Průjem před porodem, máte zkušenost?

baruu1994
2. črc 2014

Dobry vecer. Tak me prave ted z niceho nic chytil strasny prujem. Z jidla to byt nemuze protoze cokoli jsem jedla ja jedla vlastne i cela rodina. 😖 mam takovy zvlastni pocit.. a jeste mi samo od sebe zacalo trochu tec mleko. Vcera 1.7 jsem mela termin tak mozna proto to vic nejak vnimam ten prujem. Chtela bCh se zeptat zda s tim nektera z vas nema zkusenosti. Predem v dekuji za jakekoli odpovedi 😵

sweetest
2. črc 2014

Ahoj. Může to být předzvěst porodu 😉 Já před každým porodem (než začaly kontrakce) měla průjem a zvracení...krásně jsem se vyčistila 😀 Teď naposledy jsem měla kontrakci a na jejím konci bych se, nesedět na záchodě, doslova pos*ala 😀 ...pak jsem porodila do 46min. Tak držím palce, aby to bylo podobné 😉

baruu1994
autor
2. črc 2014

No me se tohle prihodilo priblizne pred hodinkou. Tak cekam jakoze zacalo to vazne z minuty na minutku ☹ 😒 a pak prave jsem se nemohla skoro ani odlepit od zachodu. Zatim dobry lezim a nic. Pohyby citim v pohode 🙂 ale jako byla bych uz rada :D

petkula
2. črc 2014

@baruu1994 může tak začínat porod - tělo se čistí 😉

baruu1994
autor
2. črc 2014

Jak asi rychle od tohodle to muze zacit nevite? 😕

betynka83
2. črc 2014

Sestra v porodnici rikala, ze se timto cistenim vyprazdnuji streva pro snadnejsi pruchod porodnimi cestami. Porod pak zacne max. Do 24 hod. Nemuzu posoudit, rodila jsem 2x a ani jednou jsem nemela prujem. Drzim palce, at je to rychle 🙂

baruu1994
autor
2. črc 2014

Ja bych to uz mela rada za sebou 😵 no ale uvidime. Jako unavena to jsem ze bych usnula ale zrovna pred chvilkou me to chytlo zase. A tvrdne mi dost bricho..

katyxq
2. črc 2014

pravděpodobně se vyprazdňují střeva před porodem 😉 ... tak držím palce, ať poroběhne co nejpřirozeněji a jsi s ním pak spokojená

uztotakbude
3. črc 2014

Tak co? Už je dítko na světě?

luciebx
3. črc 2014

ja takhle prujmovala par dni pred porodem.... pak nez sme vyjizdeli do porodky tak sem se I pozvracela... telo se ti cisti a vyprazdnuje kvuli porodu .... hodne stesticka

baruu1994
autor
3. črc 2014

Tak jsem prave prisla od doktorky. Odloupla me a uz jen cekame na nasi malou princeznu kdy to prijde. Ale zacali me pobolivat zada a i mam bolesti jak pti menstruaci tak uvidime.

beandy
4. črc 2014

Tak já mám průjem dneska celej den a taky nevím o ničem že bych něco špatnýho snědla, protože se dost hlídám abych neměla salmonelu nebo campylobakterii. Jsem z toho taková nesvá, termín porodu mám až za 6 týdnů, myslíte si že bych mohla rodit o měsíc a půl dřív? 😒 Včera jsem byla na kontrole u doktora a všechno bylo v pořádku, CS mám 2, a prý se mám akorát vyhýbat fyzické zátěži.

baruu1994
autor
4. črc 2014

Ja uz ani nevim. Ale myslinlm si ze pokud to ma prijit prijde to.. a hlavne kdykoli. Ja uz mam 40+3 a nic. Na kontrole jsem byla otevrena na 1prst a i me odloupla. A stale nic 😒 ☹ tak jsem zvedava..

martinulinka
28. led 2016

@baruu1994 muzu se zeptat,kdy jsi nakonec porodila? 🙂 diky 🙂

tehulka1167
28. led 2016

@baruu1994 Já nejdříve začala mít boleti a asi po 2 hodinách se přidal průjem. Ona příroda ví 🙂 neboj,asi bych řekla,že brzy to na tebe přijde. Prujem jsem měla celou noc..

tehulka1167
28. led 2016

jeee to je nějaká stará diskuze 😀

martinulinka
28. led 2016

@tehulka1167 stara tedy je :D no jsem zvedava,ja zadne jine priznaky nemam,takze nevypada,ze by se neco chystalo 🙂 uvidime ;)

baruu1994
autor
28. led 2016

Az 7.7. 2014

martinulinka
28. led 2016

@baruu1994 díky za zprávu 🙂 takže nemusím plašit🙂

baruu1994
autor
28. led 2016

Jak u koho :D

zuzik24
16. črc 2018

Ahoj, obnovuji diskuzi, dnes v noci mi začal průjem a je mi na zvracení, do toho je malá strašně aktivní a tlačí mě podbřišek prakticky nonstop. Vím, že to může být předzvěst porodu (do toho tu máme už hodinu slušnou bouřku), spíš se chci zeptat, jestli už je to na to jet do porodnice nebo zbytečně plaším a mám čekat třeba na kontrakce nebo prasknutí plodovky, co myslíte? Děkuji za info 🙂

barchen
16. črc 2018

@zuzik24 Asi bych ještě počkala. Měla jsem u prvního to samé, akorát celý poslední měsíc. A stejně jsem ještě 7 dní přenášela.

masass
18. bře 2019

Ahoj, u nás doma používáme Enterol nebo Smecta. Snad pomůže 🙂

kristina0597
8. pro 2020

@zuzik24 zdravím, tak tohle je sice stará diskuze, ale přesně tohle mě teď trápí 😅 akorát mám teda šílený křeče bolestivý po celym břiše
Jak jsi dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru