Špiním po Hamiltonově hmatu, je to normální?

majkyj
7. črc 2014

Zdravím maminky. 🙂

Dneska mě dělali již po druhé Hamiltona. (Ani jeden bez zeptání, prostě ho udělali). První nebyl tak bolestivý a zdálo se mi, že to nic nebylo, dělali mi ho před týdnem a po něm mě odešla hlenová zátka. Dneska jsem byla na dalším (otevřená na 2 prsty, hrdlo 1cm) a od té doby bolesti břicha a prozatím slabé špinění (všimla jsem si toho tak před 10 minutama). Je to normální? Mám čekat, že už by to mohlo být? Že bych třeba do rána mohla odjet do porodnice? Jak jste to měly vy? 🙂

tkanicka
7. črc 2014

špinění je normální a to i bez hamiltona, čípek je hodně prokrvený. Já po druhém jsem porodila asi za 20 h. rodila jsem v 8 ráno a celiou noc jsem krásně spala, jen mě občas maličko pobolívalo břicho

petule246
7. črc 2014

@majkyj mně v porodnici u hamiltona upozorňovali, že po něm špinit můžu. Každopádně mi ho jeden den udělali (tuším kolem druhé odpoledne), špinila jsem po něm a druhý den v 8 ráno byl malý na světě. Takže držím palce!

bambulal1
7. črc 2014

mne ho delali taky v 10:00 a na druhý den ráno v 6 byl malej na svete. Špinení je normálny ale ak by si krvácela tak rýchle do porodnice.

majkyj
autor
7. črc 2014

@petule246 Děkuji! 🙂 Mě ho dělali tak cca v 15 hodin, špinit jsem začala před tak cca hodinkou. Dala jsem si horkou spršku, tak uvidíme. Snad už to vyjde! Pokud ne, mam jít ve čtvrtek na indukci. ☹ 🙂

petule246
7. črc 2014

@majkyj myslím, že by to už klapnout mohlo 🙂

majkyj
autor
7. črc 2014

Kéž by. Přenáším už 5. den. ☹ 🙂

vera_vila
7. črc 2014

@majkyj normální to je, měla jsem to také tak... a může se stát, že se v nejbližších hodinách rozjede porod... Uvidíš... Jinak mě ho dělala dr. také bez zeptání v pondělí v poradně a říkala mi, že možná ještě do večera porodím, ale malý se ještě týden potřeboval dopéct... Prý když do neděle neporodím, tak v pondělí mám jít na amnioskopii do porodky... No, a v sobotu krátce po půlnoci začaly stahy a za 3 hodiny byl malý na světě 🙂 Ne vždy zabere Hamilton hned, ale myslím, že ten druhý už by mohl být úspěšný 🙂

majkyj
autor
7. črc 2014

@vera_vila dekuji za info, snad se neco zacne dit. 🙂

majkyj
autor
8. črc 2014

Tak je mi až neskutečně fajn 😀 Pořád se nic neděje, takže to asi vidím opravdu až na ten čtvrtek. Miminku se prostě vůůůůbec nechce ☹ 🙂

anetaji
8. črc 2014

@majkyj Neboj se to je normální a pokud ti odešla hlenová zátka je vše na dobré cestě 🙂 Taky jsem měla hamiltona a slabě jsem zakrvácela ale nakonec jsem rodila až za týden ;) Takže ještě vydrž a pokud to bude ono určitě to poznáš 🙂

majkyj
autor
8. črc 2014

@anetaji No mě zátka odešla již před týdnem. A od druhého Hamiltona se pořád nic neděje, takže to opravdu vypadá na ten čtvrtek. 🙂

anetaji
8. črc 2014

@majkyj není pravidlem,že když odede zátka bude to hned ;) tak hodně štěstí 🙂

majkyj
autor
8. črc 2014

@anetaji ja vim, jen kdyz tu procitam ty vsechny nazory pod ruznymi fory a nejen tady na Konikovi, jak to skoro u kazde (rekla bych tak u 8 z 10) vyslo a do druheho dne mely odrodino at uz po Hamiltonovi nebo po odchodu zatky, chce se mi skoro brecet, ze musim byt proste ta vyjimka u ktere nic a nakonec porodim diky vyvolavacce.. 😀 🙂 vis? 🙂 a jinak dekuji.

anetaji
8. črc 2014

@majkyj
no jo tak to je u každé jinak 🙂 nevíš na kolik jsou otevřené atp .) zvlášt jestli je dítko setoupené 🙂

jolankka
4. srp 2014

ahoj holky mam otazku v patek jsem byla v nemocnici na prohlidce jsem 38 tyden a dnes jsem zacala trochu spinit je to spis kdyz jdu na zachod curat nevim co mam delat jsem z toho rozhozena ale co tady ctu tak jste to mela kazda jen nevim zda to neni divne kdyz me vysetrovaly v patek a dnes je pondeli

alcar
4. srp 2014

@jolankka mozna se chysta odejit hlenova zatka. Nicmene, abys mela jistotu, skoc si zitra na gyndu. Pro jistotu. 😉

jolankka
4. srp 2014

@alcar moc dekuju za radu nejak me to vydesilo spis jsem se bala aby nebylo nic miminku

alcar
4. srp 2014

@jolankka to si nemyslim, ke konci spini hodne zen. Ja tak spinila tesne pred odchodem hlenove zatky, pak jsem mela bolesti jako pri ms a pak ze me vypadl zulc. 😀 Ale jak rikam, pro klid duse si radsi skoc na gyndu. A angelsounds nemas, abys mohla poslechnout srdicko?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru