Botičky Baren Schuhe. Jsou s atestem?

p_oise
6. čer 2011

Nemám moc času se probírat diskusemi, proto se předem omlouvám, pokud se o těchto botičkách někde píše. Chtěla bych se zeptat: 1. Zda i tato značka dětských botiček je s atestem jako Elefanten, či nikoliv? a za 2. Jaký je váš názor maminky na tyto botičky?

mamkamarketa
6. čer 2011

@p_oise ahoj. jsem temer presvedcena,ze atest nemaji,ale zase je vyrabi nemci,tak doufam,ze spatne nebudou. syn ma od nich sandalky a nosi je jako backurky ve skolce. prijdou mi mnohem lepsi nez klasicky backory 😉 ja s nima problem nemam 🙂 treba ja osobne nejsem zastancem ''zirafy'' certifikat kvalitni obuvi udeluji sevci,takze to je pouze certifikat,ze material je vhodny 🙄 😒 takze za me baren shuhe ano,ale zase bych je dala jako boty na stridacku 😉

luthien.k
6. čer 2011

@p_oise, stejně jako @mamkamarketa od nich máme sandálky na doma a myslím, že jsou dobré, on certifikát ještě neznamená kvalitní obuv, chce to hlavně zdravý rozum při výběru botky, podívat se na materiál, ohebnost podrážky, tvarování vnitřku botky... Ty naše sandálky mají příjemnou stélku, ohebnou podrážku, kožené měkké přezky... Když jsem viděla některé boty s žirafou, tvrdé, neohebné, vysoká podrážka atd., tak jsem si na takové certifikáty a atesty udělala vlastní názor 😒

p_oise
autor
6. čer 2011

My máme víceméně botičky značky Essi a upřímně - když srovnám sandál Essi a Baren Schuhe, volila bych ty druhé. Zdají se mi lépe propracované pro dětskou nožičku. Navíc mezi sandálkem Baren Schuhe a Elefanten nevidím rozdíl. Příjdou mi dělané stejně, takže je koupíme právě na doma místo bačkůrků.

usounek25
6. čer 2011

syn je také nosí, měli jsme tenisky a teď máme sandálky. Jsem spokojená, splňují vše co má mít dobrá botička a cenově jsou přijatelné, ikdyž nemají atest Žirafy. A jak už tu bylo zmíněno, boty které tento atest nemají nemusí být špatné. Opravdu se chce dívat na určitě vlastnosti, které by každá bota měla splňovat a ne jestli má atest. Tím nechci říct, že boty s atestem jsou špatné, také jsme měli a byla spokojenost., jen si myslím, že někdy se platí i za to, že ta bota ten atest má a co si budeme povídat ceny za některé dětské boty jsou nechutné, zvlášť když je děcko nosí jen pár měsíců a pro druhé už je většinou neužiješ.