V 38+6tt otevřená na dva prsty volně, bude to do pár dnů?

monca222
24. únor 2014

Holky, dnes jsem byla na kontrole a jsem otevrena na 2 prsty volne, jsem v 38+6 tt a osledni 2dny me zvlastne poboliva bricho jako pri silne mentsruaci a tvrdnuti prichazi taky celkem casto, myslite, ze to bude do par dnu nebo muzu nakonec jeste prenaset? Termin mam ted ve ctvrtek 27.2. Moc diky. 🙂

ema1984
24. únor 2014

To asi netuší nikdo.

aideen
24. únor 2014

To je fakt neřešitelná otázka 🙂 Můžeš a nemusíš. Někdo takto chodí i měsíc, někdo ne 🙂

ange_de_la_morte
24. únor 2014

no můžeš si hodit kostkou, nebo počítat hwězdy 😀 né wážně to ti nikdo nemůže říct, to že tě pobolíwá břicho je normální - to můžou být poslíčci ( já je měla od 31tt ). Některé holky s twým nálezem chodí i měsíc, nebo se můřeš pomalu otwírat a porodíš třeba w neděli, a nebo ti ještě dneska wečer praskne a woda a je uplně jedno jak moc jsi otewřená 🙂 Tohle ti fakt nikdo neřekne ( omlouwám se za ,w,)

tehulka12
25. únor 2014

@monca222 spíš přenášet nebudeš,ale 100% ti to nikdo nezodpoví.Tak přeju,ať je to brzy.

hanna1170
25. únor 2014

Ahoj já jsem měla tytéž příznaky 14 dní před porodem. Ale jak píšou holky, může to být brzy, ale taky si třeba ještě počkáš. Každopádně to už nebude dlouho trvat 😉

monca222
autor
1. bře 2014

Dneska v noci jsem myslela, ze vyrazime do porodnice, ale asi to byli jen poslove nebo nevim. Sice to bylo pravidelne po 5 min vzdycky mi stvrdlo brisko a bolelo v krizi a v podbrisku a zase to do 40 sekund odeslo, trvalo to takto hodinu a po hodine se zacali intervali prodluzovat na 15min az to uplne odeznelo a nebo to bylo tak slabe, ze jsem to ani nevnimala. Sla jsem tedy spat a cekala co bude a ono porad nic. Plodova voda mi jeste neodtekla. Na kontrolu jdu v pondeli. Dnes mi brisko jen tvrdne a je to temer bez bolesti. Tak co myslite je to na ceste? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru