Botičky do kočárku pro cca 10měsíční dítě, kupujete?

alesea
29. lis 2013

Milé maminky, můžu poprosit o radu.Kupujete dětem do kočárku zimní botičky když ještě nechodí, cca v 10 měsících, přemýšlím zda koupit, či nohy zateplit jen ponožkama z vlny a capáčkama, zatím máme kombinézu i s capíky ale ta bude brzo malá.Malý má dost uzounké drobné nožky a zimní boty mi přijdou dost masivní abych mu nějak nezničila klenbu, no nevím taky je to investice, jak jste to řešili vy?Většinou kamarádky už boty normálně na ven v tomto věku dávali...děkuji.a taky si ty boty snaží sundat tak nevím jestli si zvykne...děkuji

blahova_andrea
29. lis 2013

my do kočárku boty nakupovali. je spousta různých zateplených ponožek, botiček ala válenky pro nechodící mimča, aby jim bylo teplo na nožičky, když ještě nechodí a kombinézu už mají bez ťapek, stejně bude ještě i ve fusaku 😉

ventilkova
29. lis 2013

Ahoj, ja bych rozhodne boticky, dokud nechodite, nekupovala....za me jsou to zbytecne vyhozene penize, resila bych to teplymi ponoztickami, treba pletenymi....

deenyska
29. lis 2013

Taky si myslím, že pokud nehodláte v zimě capkat, je to zbytečný.

alesea
autor
29. lis 2013

jo dekuju, ono ty boticky vypadaji zase pekne 🙂, ale nevim asi ještě tedy počkám.

alesea
autor
29. lis 2013

@alesea a taky babičky se pořád ptají, proč už nemá botičky... 🙂

mitote
29. lis 2013

@alesea moje dcera ma od Lodgeru fleesove capacky 🙂

xsenova
29. lis 2013

@alesea mame 1r a uvazovala som ci kupim boticky 🙂 nakoniec som kupila v H&M teple papucky a valenky - a tie valenky mi pridu aj tak prilis velke do fusaku. Takze za mna ponozky alebo capacky 🙂

zazana81
29. lis 2013

Já jsem koupila kožené měkké botičky vevnitř s beránkem. Nehrozilo, že by malé prochladly nožky. Jsou to capáčky, ne boty s podrážkou a sehnala jsem je v prodejně s koženým zbožím - bundami, kabelkami a tak. Byly super a mám je schované, to je věc, která se může dědit donekonečna.

boban
29. lis 2013

Určitě nekupovat tvrdou botku pro nechodící dítě do kočárku..ano, vypadá to hezky, ale kdyš dítě ještě nechodí, tak enmá mít chodící botky na nohách...ta botka mu brání v růstu a vývoji nožičky 😉

alesea
autor
29. lis 2013

tak dekuju jeste ze jsem je nekoupila zatim