• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Botičky do kočárku pro cca 10měsíční dítě, kupujete?

29. listopadu 2013 
Milé maminky, můžu poprosit o radu.Kupujete dětem do kočárku zimní botičky když ještě nechodí, cca v 10 měsících, přemýšlím zda koupit, či nohy zateplit jen ponožkama z vlny a capáčkama, zatím máme kombinézu i s capíky ale ta bude brzo malá.Malý má dost uzounké drobné nožky a zimní boty mi přijdou dost masivní abych mu nějak nezničila klenbu, no nevím taky je to investice, jak jste to řešili vy?Většinou kamarádky už boty normálně na ven v tomto věku dávali...děkuji.a taky si ty boty snaží sundat tak nevím jestli si zvykne...děkuji
29. lis 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my do kočárku boty nakupovali. je spousta různých zateplených ponožek, botiček ala válenky pro nechodící mimča, aby jim bylo teplo na nožičky, když ještě nechodí a kombinézu už mají bez ťapek, stejně bude ještě i ve fusaku :wink:
29. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, ja bych rozhodne boticky, dokud nechodite, nekupovala....za me jsou to zbytecne vyhozene penize, resila bych to teplymi ponoztickami, treba pletenymi....
29. lis 2013 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že pokud nehodláte v zimě capkat, je to zbytečný.
29. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dekuju, ono ty boticky vypadaji zase pekne :slight_smile:, ale nevim asi ještě tedy počkám.
29. lis 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alesea a taky babičky se pořád ptají, proč už nemá botičky... :slight_smile:
29. lis 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alesea moje dcera ma od Lodgeru fleesove capacky :slight_smile:
29. lis 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alesea mame 1r a uvazovala som ci kupim boticky :slight_smile: nakoniec som kupila v H&M teple papucky a valenky - a tie valenky mi pridu aj tak prilis velke do fusaku. Takze za mna ponozky alebo capacky :slight_smile:
29. lis 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koupila kožené měkké botičky vevnitř s beránkem. Nehrozilo, že by malé prochladly nožky. Jsou to capáčky, ne boty s podrážkou a sehnala jsem je v prodejně s koženým zbožím - bundami, kabelkami a tak. Byly super a mám je schované, to je věc, která se může dědit donekonečna.
29. lis 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Určitě nekupovat tvrdou botku pro nechodící dítě do kočárku..ano, vypadá to hezky, ale kdyš dítě ještě nechodí, tak enmá mít chodící botky na nohách...ta botka mu brání v růstu a vývoji nožičky :wink:
29. lis 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak dekuju jeste ze jsem je nekoupila zatim
29. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek