• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Botičky Keen. Máte zkušenost?

26. ledna 2016 
Dobrý den. Zajímaly by mě vaše zkušenosti s dětskými botičkami Keen. A taky mě zajímá číslování - našla jsem, že Keeny bývají většinou menší, takže se musí brát klidně o 2 velikosti větší. A taky že údaj v CM na botičce znamená, na jakou nohu jsou určené. Objednala jsem je teď malému na jaro, nožičku má 13 cm, tak jsem vzala US8 - EUR 25 - 13 CM, tak doufám, že nám budou :grinning: :frowning2:
18. led 2011 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, která máte pro děti Keeny, poraďte jaké jsou sandálky? Jsou dobré pro dítě na chození? Díky moc.
22. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona ahoj.ja jsem na Keeny koukala,ale popravde se mi nelibi jak jsou gumovy :unamused: jako vzhledove se mi desne libi,to jo,ale myslim,ze ten material asi nebude nejvhodnejsi. ze stejnyho duvodu neuznavam boty crocs. vzhledove bych si vybrala to jo :grinning:
22. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa tak mi poraď jaký mám koupit synovi s pevnou patou nad velikost 26 aby byly trochu sportovňějsí? Jsem bezradná :(. Na superfity jsem nedala dopustit a už je podruhé reklamuju. Fare a Essi nechci a Baťa vůbec. Ach jo. Teď už žádnej výběr není. Zbývá jenom keeny :(
22. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pro sveho 6leteho jsem koupila Keeny, jsem nadsena, nechce je sundat :wink: opravdu doporucuji, mame sandale s tou pogumovanou spickou..
22. čer 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keenky nosím já (syn má zatím malou nohu), mám sportovní sandály a teplé vysoké zimní boty a jsem naprosto spokojená, až budou i synovi, tak mu je nejspíš taky koupím, když mu budou sedět.
23. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já holky nakonec zvolila celokožené primigi sandálky. Keeny jsou skvělé, ale přijde mi na ně ještě malý, tak je dostane asi až příští rok. Jinak souhlasím. Manžel je má a jsou skvělé a vydrží.
@luthien.k a já jsem viděla i hrozně pidi midi keeny, tak je určitě na Vás dělají taky,ne?
23. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Zkuste se podívat do Humaniku na Kovi...máme je a velká spokojenost.
23. čer 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona syn ma ted ecco 25 a jsou taky super. ja osobne superfity nemam rada :unamused: jeste mame radi geox :wink:
23. čer 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa děkuju moc. mám objednaný ty primigi. vypadají moc dobře. příští rok ale půjdeme koupit opravdu do kamenného obchodu s předstihem. Jinak já ze superfitama vždy super, ale teď jedny sandálky jsou úplně na pytel. Paní mi vrátit peníze nechce, tak se jí to asi hrozně vyplatí 3x to reklamovat. Stejně to vždy udělá stejně.
Jinak téma Keeny. Jsou super, ale prostě pro starší dětičky 4+ a víš.
23. čer 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mám dotaz. Koupila jsem dceři na doporučení prodavačky sandalky keen, vypadají bozsky, to ano, ale dcera je měla 2x na noze, a pokaždé si stěžuje, že ji bolí nožička a když boty zujeme, má otlak na vnitřní straně klenby. Myslíte, že botky povolí? Díky za každý názor.
23. kvě 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechápu, co všichni vidí na těch botech KEEN.
Pokud nechcete kvalitní český botky, kterých není málo, tak doporučuju Primigi, Superfit, Geox atd.
Proboha pořád nějaký Keen, co to je za kvalitu. Je to momentálně strašná móda a všichni jako ovce to chtějí mít.
11. čer 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zirafka82 Nedávno jsme slyšeli od známýho, co boty Keen prodává, že letošní modely zákazníci strašně často reklamují, prý nejsou moc kvalitní. Sama teda jedny mám tak 3 roky minimálně a jsou mi pohodlný, problém s nima nemám, ale moc často je nenosím. Protože do práce se zrovna moc nehodí.
11. čer 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchula To mi vůbec neříkej. Koupila jsem je oběma klukům. Starší vůbec nemohl nosit jakýkoliv sandály. Furt plný boty písku, odřený nohy, protože v nich dělal neuvěřitelný kusy, a to ani nemluvím, jak ty boty vypadaly po 14 dnech nošení. A to jsem fakt nešetřila. Se školkou chodí každej den do lesa a v sandálech to prostě nešlo. Slyšela jsem od ortopedů, že jsou ortopedicky fakt super a je fakt, že malej měl nosit vložky, koupila jsem mu Keeny a na kontrole dostal pochvalu, jak se mu klenba zlepšila. :wink: Jo a ještě je miluje, prý se mu v nich strašně dobře chodí.
Jestli se jim rozpadnou, tak nevím, jak to budu řešit. :unamused:
@zirafka82 A má už aspoň trochu klenbu? Jestli ještě nemá vyvinutý nožky, tak to může být možná problém, ale to je jen moje spekulace.
11. čer 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte nějaké zkušenosti se zimními boty pro skoro desetiletého kluka zn. KEEN ? DĚKUJI E.
5. říj 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn nosí Keeny už od prvního léta a jsem spokojená a i on je rád nosí. Jedině snad, že se v nich potí noha, ale to asi nakonec v každých?
26. led 2016 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek