• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Botičky značky Jonap. Jaké jsou?

31. března 2016 
Maminky,

narazila jsem na netu na botičky značky Jonap, které se mi docela líbí a i cena je celkem dobrá, jen na ně němůžu narazit nikde v reálu. Máte je někdo? Jaké jsou? Jsou to podle vás dobré botičky pro děti, které začínajích chodit?

Děkuji
10. dub 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj syn mel jak celorocni polobotky, tak zimni botky. Ty celorocni byly fajn, ty zimni mi prislo, ze maji moc tuhou podrazku. Jednoznacne je ale muzu doporucit, byly fajn. Jinak v reale je muzes vyzkouset v Botickarne v Brne, bohuzel nevim, jestli neco takoveho mate i v Praze.
10. dub 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozarka65 Jé tam jsem dřív bydlela, ale teď to máme trošku z ruky :slight_smile:
10. dub 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda tak zkus pohledat...v Praze je určitě víc možností...většinou je mají ve specializovaných obchodech... :wink:
10. dub 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme bačkůrky a spokojenost :slight_smile:
10. dub 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli Jonap šněrovací na podzim jako první botičky a naprostá spokojenost :slight_smile: pevná pata, vkládací stélka a podešev byla pěkně ohebná :slight_smile: http://www.mb-detskaobuv.cz/mb-detskaobuv-cz/4-Celorocni-obuv/72-JONAP
16. dub 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já je mám pro druhého syna od prvních botiček, jsem s nimi velice spokojená. První botky měl na sucháč, protože měl velice širokou nohu. Pak zavazovací celoroční a zimní s membránou, které jsou úplně suprové do sněhu. Sandálky si taky nemohu vynachválit, první syn je měl dvě sezony a jsou stále v zachovalém stavu. Cena je taky hezká. Starší syn měl DPK a Fare, což je o něco dražší, ale kvalitou bych je klidně srovnala. Kupuji je přímo v podnikové prodejně v Pasece, takže v Brně kromě Botičkárny nevím. Ale zkus zavolat na tu podnikovou prodejnu a určitě řeknou, kam v Brně je dodávají.
31. bře 2016 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek