslicky mam od 30tt a zatim nic, tak treba budu i prenaset 😀

veronikapulkertova
2. črc 2008

No, ja mam termin v pondeli a zadne poslicky se jeste nedostavily 🙂 Ale mas pravdu, miminko je od 37 tydnu zcela donosene a muze se kdykoliv narodit 🙂

kacak
2. črc 2008

Ahoj, já jsem měla tenhle problém prvních pár měsíců těhu, i když trpim na zácpu, dr. na gastro řikal, že je to normální, že za to můžou hormony, uvnitř těla vzniká různě tlak, jak mimi roste a činnost střev je pomalejší, tak si pak tělo samo "pomůže" se vyprázdnit. Každopádně s tim čištěním těla před porodem to asi tak bude, od té doby, co mi hrozí předčasný porod a začala jsem se otevírat mám průjem pořád. 😀

numerenka
3. črc 2008

Ahojky holky,tak já jsem dostala průjem dnes ráno a chodím pořád na WC ☹
Je pravda, že naše miminko je větší a prý kdybych teď porodila, tak by mělo být vše v pořádku.

chila
3. črc 2008

Holky to jste mě pěkné vyděsily ja 30tt a průjem mám asi tak 3 týdny a neřešila jsem to zatím nijak . 10.7. jdu do poradny a o tomhle problému si popovídám s lékařem. Na záchod chodím jednou za 3 dny a pokaždý jdu na řídko. Tak to abych si rychle vyprala miminkovský věci a dokoupila co mimčo bude potřebovat.

boobinka
autor
3. črc 2008

chila: neboj se, jeste mas cas na porod, mam poslicky taky od 30tt a jeste jsem neporodila, tak prujem to snad nezmeni 😉 Ale za optani nic nedas... ja se dnes v poradne ptala a odpoved znela, jak tu odpovedela kacak. 😉

chila
3. črc 2008

Bobi dík uklidnila jsi mě mam za sebou 2 potraty do 3.měsíce těhotenství takže jsem asi větší strašpytel než která -koliv z vás. Tak to bude snad dobrý.

kalo
3. črc 2008

Já měla průjem více méně celé těhu 😀 😀

boobinka
autor
3. črc 2008

chila: ja verim, ze to bude v poradku! Preci jen jsi sikovne zvladla chlapecka udrzet v brisku do ted, tak uz se nemas ceho obavat! Miminko uz je celkem velike 😉

chila
3. črc 2008

Holky ještě mi řekněte jak moc baštíte vytamíny a ovoce mě už ani jedno z toho moc nejede?

jenyska4
9. dub 2014

@numerenka ahojky prosím tě kdy jsi nakonec porodila?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru