Bačkory do 1. třídy, jaké kupujete?

slavistka
26. črc 2014

Kupujete bačkory,sandale či jake boty do 1.tridy?Doted ve skolce mel syn backurky,ale ted ty vetsi velikosti mu moc nesedi,jsou uzke,tak si rikam,ze zmenime,ale na co?

samasa
26. črc 2014

doporučuji Befado...ty jsou hodne pohodlne a dlouho vydrží... a daji se sehnat i za dobrou cenu 🙂

frantiska85
26. črc 2014

@samasa Befado se synovi rozpadly první den. Upadl suchý zip.

samasa
26. črc 2014

@frantiska85 tak vidíš..jak na co natrafiš... u nás je syn nosil rok, než z nich vyrostl ...a teď je nosí mladší syn...počítám s tím, že ponosí i nejmenší 🙂

krystalka
26. črc 2014

Taky budeme kupovat Befado, teď jsme je kupovali 2 roky do školky i na doma a ani jednou se nám nezničily dřív, než z nich vyrostl, naopak ještě jsem je předávala kamarádce, měla to pro holčičku jako tenisky na lítání po zahradě...měli jsme jak ty na gumičku, tak ty se suchým zipem a pokaždé mi bylo fakt líto, že už z nich vyrostl, jak byly ještě pěkné, nikdy se ani neprodřely, jako ty klasické látkové bačkůrky, ty navíc syn pokaždé strašně sešmajdal, Befado po několika měsících pořád vypadají jako nové 🙂

krystalka
26. črc 2014

@frantiska85 - tak to mohl být zrovna nějaký kazový kousek, my jich vystřídali už fakt hodně a tohle se nám nestalo ani jednou....

prochi
26. črc 2014

Náš měl v první třídě sandály z léta a letos to uděláme stejně. Noha už mu neroste tak jako dřív, kdy z nich za léto vyrostl 😉
Jinak ostatní děti nosily různě, někdo klasický bačkůrky, některý i přes nedoporučení učitelky - nemůže to ovšem nikomu výslovně zakázat... obyčejný "crossky" od větví, někdo nosil i klasický pantofle už... náš by se v nich zabil, lítá jak pošuk. Takže za mě sandále, jen u nás nesmí mít černou podrážku, tak sme vybírali se světlou.

petrajurinova
26. črc 2014

náš mladý měl na začátku 1. třídy klasické bačkory - má širokou nohu, ale jeden český výrobce dělá bačkory širší, které mu sedí (nevím název výrobce, objednávají je v místním obchůdku specializovaném na zdravou dětskou obuv), vydržely mu do pololetí, pak mu dost povyrostla noha a nevlezl se do nich, tak jsme koupili zdravotní anatomicky tvarované cukle, které mu perfektně sedí na noze (takže i při pobíhání po chodbě mu drží na noze) a je s nimi spokojenější - připadá si už jako velký.

http://www.detske-boticky.cz/domaci-obuv-1/data...

krystalka
26. črc 2014

@petrajurinova - tak to my máme zase opačný problém, má úzkou nožku a ze všeho vypadává... 🙂 , ale Befado mu sedí dobře...jinak s botama máme obecně problém, že když je to dostatečně velká velikost, tak je to moc široké...

petrajurinova
26. črc 2014

@krystalka my zase kupujeme boty o dvě čísla větší na délku, protože ty, které by měl mít podle délky dobré, má úzké a nohu do nich nenacpe.

slavistka
autor
27. črc 2014

dekuji moc za odpovedi,my jsme meli tenisky Befado,tak ze bych zkusila najit neco do skoly...jeste dotaz,nepoti se v tom moc noha,jak je to uzavrene?Klasicke pantofle zatim ne,to by se prerazil...

krystalka
27. črc 2014

@slavistka - tak našemu Jiříkovi se potí noha snad ve všem, ale on nechodí, ale zásadně lítá jako blázen 😉 , ale rozhodně se mu v tom potí nožka o dost míň, než v těch klasických bačkůrkách....ty Befado mají zespodu odvětranou podrážku, mají tam takové dírky.....

krystalka
27. črc 2014

@slavistka - jinak, my jsme měli už víckrát tyhle a spokojenost velká 🙂 http://www.befado-cz.cz/cz-detail-983925-befado...

smardik
27. črc 2014

ve školce mají oba kluci Befado a počítám že i od školy je budu pak kupovat, jsem s nimi spokojená

slavistka
autor
27. črc 2014

tak dekuji,vyreseno,pujdeme do befado,me se libily,akorat jsem si rikala,jestli nejsou jakoze tluste a nepoti se v nich noha,tak kdyz maji tak vyborne recenze,jdu do nich🙂fakt dekuji

gilotek
27. črc 2014

befado není ale moc pro širokou nohu, tedy alespon syn by tam nohu nenarval.

hpaja
27. črc 2014

Taky jsem oběma koupila Befado a jsem spokojená já i děti - ve školce jim vydržely celý školní rok, kdyby nerostly nohy, mohly by je ještě mít, nejsou prodřené. Pro syna jsme vybírali dlouho, má vysoký nárt a všechny ostatní ho škrtily. Tyhle jsou se širokou gumou přes nárt a padnou mu parádně. Nohy se jim v tom tedy i přes odvětrání podrážky potí, ale potily se jim i v jiných bačkůrkách.

krystalka
27. črc 2014

@gilotek - no na širokou nožku asi moc ne, to je fakt, náš syn má nožku úzkou, ale v kombinaci s vysokým nártem, takže vybírat pro něj boty, je někdy dost dobrodružství....ale Befado mu sedí skvěle, neplave mu v nich noha, ani ho neškrtí přes nárt, navíc mají krásně ohebnou podrážku...