Botičky Lupilu z Lídlu. Ano či ne?

zvirka
16. říj 2011

Od čtvrtka budou mít v Lidlu zimní botičky Lupilu za 299,-, což je hodně dobrá cena. Chci se zeptat, jestli máte s touto značkou zkušenosti. Samozřejmě nechci kupovat levné botičky na úkor kvality. Díky.

mili84
16. říj 2011

Zkusila bych si někde zjistit, zda mají certifikát a taky záleží na kbvalitě, která se dá poznat už od pohledu...My kupujeme Super Fity. Nepromoknou, jsou kvalitní a stačí 1 boty na celou zimu 😉

hojda
16. říj 2011

Oblečení v lidlu kupujeme, to bývá celkem ok, ale botičky fakt nevím. Asi bych si připlatila.

lucie777
16. říj 2011

Zkušenosti nemám, ale asi bych se nebála a klidně do nich šla, pokud se ti budou zdát dobrý i naživo.. 😉

camelinka
16. říj 2011

ja bych se toho nebala, kdyz budou vypadat ok, lidl ma zaruku na 2 roky 🙂

mamkamarketa
16. říj 2011

koukam,ze mas rocni mimco,uprimne rocni dite toho tolik nenachodi. ja jsem na ty botky koukala, a nevypadaji spatne. prijdou mi lepsi nez mnohe s zirafou (ktere pro me neni zarukou kvality)
my sice kupujeme vikingy,ale jako nahradni nebo do kocaru,popr obcasne chozeni-proc ne?

lenulab
16. říj 2011

Taky přemýšlím nad výběrem prvních zimních botiček. Je fakt, že roční prcek je přes zimu stejně víc času v kočárku. Taky se na ně půjdu podívat a kdyžtak koupíme. Je taky dost pravděpodobný, že jedny botičky na zimu stačit nebudou, protože může nožka rychle vyrůst.. Nevidím problém v tom, že by to mělo být z Lidlu 🙂

cherub
16. říj 2011

Boty z Lídlu bereme a jsou perfektní... starší dcera nosila podzimní/jarní dva podzimy a jedno jaro a stále drží, nepromoknou, nejsou sešlapané, jsem s nimi opravdu spokojená a koupili jsme opět z tama... Zimní boty měli v Lídlu asi před měsícem a opět jsem nakoupila, pro obě dcerky. Kolem kotníku jsou pevné a jsou hodně pohodlné, vycpané kožíškem. Jestli promoknou či ne ukáže až letošní zima. Rozhodně si na tuto značku nemůžu stěžovat 😉

caradka
17. říj 2012

Ahoj, nedávno jsem také koupila v Lidlu zimní botičky pro malou - 2 roky. Zatím jsem spokojená. Je opravdu nutné si je prohlídnout. Většina zboží je tam dobrá. Málokdy se najde nějaký "vietnamský" šmejd. A je fajn, že když vám nevyhovuje, bez problémů ho můžete vrátit. Samozřejmě nesmí být poškozené. Koupila jsem oblečení na kolo, prostěradla, pánve i koupelnový nábytek-ten mi zpracováním připomíná Ikeu. Dokonce i řetězovou pilu na zahradu.

rory_g
17. říj 2012

Já nemám zkušenost s dětskýma botama, ale koupila jsem tam dvoje sobě a v ničem jiném nechodím, jsou pohodlné, v nových jsem šla Avon pochod a bez jediného puchýřku. Teď v těhu jsou fakt jak kdaž najdeš, takže myslím, že pro dětičky to šmějdy také nebudou. A kdyby přeci, máš záruku, v Lidlu problém s reklamací prý nedělají 😉

sajinka
31. říj 2012

dobrý den já bych se věcí s lidlu nebála jsem zaměstnanec lidlu teď na mateřské a když se mi něco v lidlu libí tak jdu a koupím to ještě se mi nestalo že by se to např po týdnu rozpadlo většinou to vydrží 🙂 (a neříkám to proto že jsem lidlovka 😀)