• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství mi rychle uběhlo. Měly jste takové pocity?

6. října 2008 
ahoj anuli, já mám vybrané Vítkovice, taky doufám že nebude stop stav, ale sestry radily prostě dojet a zkusit to. Tak uvidíme...
18. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, mám u sebe noťas, tak jen v rychlosti:
Terezka se nám narodila 17.9.2008 v 7:50, 3,850 a 52cm a je krásňoučká :grinning: Byla to rychlovka, holky nebojte se, všechno zvládnete a ve chvíli, kdy ten váš poklad uvidíte, na bolest zapomenete.
Až budu doma, napíšu víc, holky myslím na vás a přeji hodně štěstí u porodu, pa pá
19. zář 2008 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedááá limííííín gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já to tušila, že rodíš:slight_smile:)))))))))))))tak ať jste obě zdravoučký a těším se až budeš doma a napíšeš víc.....
19. zář 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, já už do této diskuse nepatřím, přispívám tady jen proto,že jsem tady psala naposled před porodem a od té doby, co jsem se vrátila z porodky nepřispívám nikam!!! No řeknu Vám, úplně se mi změnil život. A néjen mi, ale i mažovi a celé naši rodině. Vše se točí jen kolem Terynky :slight_smile: je to zlatíčko :slight_smile: .... a zaměstnává mě natolik, že na nic jiného není čas, ani na koníka moc ne, ale věřím tomu, že to bude lepší a lepší a budu tady častěji. Teď už to máme trošku naučené, myslím přebalování, kojení, spinkání.......tak snad budu psát častěji....
Ia. a anuli, svítí vám tady 42tt!!!!!! No nestrašte že přenášíte!!!
haninka: naše Terezky jsou od sebe jen o den :slight_smile:
Holky co máte Vaše mimísky v bříšku - držím vám pěstičky, ať máte rychlý a nekomplikovaný porod a my, které už máme porod za sebou bychom se měly přesunout do jiné diskuse: co takhle založit "Prvních pár dnů po porodu". Přidá se některá....???
6. říj 2008 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek