Těhotenství mi rychle uběhlo. Měly jste takové pocity?

limin
25. srp 2008

Ahoj holky, dnes jsem byla u Dr. a posunula mi tt na 14.9.!!!! A já si uvědomila, že mi to těhu hrozně rychle uběhlo......až je mi to vlastně trošku líto. Měly jste taky takové pocity? Hrozně se na Terynku těšíme, ale zároveň je mi líto, že těhu období končí......!!! Jsou to normální stavy nebo se mi bouří hormony???

mallorry
25. srp 2008

limin myslim, ze to je normalni, taky si nekdy rikam, ze se mi jako bude po brisku styskat, to kopani a celkovej ten "stav", ale vlastne miminko budeme mit uz u sebe, takze nevim, proc me to napadlo...takze ses normalni a mozna je to taky trosku takovej podvedomej strach, ze uz mimco budeme mit u sebe a zacnou povinnosti, to tehu bylo takovy bezstarostne ne? 😉 😀

limin
autor
25. srp 2008

mallorry, tos mě uklidnila........já už si začínala připadat vůči našemu mimi provinile!!!
To těhu bylo moc krásné a mimísek pořád se mnou a bylo to takové pohodlné, starala jsem se o něj a přitom jsem se nijak neomezovala...... 😀 teď už to bude jiný......ale ještě hezčí 😀 a bříško mu bude teda chybět, mám ho pořádný!!! Mám už 19-20 kg navíc.....!

mallorry
25. srp 2008

limin neboj to zvladnem! bude to zaprah prvni mesice, ale nase zlaticka nam to vynahradi🙂 ale je fakt, ze bez briska to bude zvlastni, clovek s nim zije devet mesicu, tak se stane soucasti tebe a pak zmizi...budem se moct pohodlne obouvat, ohybat, delat vsechno...nebudem se moct vymlouvat, ze sme tehotny preci🙂))))))))))))) no jo 😀 jinak ja mam 15 kg nahore...nic si z toho nedelej, musime pak po porodu zapracovat a bude to ok 😉 dej si nejake fotky do alba ne?

limin
autor
25. srp 2008

mallory: já se na to, co můžu a nemůžu taky někdy docela vymlouvala.....a někdy se mi to náramně hodilo 😀 😀 😀 ..... Koukám, že ty už to máš vyloženě za PÁR.......to já si bříška ještě chvíli budu užívat 🙂 ..ale klidně bych to s tebou měnila!!

mallorry
25. srp 2008

limin no mame to za par, zitra prvni termin, ale vypada to, ze budem prenaset, nic se u nas nechysta asi 🙂 jen si uzivej, co to da, je to krasny obdobi 🙂 ty jo v olomouci sem 4 roky bydlela, sem tam delala stredni skolu 😉

limin
autor
25. srp 2008

No a jakou? My tady máme něco speciál, žes tady jela až z mostu?

mallorry
25. srp 2008

limin nene, ja pochazim z kromerize...to je asi 50 km od olmika...ja sem chodila na sourkomou podnikatelskou obor cestovni ruch...jak se to menovalo ta obec...řepčín? 🙂 mam na olomouc krasne vzpominky 😵

limin
autor
25. srp 2008

Ahááá. No a jak ses ocitla v Mostě? Jo, jo, u nás v olmiku je hezky. Ale i V kroměříži máte moc pěkně 😀. Ty zámecké zahrady a taky jsem tam jednou byla v nádherném zámku a pak ještě v nějaké razírně mincí 😀 Budete mít s vaši drobečkem kam jezdit ne výlety, než mu ukážete maminčin rodný kraj 🙂

mallorry
25. srp 2008

limin no ja bydlim v litvinove, sem se sem vdala🙂)) ale bydlela jsem jeste v praze nekolik let🙂)) mamka mi rika, ze dal uz sem se odstehovat nemohla, litvinov je skoro u nemecka 😀 no s kromerizem se to neda srovnat, kromeriz je hodne historicke mesto, za to litvinov moc ne...nebo celkove mostecko, jak se tu tezi uhli, tak to tady tak krasny neni, ale zase tu sou ty krusny hory, coz je velke plus, to zas nebylo doma🙂 skoda jen, ze jsou rodice tak daleko, neda se to jezdit kazdej mesic...nejak to musime vymyslet 🙂

slunicko552
25. srp 2008

Ahoj holky,tak já když jsem porodila,bříško mi chybělo.Stávalo se mi dost často,že jsem ho hladila a pak jsem si uvědomila,že už tam prcka nemám 🙂 .

schwarzovka
25. srp 2008

slunicko552: jj vím o čem mluvíš, mě zase bylo divný proč nekope a on ležel vedle mě 😀 😀

haninka
25. srp 2008

Ahoj holky,
já se zas nemůžu dočkat, až bude prcek venku, nejrači bych rodila hned..a každej mi řiká, že jsem prdlá, ať jsem ráda kde je..když my se na něj tak těšíme 😀

pattie
26. srp 2008

Ahoj holky,
taky už to mám za pár a jsem na to hrozně zvědavá 🙂)

konja
26. srp 2008

Tak já jsem na tom stejně.Holčička je tři týdny na světě a mě se po tom břichu nějak stýská.Když jsem byla těhu tak jsem si přála už porodit a teď mě zas občas přepadne taková smutnivá z toho jak to bylo krátký.Jsou to asi vážně hormony.Dokonce jsem řekla manželovi že chci ještě jednoho prcka,no z toho málem spadnul ze židle 😀

sina
26. srp 2008

Holky já od včerejška přenášim a už se fakt nemužu porodu dočkat. Vlastně vůbec nevim o čem mluvíte. Těhotenství pro mě nebylo a není vůbec ničím příjemný a tak sem se těšila. 1. trimestr nevolnosti, migreny a virozy, 2. trm.v nemocnici a v klidu doma a třetí se nemužu ani hejbat. Fakt vám holky závidim, že ste si to užily a to stoprocentně na tom nejsem zdaleka nejhůř. Třeba ty mamky co musí celých 9 měsíců bejt v nemocnici.

katzi
26. srp 2008

ahojky, tak já jsem na tom podobně jako Sina. Teda já to zatím ještě nemám za "pár", ale už tak nějak do toho finále jdeme. Musím říct, že moje těhu taky nic moc (od začátku rizikový) a pořád jsem hlídaná, takže se už strašně těším až TO přijde a až budeme s tím naším mimčákem v porádku doma. Fakt se na to teď moc těším a říkám si, že budu šťastná i když malá bude celý dny řvát jako tur 🙂 No to jsou asi naivní představy 😀

sina
26. srp 2008

Jé to jsem ráda, že nejsem jen já špatná matka. Na miminko se moooc těšim, ale proč stále nechce ven? 🙂

slunicko552
26. srp 2008

Ahoj já jsem to měla stejné jako vy,když jsem byla ještě těhule.Po IVF jsem měla hrozně nafouklé břicho,potom mi zase trnuly nohy,takže jsem nemohla spát a ke konco mě prcek bouchal do třísel tak že mi bolest vystřelovala do noh 😠 .Ale po porodu se mi začalo stýskat.Myslím,že to je všude stejné 😉

apfele
26. srp 2008

ahoj, já jsem prožila krásné těhotenství, bez nevolností a jiných problémů. V pátek se dovím termín , kdy bych měla nastoupit do porodnice na plánovaný císařský řez, dle dr. to bude hned začátkem příštího týdne, takže už mi zbývá opravdu pár dní s bříškem. Jsem plná emocí - strach z operace, strach z toho zda budu dobrá máma, a zároveň štěstí, že budu mít konečně mimi u sebe, určitě mi budou chybět pohyby malého a i to bříško celkově, protože jsem vždy hrdě bříško vystrkovala 😉

pattie
26. srp 2008

apfele: tak to jsme na tom stejně, taky budu mít plánovaný císařský řez a asi se víc dozvím teď v pátek. Těším se a zároveň bojím. Ale říkám si, že když to zvládly všechny ženský přede mnou, tak to musím zvládnout taky 😀

mata35
27. srp 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Och, ja mám termín za týždeň, zatiaľ to na pôrod vraj nie je, zajtra idem na poradňu, tak uviídm, ale začína ma chytať depka, ako to dopadne, aký bude pôrod, aby sa niečo neskomplikovalo, ako to zvládnem. Chytám také stavy strachu a úzkosti. Vy nie?

slunicko552
27. srp 2008

Ahoj mata neboj,všechno to bude dobré.Stresy přenášíš na mimi tak se zkus uklidnit a těš se z toho,že za chvilku budete spolu 😉

miruskaaa
27. srp 2008

sina ja taky od vcerejska prenasim a uz me to nebavi ale ven se mu porad nejak nechce 😠

limin
autor
8. zář 2008

ahoj holky, před chvíli jsem se vrátila z poradyna a dr. mi jen potvrdila to, co mi sdělila už před 14-ti dny. Mimísek bude na světě už asi za týden 😀 😀 😀 .......jupííííííííí!!! Jen ve mě mě bojuje taková vnitřní nervozita......pořád si říkám co když už to bude za chvíli......a jak budu vědět, že už jsou to porodní bolesti..... no hrozný stavy, už aby to bylo za mnou......Manža teď nosí mobil pořád u sebe, doufám jen, že když mě to chytne dopol a on bude v práci, že stihne dojet domů.........Bojuje ve mě strach, zvědavost, radost........Jejda, já budu šťastná, až TO bude za mnou 🙂 taky to máte tak? Já si začínám připadat jako neschopná budoucí mamina........Nějaké depky na mě jdou ☹ ☹ ☹

animatua
8. zář 2008

ahoj, ja bych mela rodit za 14 dni a uz se po pravde nemuzu dockat. do ted bylo vsechno v poho ale minuly tyden se me udelaly strie na brise, vcera me pro zmenu strasne natekly nohy, v noci nemuzu spat, boli me zada... zaroven se ale bojim porodu a vim ze to budu chtit co nejvic oddalit.. ach jo 😉

limin
autor
8. zář 2008

animatura: já měla rodit až koncem září, ale Terynka je velká, takže to může být už za týden.....já bych to asi nechtěla oddálit, ale přiblížit, ať už to mám rychle za sebou. Strie mám všude, přibrala jsem už 22kg!!! Poslední měsíc jdou ty kila fakt nahoru!!! Ještě týden a rodím slona 😀 😀 😀 !!!

gabka.d
8. zář 2008

Ahoj holky, tak já to nemám tak úplně za pár, ale máme taky větší holčičku, takže ji čekáme dřív 😀
Strie, depky, nervozita, strach, přiblížení, oddálení, těšení, .........vím o čem mluvíte, já to mám všehno dohromady 😅

limin
autor
8. zář 2008

gabka.d: já ty stavy měla průběžně a každý zvlášť, teď je mám ale všechny dohromady.........a ještě představa, že jdu každým dnem roditt!!! Kdyby to šlo naplánovat zítra na ráno......ale já jdu rodit přirozenou cestou, tak čekám a čekám, až se Terynce bude chtít.......když mi Dr. řekla, že každým dnem, pořád se pozoruju a hlídám každičké píchnutí........to je k zbláznění 🙂 😀 😝 😲 😠 😎 🤐 😵 🙂

janeyzelvicka
8. zář 2008

Tak jsem sem z nostalgie zašla 🙂 holky, pokud to jde, hlavně se pořádně vyspětě 😀 nejvíc mi vadí přerušovaný spánek, když se Kristýnka budí na krmení a to je ještě zlatá, že spí docela dlouho.
Jinak někdy si taky ještě neuvědomím, že už to mám za sebou, přece jen 9 měsíců je dost, takže včera jsem si dala na břicho studený talíř s večeří a tak si pololehla na záda a hned mě napadlo: Nebude tam mimi zima v bříšku? 😀 Pak se koukám vedle a hele, mimi už tam leží na taťkovi a koukaj se na sebe 😀
A hlavně vám přeju pohodové porody a úžasné děti 😉

krista
8. zář 2008

Holky koukněte sem, podobné téma 🙂
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru