Botičky Befado - jaké máte zkušenosti? Doporučujete?

ivca_doubek
16. kvě 2012

Včera jsem na netu narazila na dětské botičky Befado, hledala jsem pro syna něco na běhání po zahradě, aby mi nelikvidoval kožené botičky. Líbí se mi, ale bohužel nemám nikde poblíž možnost si je prohlédnout naživo. Osvědčily se vám? Jak dlouho vydržely? Jsou opravdu kvalitní? Moc děkuji za zkušenosti!

jmisa
16. kvě 2012

Kupujeme od nich bačkory a tenisky a jsme spokojení,máme již několikáté a ještě jsem neměla poruchu. Jen pozor, jsou trochu větší a není u nich potřeba velký nadměrek.
Dobrá je tabulka tady na stránkách, je to tam už s nadměrkem, takže stačí najít velikost nožičky a kouknout na příslušnou velikost.
http://www.backorky.cz/clanky/vybirame-spravnou...

llllucka
16. kvě 2012

Na zahradu nebo jako bačkory na doma je to ideální.Určitě doporučuju🙂

slavicky
16. kvě 2012

Máme taky a jsme spokojení 🙂 v klasických bačkůrkách měla malá furt zpocenou nohu, tyhle krásně větrají 😉 a to jsme máme uzounkej kotníček a tyhle nám krásně drží...

mates22
16. kvě 2012

Naše první zkušenost špatná, dceři rozedřely malíček do krve, v létě, dostala se jí tam infekce................byly špatně ušité, ten šev nebyl začištěný, takže jsem na ně zanevřela. Ale letos jsem jim dala ještě jednu šanci, koupila jsem plátěnky a balerínky holce a klukovi plátěnky na zahradu a nechtějí je vyzout, takže globálně dobré, špatný kousek se asi holt najde všude

dlabinecka
16. kvě 2012

Za nás taky dobré. máme bačkorky a plátáčky-tenisky, a maximální spokojenost.

brusinka.pusinka
16. kvě 2012

doporučuji jsou užasné moe malá je miluje 😀 jak bačkůrky tak sandálky a i tenisky 😵

pepibubu
16. kvě 2012

Bačkorky a pláťáčky a super 🙂

klara.t
17. kvě 2012

Taky doporučuju. Jsou super. Byly to naše první bačkůrky, pak jsme měli i tenisky a uvažovala jsem i o sandálkách. Ted máme zase tenisky. 🙂

garfie
17. kvě 2012

Používáme je jako papučky a jsou bezva.

lamarika
17. kvě 2012

Do teď maximální spokojenost. Máme již čtvrtý, ale tyhle z nové kolekce jsou nějaký nedořešený. Trhá se mi na nich látka

pajapoj
17. kvě 2012

taky je máme, používáme na zahradu a na ven když jdeme na kolo-odrážedlo a to teda botičky dostávají dost zabrat, ale drží pěkně
takže já jsem spokojená a jsou opravdu větší než ostatní (my máme 26 a normální jarní máme od Bati 27 a ty Befada jsou větší než ty Baťový

alisek
9. srp 2012

spokojenost,pěkný design akorát mi přijde, že se mu v nich docela potí noha, máte taky takovou zkušenost?jinak bačkůrky jsou super

gabin6
9. srp 2012

Syn má velikou a širokou nohu, trpí potížema dlouhých kostí, bačkory Befado jsme zakoupili a vůbec jsme se nevyspali. Naříkal si, že ho bolí nohy. Pak když nosil Befada, tak si naříkal, že mu jsou malé u nártů. Tak jsme zakoupili bačkory Fare a již spíme celou noc a žádné problémy. Ale jinak je kupují hodně, vidím je dost ve školce, na hřišti... Opravdu to chce vyzkoušet, každé dítě je jiné. Je to moje zkušenost.

hojda
9. srp 2012

berem je jako botky na chvilkové použítí, nebo třeba do písku a jsou ok, jen jsem se dozvěděla, od paní, která je přes net prodává, že pod jednou velikostí se skrývá několik délek stélky☹, takže při objednání přes net, to chce opravdu hodně dobře měřit danout botičky a nespoléhat na číslo velikost. ☹

map07
20. zář 2012

za mě doporučuji! Synovi je 3,5 roku a nosí vel. 29 a má širokou nohu, takže kupujeme jen ty se sucháči, ty nazouvací a s gumičkami nám jsou úzké, ty se sucháčky super a uměl si je hned sám obouvat. Ještě mají v podrážce i takové "odvětrání", takže se tolik nožička nepotí. Na léto měl kecky-plátěnky taktéž na sucháče a naprostá spokojenost! vydržely písek, kolo, odrážedlo...., mají pogumovanou špičku, jsou ohebné, pevný opatek (doteď pevně drží, žádné sešlapání ikdyž si to sám obouvá už několik měsíců). Jsem s nimi fakt spokojená, vydrží a že syn je na boty opravdu pořádný ničitel. Teď jsou ještě alternativou k nim Rebut, ty jsou dost podobné (teda podle internetu, naživo jsem je bohužel neviděla), mají ty samé certifikáty a jsou ještě levnější, ale jestli jsou to stejné držáky to zatím nevím, ale příští bačkorky asi od nich vyzkouším, protože navíc mají koženou stélku oproti Befadu. Ale za mě 100% Befado doporučujeme!! A letní kecky příští rok budou opět Befado.Je pravda, že kdo je zvyklý na Superfity a spol., tak mu asi budou připadat těžké, ale jinak opravdu spokojenost 😉

befado
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lck79
21. bře 2013

Super, papučky a tenisky od jara do podzimu kupujeme jenom Befado.

pinkpet
1. dub 2013

Kupujeme backurky a tenisky a super!!!!

eatygrenee
1. dub 2013

super

kimby
1. dub 2013

tenisky jiz nekolikate(na lepiky) a velka spokojenost (zahrada, pisek, skolka, odrazedlo), backurky maji odvetravani, dokupuji do boticek vlozky do bot (primo od Befada za 18kc), zmensi nadmerek a jsou jeste pohodlnejsi. Mame prodejnu ve meste. Vseobecne jsou vetsi, maji pevnou patu.... Proste spokojenost za tim ucelem,ke kterym je kupuji.

pudlenka
11. bře 2014

máme od nich ve 12 měsích první bačkůrky a jsou super. malý má úzkou nožku, pro širší nožičky asi vhodné nejsou.

milin
11. bře 2014

Dobrý den,
moje tchyně prodává Befada již několik let. Naše malá v nich vyrostla a nosí je i teď. Jsou nádherné barvičky kombinace vše možné. Samozřejmě mají atest. pokud budete mít zájem zašlu Vám klidně na ni kontakt a na jejich stránkách si o těhle botičkách přečtete vše. má krásný výběr 🙂 Nechci dělat reklamu samozřejmě.

zuza01
11. bře 2014

Bačkory supr, sandálky a tenisky už od Befada nekupuju, malá měla rozedřenou nožku, ty nám nesedly.

kasparci
11. bře 2014

Pro nas nejlepsi! Maji krasne mekkou podrazku,narozdil od jinych bot s zirafkou. Pro nas lepsi i nez fare.

pajafra
11. bře 2014

Kupujeme několik roků - papučky, balerínky, tenisky (na suchý zip, na zavazování se dcerce špatně obouvaly), naprostá spokojenost, žádná reklamace. Jen sandálky nekupujeme, ty mi do oka nepadly. Jsou opravdu větší, ale zase jak který vzor - je potřeba osobně botičku přeměřit a nespoléhat se na uváděnou délku stélky od výrobce.

clare01
18. bře 2014

Befada super, kupujeme , tenisky na písek nebo na kratší špacíry, jinak mám raději pevnou koženou botu samozřejmě šněrovací, když je teplo tak potom pevné sandálky a ty zrovna Befado mají dobré, akorát střihově nám posledně moc nesedly, jinak jsou myslím v pohodě.
Ze sandálků máme rádi KTR česká výroba se žirafkou. Mají fakt úžasné vzory , jsou barevné, veselé, mají více střihů takže vždycky vybereme.

makinafighter
12. kvě 2014

Ve svých letech nosím tenisky Befado, protože mě zaujal jejich design. Nemůžu si je vynachválit - beru je i na delší túry. Noha je v nich jako v bavlnce, nebolí, nepotí se. Prostě pecka! Můžu říct, že snad pohodlnější chození než v Adidaskách nebo snad i Converskách.

elenapeterkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz