• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Průjem před porodem, máte zkušenost?

28. ledna 2016 
Dobry vecer. Tak me prave ted z niceho nic chytil strasny prujem. Z jidla to byt nemuze protoze cokoli jsem jedla ja jedla vlastne i cela rodina. :confounded: mam takovy zvlastni pocit.. a jeste mi samo od sebe zacalo trochu tec mleko. Vcera 1.7 jsem mela termin tak mozna proto to vic nejak vnimam ten prujem. Chtela bCh se zeptat zda s tim nektera z vas nema zkusenosti. Predem v dekuji za jakekoli odpovedi :dizzy_face:
2. črc 2014 ve 23:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Může to být předzvěst porodu :wink: Já před každým porodem (než začaly kontrakce) měla průjem a zvracení...krásně jsem se vyčistila :grinning: Teď naposledy jsem měla kontrakci a na jejím konci bych se, nesedět na záchodě, doslova pos*ala :grinning: ...pak jsem porodila do 46min. Tak držím palce, aby to bylo podobné :wink:
2. črc 2014 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No me se tohle prihodilo priblizne pred hodinkou. Tak cekam jakoze zacalo to vazne z minuty na minutku :frowning2: :unamused: a pak prave jsem se nemohla skoro ani odlepit od zachodu. Zatim dobry lezim a nic. Pohyby citim v pohode :slight_smile: ale jako byla bych uz rada :D
2. črc 2014 ve 23:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baruu1994 může tak začínat porod - tělo se čistí :wink:
3. črc 2014 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak asi rychle od tohodle to muze zacit nevite? :confused:
3. črc 2014 v 00:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestra v porodnici rikala, ze se timto cistenim vyprazdnuji streva pro snadnejsi pruchod porodnimi cestami. Porod pak zacne max. Do 24 hod. Nemuzu posoudit, rodila jsem 2x a ani jednou jsem nemela prujem. Drzim palce, at je to rychle :slight_smile:
3. črc 2014 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bych to uz mela rada za sebou :dizzy_face: no ale uvidime. Jako unavena to jsem ze bych usnula ale zrovna pred chvilkou me to chytlo zase. A tvrdne mi dost bricho..
3. črc 2014 v 00:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pravděpodobně se vyprazdňují střeva před porodem :wink: ... tak držím palce, ať poroběhne co nejpřirozeněji a jsi s ním pak spokojená
3. črc 2014 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co? Už je dítko na světě?
3. črc 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja takhle prujmovala par dni pred porodem.... pak nez sme vyjizdeli do porodky tak sem se I pozvracela... telo se ti cisti a vyprazdnuje kvuli porodu .... hodne stesticka
3. črc 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem prave prisla od doktorky. Odloupla me a uz jen cekame na nasi malou princeznu kdy to prijde. Ale zacali me pobolivat zada a i mam bolesti jak pti menstruaci tak uvidime.
3. črc 2014 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám průjem dneska celej den a taky nevím o ničem že bych něco špatnýho snědla, protože se dost hlídám abych neměla salmonelu nebo campylobakterii. Jsem z toho taková nesvá, termín porodu mám až za 6 týdnů, myslíte si že bych mohla rodit o měsíc a půl dřív? :unamused: Včera jsem byla na kontrole u doktora a všechno bylo v pořádku, CS mám 2, a prý se mám akorát vyhýbat fyzické zátěži.
4. črc 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz ani nevim. Ale myslinlm si ze pokud to ma prijit prijde to.. a hlavne kdykoli. Ja uz mam 40+3 a nic. Na kontrole jsem byla otevrena na 1prst a i me odloupla. A stale nic :unamused: :frowning2: tak jsem zvedava..
4. črc 2014 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baruu1994 muzu se zeptat,kdy jsi nakonec porodila? :slight_smile: diky :slight_smile:
28. led 2016 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baruu1994 Já nejdříve začala mít boleti a asi po 2 hodinách se přidal průjem. Ona příroda ví :slight_smile: neboj,asi bych řekla,že brzy to na tebe přijde. Prujem jsem měla celou noc..
28. led 2016 v 18:15  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee to je nějaká stará diskuze :grinning:
28. led 2016 v 18:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehulka1167 stara tedy je :D no jsem zvedava,ja zadne jine priznaky nemam,takze nevypada,ze by se neco chystalo :slight_smile: uvidime ;)
28. led 2016 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Az 7.7. 2014
28. led 2016 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baruu1994 díky za zprávu :slight_smile: takže nemusím plašit:slight_smile:
28. led 2016 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak u koho :D
28. led 2016 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek