Za jak dlouho nastává porod po odchodu hlenové zátky?

alisek
27. dub 2013

Za jak dlouho nastává porod po odchodu hlenové zátky? jsem 36+2 tt.

romantika
27. dub 2013

je to individualni mne do tri dni pak jeste praskla voda. kdyby tak ale 36+2 uz je fajn. Ale myslim, ze nekdo kdesi psal ze mu odesla i mesic pred porodem. Je to velice indvidualni, pockejte co napisi ostatni. Me odesla zatka, za 3dny praska voda a za dalsi dva dny museli vyvolat protoze se zadny porod nespustil. Odchod zatky nevadi, prasknuta voda jiz ano, to je pak nejakych 48 hodin max. cekani aby pak dite nedostalo infekci.

aligator
27. dub 2013

Já porodila asi 15 hodin od první várky🙂) Ale až po termínu, takže to je asi jiná situace...

duracell79
27. dub 2013

Mně odcházela postupně...cca 4 týdny před porodem 🙂 Poslední odešla cca týden před. Hodně štěstí 🙂

luczinek
27. dub 2013

já ji ani nepostřehla 😀 přišla jsem z kontroly od dr s tím,že to na porod vůbec nevypadá,v noci jsem běhala pořád na malou,pak jsem se zase kolem půl 4 ráno zvedla,že půjdu a praskla voda,malý se narodil do 4 hodin.Fakt jsem žádnou zátku nezaregistrovala.U prvního jsem cosi postřehla,cca týden před termínem,ale dělali mi nakonec císaře po neúspěšně vyvolávaném porodu kvůli vysokému tlaku.

coxa
27. dub 2013

u prvního to bylo 24 hodin, u druhého 12 hodin

teerka
27. dub 2013

pamatuji si to přesně, kolem 12 odešla a večer se dcera narodila. Takže cca za 8 hodin

ashlee
27. dub 2013

me odešla večer a pak jsem začala rodit.u druhyho mi i za par hodin praskla plodovka.

kikimaruska
27. dub 2013

Mě odešla v 00.05 hod a malý byl ve 03.07 na světě... 🙂

pajuska87
27. dub 2013

Mě nastal porod do 2 dnů 🙂

romcovaklarka
27. dub 2013

Mně zátka předem neodešla ani u jednoho porodu a prvního jsem rodila 2 dny před termínem (akutní sekce, ale porod začal spontánně) a druhou jsem porodila spontánně 9 dní před termínem. Ani zátka neodcházela ani plodovka mi nepraskla.

mamkamarketa
27. dub 2013

Me odesla az pri 5cm

vojtisek2007
27. dub 2013

mě odešla jedinkrát ze tří těhu a to 3týdny před porodem

sasina1982
27. dub 2013

mě odešla pouze u prvního těhotenství, asi dva dny před porodem...u druhého nic...

lv
27. dub 2013

u prvního mi vůbec neodešla, u druhého ráno a večer jsem rodila /ale po termínu, v poledne v poradně hamiltonův hmat/

qitecek
27. dub 2013

Mne zacala odchazet cca v utery-stredu a ve ctvrtek pred pulnoci zacal porod (kontrakcemi po 5min).Vodu mi pichli na sale.Bylo to ve 40tt.

kaatulkaa
27. dub 2013

U prvního 3 hod před tím než byl na světě a u druhého vůbec - narodila se dřív.

olcab
27. dub 2013

u prvního mi odešla cca 6hodin před porodem a u druhého 3 dny před porodem

andy80
27. dub 2013

mě odešla dva dny před porodem u prvního a tři týdny před porodem u druhého

ange_de_la_morte
27. dub 2013

Mi odešla zátka až během porodu a to sem rodila 8 dní po termínu

aktaka
27. dub 2013

Mně odešla den před porodem, v den porodu jsem byla 36+0

paolin
27. dub 2013

Při prasknutí plodovky 🙂

pincola
27. dub 2013

Mě až při porodu🙂

anetadr
27. dub 2013

Ja byla v pondeli (jiz hospitalizovana kvuli tlaku) zavrena uplne, vecer mi odesla zatka a rano jsem byla otevrena na 2cm. Pak mi porod kvuli tlaku vyvolali, tak nevim, jak by to dopadlo, ale asi by to dlouho netrvalo.

tadlen
27. dub 2013

3dny pred porodem

evelp
27. dub 2013

to je hrozně individuální, mě ani neodešla na jednou, odcházela cca na 3x (cca 4 dny dohromady)a poslední bylo noc před porodem, pak mi praskla voda

kimby
27. dub 2013

Jak je psáno již od holek výše, je to hodně individuální, mám za sebou 1 porod a hlenová zátka mi odcházela v den porodu, ve 4hod ráno, v 7hod ráno odjezd do porodnice, ve 14hod porod. Plodovou vodu mi museli pomoci prasknout až při kontrakcích v porodnici.

karminka
27. dub 2013

Mě odešla ve čtvrtek dopoledne a syn se narodil v pátek před půlnocí

kudlakova22
28. dub 2013

mě odešla asi když mi prdla plodová voda doma a rodila jsem za 44 hodin, vše v porodnici,..40+0tt

quiquo
28. dub 2013

mě odešla 33+4, za 3 dny nato mi začalo být zle, pádila jsem do nemocnice, kde mi zastavovali porod, dcera se nakonec narodila 35+4

milmic
29. dub 2013

Moje dula tehdá mi řekla, že do 2-3 dnů. Prý maximálně týden. Já jsem nakonec vydržela další 3 týdny (přičemž lékař mi odchod hlenové zátky po mojí domněnce potvrdil), z čehož byla dula značně v šoku.
Takže individuální.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru